Widok

Zdjęcia w plenerze

Wesele Temat dostępny też na forum:
Macie fajne pomysły na zdjęcia ślubne w plenerze na terenie Trójmiasta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stasiu super zdjęcia wychodzą w Parku Oliwskim pod warunkiem, że ślub zaplanowany jest w porze wiosna lato jesień wtedy są tam piękne kwiaty, piękna zielona trawa i te super "wodospady", fajne zdjęcia też wychodzą nad morzem np. Sopot molo. Ja osobiscie miałam w Parku Oliwskim i jest to rewelacja przykłady tych zdjęć mozna zobaczyć u każdego porządnego fotografa polecam będziecie zadowoleni !!!
powodzenia Mary
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stasiu super zdjęcia wychodzą w Parku Oliwskim pod warunkiem że slub jest zaplanowany w okresie wiosna lato jesień jaest tam piękna zielona trawa, oraz piękne kwiaty a przede wszystkim czysto, super zdjęcia wychodzą też na molo w Sopocie. Ja osobiscie miałam w Parku Oliwskim i wyszło rewelacja polecam serdecznie !
powodzenia Mary
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Park Oliwski jest super ale my szukamy czegoś naprawde... Macie jakieś pomysły na zdjęcia w plenerze.?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapraszam na moją stronę www.findesiecle.republika.pl gdzie znajdziesz różne fotki w plenerze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widziałam stronę i przykładowe fotki - płakać się chce, a ceny conajmniej z kosmosu - ludzie to pomyłka - my mieliśmy zdjęcia robione cyfrówką - za 1300 ujęć (bez odbitek) zapłaciliśmy 750 zł, a fotki otrzymaliśmy na płytach CD. Za odbitkę płaciliśmy po 99 groszy za format 10x15, więc ceny podane na wskazanej przez Gosię stronie to POMYŁKA.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ty jestes pomyłką jak nie podoba Ci sie to nic nie pisz sama potrafie wybrać. Czemu Polacy tacy są
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My robiliśmy u Gosi fotki w studio i jesteśmy bardzo zadowoleni. Była miła atmosfera, dzięki czemu fotografie wyszły naprawdę fajnie..
A jeśli chodzi o ceny... to cóż musiałeś mieć niesamowite szczęście bo ogólnie fotografie są strasznie drogie i wcale nie uważam, że cennik Gosi jest wygórowany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (5 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

do góry