Tam gdzie bede brala slub nie ma wyboru - jest jedna katedra i jeden koscół-betonowy na okropnym osiedlu -szczegół,
z tym ze w katedrze mają miejsca sluby zbiorowe to znaczy np my i jakies dwie czy trzy pary jeszcze - jak dla mnie tregedia co Wy o tym myslicie? i co mam robić?
00
~niuniab
(21 lat temu) 6 stycznia 2005 o 19:55
Też słyszałam o zbiorowych ślubach w Katedrze, ale byłam tam na kilku i każdy był pojedynczy, więc myślę, że chyba to jakaś lipa.