Dziękuję Elce Plus a zwłaszcza Panu Piotrowi !!!!!!!!!!! te 6 godzin , które miałam w Elce dały mi bardzo wiele !!! Nauczyłam się ,że nie wystarczy robić wszystkiego na "patenty " tylko ostrożnie , uważnie i powoli .. Jeśli zastanawiacie się kto nauczy was jeździć porządnie i ostrożnie to tylko Tu . Jeszcze raz POLECAM i Dziękuję Panu Piotrowi !!!!!!!!!!!