Widok

Zbyt rzadki farsz na pierogi ruskie HELP!

Nie znalazlam w sklepie normalnego twarogu i musialam kupic taki sernikowy, no i niestety wyszedl mi troche za rzadki farsz na pierogi:/ Jest dobry w smaku ale mega ciezko sie klei. Dodalam juz 2 jajka ale pomoglo tak sobie;) Moze macie jakies sprawdzone rady? Google podpowiada zeby dodac bulki tartej, probowal tak ktos?:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
buła tarta może pomóc. chociaż ja bym dodała ziemniaków.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też dodałabym ziemniaków, bułka w ostateczności...
"Dobre rodzicielstwo to w dużej części umiejętność radzenia sobie z własną bezradnością. (..) Trzeba rozstać się z wyobrażonym i wymarzonym dzieckiem po to, by spotkać się z tym, które ma się we własnym domu." A. Stein
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko sie zastanawiam czy wtedy farsz nie straci smaku? Ziemniakow dalam 1kg na 0,5kg twarogu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
można dodać zmielonej kapusty młodej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja tam do pierogów daje ziemniaki ugotowane np jak zostały z wczorajszego obiadu przeciskam przez praskę, dodaje twaróg w kostkach półtłusty, cebulkę smaże na patelni dodaje do farszu, no i sól, pieprz. Gotowe :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4
Moje nadzienie zrobilo sie za rzedkie po dodaniu sera o konsystncji kremu . Tylko taki milam .Dlatego doddalam maki ziemniaczanej . Nie zmienilo to smaku farszu .
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
Ja w takim wypadku dodaje maki kartoflanej nie zmienia smaku a konsystencja ok.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
maka kartoflana i jest ok
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mąka powinna pomóc ;) Bo taki sernikowy twaróg to raczej za rzadki jest na pierogi. Ale skoro innego nie było... Trzeba sobie radzić :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kulinaria

domowe wędliny (90 odpowiedzi)

robicie? proszę o przepisy... na początek ja podaję taki co znalazłam kiedyś w necie i jest...

urodziny w restauracji (3 odpowiedzi)

Witam. Planuję zrobić 30-te urodziny dla rodziny i paru znajomych w jakimś barze lub restauracji...

przepisy na szybkie sałatki:) (42 odpowiedzi)

Cześć dziewczyny, jutro mam gości i chciałabym zrobić jakieś 2-3 dobre sałatki o niewielkiej...

do góry