Widok
Zawiedzeni
Jeśli chodzi o wystrój, wszystko z innego kompletu. Zaczynając od krzeseł a kończąc na świeczce w misce. Klimat ponury, słaby kontakt obsługi z klientem. Przejdźmy do koktajli: zaczynając od słabych składów, o niezbyt wymyślnych składnikach- ogólnie nudne, w smaku czuć głównie alkohol i sok , żadnych poszczególnych składników. Co do wyglądu- serwowane koktajle wyglądają tandetnie np. sasquatch podany w malutkiej filiżance do herbaty, po boku 2 płatki róży, mętny, podpisany jako wytrawny a dla nas mocno przesłodzony. Cena zupełnie nieadekwatna do jakości. Polecam sprawdzić prawdziwy bar z prawdziwymi koktajlami na ulicy Spichrzowej w Gdańsku.
Moja ocena
Flisak '76
kategoria: Puby
obsługa: 3
menu: 2
klimat i wystrój: 2
przystępność cen: 1
ocena ogólna: 2
2.0
* maksymalna ocena 6