Widok

Zaświadczenie o możliwowci bycia chrzestną

Witam. Potrzebuje zaświadczenie że moge być matką chrzestną. W mojej parafii ksiądz niechce go wydać gdyż twierdzi że nie zna mnie z kościoła i że nieśpiewam w pierwszej ławce "alleluja" śmiech i żenada co sie dzieje. Dlatego może Wy znacie proboszcza ktòry wyda takie zaświadczenie ? pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8
twój ksiądz ma rację, nie nadajesz się na matkę chrzestną skoro nie uczestniczysz we wspólnocie Kościoła. chcesz brać udział w obrządkach kościelnych nie będąc jego częścią.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 33
"chcesz brać udział w obrządkach kościelnych nie będąc jego częścią"

zupełnie jak 75% społeczeństwa - chodzący do kościoła pajace... zachowujący się na codzień jak bydło, które nawet nie zna książki w którą wierzą... o zasadach w niej propagowanych nie wspominając....

75% ludzi chodzi do kościoła bo "co powiedzą sąsiedzi" i żeby się pokazać jaką ładną masz nową sukienkę....
popieram tę opinię 31 nie zgadzam się z tą opinią 6
ksiądz to kto zwykła szuja i w 70% pedofil
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 3
ja nie miałam takich kartek bo moja siostra w swojej parafii nie dostawała i po prostu powiedziałam że jestem w stanie łaski uświęcającej księdzu(czyli byłam u zwykłej spowiedzi) było ok
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dokladnie 99% księży to kije i mendy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
dzięki za informacje ale nienapisalam ze niechodze do kosciola wiec skad ta opinia? ksiadz pajac po prostu niewidzi mnie bo nie jestem z tych co to w pierwszej ławce grzeją miejsce a maja najwiecej na sumieniu typowi katolicy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nad księdzem jest proboszcz a nad proboszczem biskup taka jest droga odwołania.
Żeby zostać chrzestną trzeba być bierzmowaną a taka informacja znajduje się w twoich dokumentach w archiwum kościoła.
Do spowiedzi można podejść do dowolnego księdza i poprosić o poświadczenie jeśli będzie wymagane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wcale tak nie jest ja byłem bierzmowany gdzie indziej i nawet tego u mnie nie mają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie przesadzaj bo ta co siedzi w kościele nie jest lepsza od tej co zyje zgodnie z przykazaniami
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ciekawe który ksiądz czy proboszcz da katolikom zaświadczenie że nie jest pedofilem. Śmiech na sali z karteczkami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Co ty bredzisz!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam podobną sytuację - ksiądz nie chciał się zgodzić żebym była chrzestną bo mnie nie widzi w kościele. Powiedziałam, że należę do innej parafii. Dał mi karteczkę, żebym poszła się wyspowiadać tam gdzie chcę i nie było już problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a no własnie mi powiedzial ze mam isc tam gdzie chodze do kościola. . . w dalszym ciagu poszukuje ksiedza ktory mi taka zgode wyda gdyz kuzynka nie ma nikogo innego z bliskich do wziecia na chrzestna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taki specjalny druczek to chyba musi dać. A najlepsze jest to, że ksiądz i tak nie przystawia żadnej pieczątki, tylko się podpisuje. I tak na dobrą sprawę każdy sam to sobie może podpisać. Jak on taki to załatw sobie jakikolwiek druczek i podpisz to sama.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
tragedia zeby czlowiek byl zmuszony do takich akcji ale no niestety w takim kraju zyjemy....
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja jakoś dostałam bez problemu, mimo iż mieszkam od kilku lat w Gdyni, a do prafii ciągle jestem zapisana w Rumi... wyspowiadałam się w mojej parafii, tam też odbył się chrzest, więc chwilę przed poszłam do księdza i nie było najmniejszych przeszkód... inna sprawa, że ksiedza spowiednika w ogóle nie interesowało co mam mu do powiedzenia, a jedynie czy kogoś mam i czy z nim mieszkam... na szczęście do chłopaka wprowadziłam się dość niespodziewanie dopiero tydzień później, więc z czystym sumieniem mogłam powiedzieć, że nie :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
no to fajnie. widac mozna dostac bez zbednego spiewania w pierwszym rzedzie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez mialam taka sytuacje przeprowadzilam sie z Gdyni do Wejherowa i corka potrzebowala zaswiadczenie zeby byc chrzestna , doradzila mi sasiadka co zrobic . koledy nie wpuszaczalam przez ten okres co mieszkam 10 lat w wejherowie . wiec najpier poszlam do swojej parafii zalozylam kartoteke mowic ze zmnienilam adres zamieszkania i mieszkam tu od 3 lat . zalozyl ksiege i zaraz wydal zaswiadczenie i tyle . lepiej patrza na to poszlam z mezem zeby bylo bardziej rodzinnie a dodam jeszcze ze dowiedziala sie iz ten proboszcz w tej parafii jest bardzo surowy i nawet nie przyjemny .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Właśnie mam to samo masakra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety mamy
2020 i nic sie nie zmienilo corka studiuje i wynajmuje gdzie indziej i koniec on jej w parafii naszej nie widzi i takie tam bzdury w ygadywal.szkoda ze wzrok im sie wyostrza jak chodza po koledzie.prosze nie pisac glupot ze sie ktos tam sie nie nadaje na chrzestna bo. do kosciola co drugi/a chodzi co nie jedno ma na sumieniu i nie okresla go jako dobrego czlowieka.Jak teraz bedzie chodzil po koledzie to go pogonie .moze psem poszczuje i tyle
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Penis opada w trakcie zbliżenia (29 odpowiedzi)

Od ponad trzech miesięcy jestem w związku. Od niedawna zaczęliśmy uprawiać seks i...pojawił się...

jaki krem na noc +30 ?? (203 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...

Kto ma problem z sasiadami??? (293 odpowiedzi)

Dzień Dobry :) Zacznę od tego, że mieszkam w bloku 4 piętrowym i obok mnie mieszka stary dziad z...

do góry