Widok

Zatrzymam wirusa w nosie

Koronawirus Temat dostępny też na forum:
Natura wyposażyła człowieka w system zabezpieczań a my je świadomie likwidujemy, to tylko zaznaczam moje spostrzeżenie. Szczególnie w okresie przejściowym oddychanie przez nos ma szczególne znaczenie.
Depilowanie owłosienia w nosie jest jednym z takich działań. Naturalna zapora zostaje zlikwidowana właśnie, przez usuwanie owłosienia w imię niby, "dobrze" pojętego piękna i higieny i estetyki.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Obecność (lub nie) owlosienia w nosie ma taki sam wpływ na zabezpieczenie przed wirusem Cov, jak obecność (lub nie) owłosienia łonowego zabezpiecza przed HIV ;]
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

Może masz rację, ale nikt mi do nosa nie będzie wkładał czegoś np. palucha z wirusem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Hmmm.. masz specyficzne upodobania.
W zasadzie nie znam nikogo, kto dłubałby w swym nosie cudzym paluchem a i mnie samemu zdarzyło się to może parę razy w życiu ;]
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 9

nie wiedziałem że wyposażony jesteś w męskie i damskie atrybuty. Podobno bez kontaktu fizycznego nie dochodzi do zakażenia HIV a tym paskudztwem można.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

> tym paskudztwem można.

Serio? Bez kontaktu fizycznego?
Cholera... trza wyłączyć tel i net ;]
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 7

tak, bez kontaktu fizycznego i to metodą kropelkową. Siedzisz w necie i filtrujesz informacje, mądre i interesujące odrzucasz, głupie zatrzymujesz. Zauważyłem, to wielokrotnie na forum.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Wow. Opisałeś własnie demona Maxwella drugiego rodzaju!
Przypominam jednak, że wątek, który założyłeś (ch.. wie, po co?) nie dotyczy możliwości zarażenia się drogą kropelkową (co również jest kontaktem fizycznym), ale depilacji owłosienia, aby (cyt) "nikt ci do nosa nie będzie wkładał czegoś np. palucha z wirusem".
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 8

ch... wie po co odpowiedziałeś. Nic mądrego nie wniosłeś, obnażyłeś swoją głupotę, jesteś typowym ignorantem.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ciec z domu starców jest wkspertem od owlosienia lonowego meskiego.
Samotny czlowiek uznaje za fascynujace pisanie nawet o takich bzdetach.
Zalosne.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 9

Inne tematy z forum Hydepark

Zagadki i pytania biblijne (4 odpowiedzi)

Czy jest dzieło bez twórcy ? Niech ateiści wskażą dzieło bez twórcy....

Muza musi grać. (2294 odpowiedzi)

:) Dobrze jest jak gra, (co by nie zabrzmiał tytuł wątku zbyt autorytatywnie)....

Jak często się myjecie? (69 odpowiedzi)

Jestem fryzjerką i przeraża mnie widok brudnych, śmierdzących włosów,brud za uszami i na...

do góry