Widok

Zastanawiam sie kiedy???

W tym chejcie nienawisci i zla.... Wzajemnie sie skrzywdzicie???? Moze dac wam okazje??? Pokazcie na co was stac wielmozne mieszczanstwo....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 12
Siedzę sobie elegancko na kibelku, czytam prase, zaglądam na forum i czytam ten post... I ja nie wiem, bo może ja mieszkam w innym Baninie, może umiem lepiej dobrać sobie znajomych, może trafiłem na fajniejszych sąsiadów ale pytam się o jakim hejcie mowa? Utrzymuje dobry bo nie za czesty kontakt z sąsiadami, zajmuje się swoimi dziećmi i żoną, planuje sobie przyszłość w Baninie, robię drobne prace wykończeniowe wokół domu, cieszę się z drobnych pierdół, nie zaglądam nikomu do portfela, od czasu do czasu pójdę sobie do kina, pracuję na produkcji więc 8h i sajonara i mam sporo wolnego czasu do zagospodarowania... I w ogóle ale to zupełnie nie odczuwam hejtow, ani wobec mnie ani mojej rodziny, ani pomiędzy sąsiadami.. zwyczajnie chyba nie zaprzatam sobie tym głowy i autorowi polecam robić w miarę możliwości podobnie... Nie mieć czasu na takie pierdoły... Pisanie tego posta zajęło mi prawie tyle samo co "dwójka" więc trochę czasu straciłem na jakieś wypociny na tym forum, ale może to co napisałem da komuś do myślenia i uzna że nie warto rozglądać się na innych i zająć się sobą. spadam :D
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 0

mądrze napisane a trollami i frustratami nie należy się przejmować.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Twoj kibel przez ciebie zasr*ny mnie nie interesuje.... Pilnuj zony aby sie nia ktos nie zajal jak bedziesz na kibelku....widac zabolalo....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 15
Gonzo=d**il
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gonza żona chyba jest o obsr*... bo się nią ktoś zajął :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak desperacko samotnym trzeba być, żeby wrzucać na forum takie ziejące jadem wpisy i śledzić a nóż ktoś do mnie coś napisze...współczuje sieczki w głowie. Może spacer po baninskim pięknym lesie na lepsze samopoczucie?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Wkład kominkowy z marketu (33 odpowiedzi)

Witajcie, co myślicie o wkladach marketowych do kominka z polki cenowej 2500-3000 PLN? Czy można...

do góry