Widok

Zbiorowe śluby

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Tam gdzie bede brala slub nie ma wyboru - jest jedna katedra i jeden koscół-betonowy na okropnym osiedlu -szczegół,
z tym ze w katedrze mają miejsca sluby zbiorowe to znaczy np my i jakies dwie czy trzy pary jeszcze - jak dla mnie tregedia co Wy o tym myslicie? i co mam robić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też słyszałam o zbiorowych ślubach w Katedrze, ale byłam tam na kilku i każdy był pojedynczy, więc myślę, że chyba to jakaś lipa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry