Widok

Zaspa

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Nie polecam szpitala na zaspie rodziłam w lipcu i trafiłam na tak okropną położną na porodówce że mój poród zapamiętam do końca życia.na patologi opieka spoko i na poporodowy także ale porodówki nie polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Ja rodzilam na Zaspie ale to juz 10 lat. temu
U mnie na poporodówce było mega słabo. Pierwszy poród wiec nie wiedzialam czy i kiedy moge wstac zeby pojsc np pod prysznic. Zapytałam położną a ona do mnie cytuje: jak chce pani tu leżeć i śmierdzieć to moze Pani nie wstawac :( I jeszcze dodała ze po takim porodzie to ja juz w ogóle powinnam tańczyć! O taka miła i empatyczna kobiecina ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
A ja rodziłam w lutym tego roku i tak rewelacyjna położna miałam na porodówce ze już chyba lepiej być nie może. Pozdrawiam panią Kasie dzięki niej wspominam poród bardzo miło
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja rodziła w maju i wszystko było ok. Gdybym zdecydowała sue na 2 dziecko też ridzilabym na Zaspie.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Urodziłam na Zaspie 2 dzieci i trzecie też tam bym planowała rodzić. Były plusy i minusy, ale ogólnie byłam zadowolona. Zawsze trafi się jakaś zołza. Na szczęście są też te z powołania.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Napisz rzeczową skargę, że wskazaniem wszystkich faktów do ordynatora i dyrektora szpitala. Napisz skargę do Rzecznika Praw Pacjenta. Napisz skargę do Marszałka - pod niego podlega ten szpital. Opisz sprawę Fundacji Rodzić po Ludzku.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja rodziłam na Zaspie dwa razy, ponad trzy lata temu i ponad rok temu. Pierwsza położna była ok, a druga świetna. Za to jedna Pani na dole w rejestracji była fatalna i trafiłam na nią niestety dwa razy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja rodziłam na zaspie 4 lata i 1 rok temu. Wszystkie położne, lekarze, panie od laktacji rewelacja. Na dole w rejestracji rzeczywiście można trafić na średnio miłe panie. Ale ogólnie polecam zaspę.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie polecam, ale dlaczego? Żadnych konkretów tylko niemila położna może tak napiszesz coś więcej?
Rodzilam 3 lata temu na izbie położne nie za fajne, ale po za tym nie miałam co narzekać. Teraz też planuje tam jechać.
Jak piszesz jakąś opinie to opisz to dokładnie bo po lebkach to każdy może napisać a i tak tak naprawdę nic z tego nie wynika...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja rodziłam w tym miesiącu i z czystym sercem polecam. Tylko lekarka, która mnie przyjmowała taka sobie, z pretensjami do całego świata. Reszta co do jednej osób z jakimi miałam kontakt kompetentni, pomocni, sympatyczni albo też po prostu do rany przyłóż. Rodziłam z położną, która mnie wspierała, dopingowała, instruowała. Lepiej trafić nie mogłam. Jeśli dobrze pamiętam nazywała się Asia. Na poporodowym też super wsparcie. Jedny minus to warunki. 3 babeczki w bardzo wąskiej sali, trzeba przesuwać łóżeczka dzieci żeby przejść.. Dwa laktatory na oddziale, średni pokój odwiedzin, w łazienkach szary papier (a jednak większość dziewczyn "tam" porozrywana). Ale ja zdecydowanie bym mogła tu rodzić kolejne dziecko, bo najważniejsi są ludzie!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja rodziłam w grudniu 2017 r., też z panią Asią. Rewelacja. Poród wspominam bardzo dobrze. Niektóre położne na położniczym miały denerwujące teksty, ale trzeci raz też rodziłabym na Zaspie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

krem nawilżający do twarzy (41 odpowiedzi)

Jaki krem jest dobry bo nie wiem jaki kupić używałam garniera ale mi nie służy i teraz mam taka...

Szukam dobrego adwokata od spraw spadkowych. (13 odpowiedzi)

Szukam dobrego adwokata od spraw spadkowych , który skutecznie działa .Z góry dziękuje za namiary .

dr.Bożena Pozorska PILNE !!!!!!!!!!!!!!!!! (26 odpowiedzi)

Witam,czy ktoś może zna prywatny numer do dr.Bożeny Pozorskiej?? Przyjmowała w Sopocie,teraz...

do góry