Widok
Zdałam ;)
Dziękuję Elce Plus a zwłaszcza Panu Piotrowi !!!!!!!!!!! te 6 godzin , które miałam w Elce dały mi bardzo wiele !!! Nauczyłam się ,że nie wystarczy robić wszystkiego na "patenty " tylko ostrożnie , uważnie i powoli .. Jeśli zastanawiacie się kto nauczy was jeździć porządnie i ostrożnie to tylko Tu . Jeszcze raz POLECAM i Dziękuję Panu Piotrowi !!!!!!!!!!!
Moja ocena
ELKA-PLUS
kategoria: Kursy prawa jazdy
obsługa: 6
poziom nauczania: 6
wyposażenie: 6
czas trwania kursu: 6
przystępność cen: 6
ocena ogólna: 6
6.0
* maksymalna ocena 6