Widok

Zdrada

Jestem z żoną 15 lat po ślubie. Znalazłem u niej w telefonie dziwne SMS świadczące o zdradzie np. takie Musisz mnie Ostro Zerznac. Wypełnię cię spermą. Mam ochotę się w Ciebie spuścić. Obciagniesz mi . Jest tego pełno Mam myśli samobójcze Pomocy. Widzę nr telefonu Gościa w smsach. Test SMS były skasowane ale wiem gdzie telefon je ukrywa i dlatego je znalazłem Pomocy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
A nie, dzięki. Dzisiaj rozrywki dostarczają kopacze piłki. I jeszcze po cydr muszę skoczyć bo telefon przestał ukrywać napoje chłodzące. Po finale poczytam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

To już jest plaga. Sodowia i Gnomownia! Wie, jak obsługiwać telefon (i to nie swój!), a przez 15 lat, nie nauczył się obsługi własnej żony.
Ps
Jaruchna Słodki, zróbcie z tym coś do cholery! Czas na program "kochanek +".
A i dla mnie, co łaska, kierowniku kochany, "inteligentny, aseksualny, misio +", na promienie słoneczne, co bym nie musiała okularów szukać by znaleźć śrubokręt.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Zośka..zamilcz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

> Mam myśli samobójcze Pomocy

Pomoc w samobójstwie jest karalna.
Musisz sobie niestety radzić sam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Bardzo przykre i ogromnie współczuję. Ten żal z powodu zdrady jest koszmarny. Wiem, że to ciężkie, jak kogoś darzy się uczuciem. No ,ale ona ma Cię gdzieś ( powie Ci, że to jej doświadczenie, przygoda).Ja bym to jej powiedział, co wiesz. I jak najszybciej ewakuacja... zależy jaką zresztą macie sytuację...bo możesz jej powiedzieć won! Ale niestety to koniec. Kobiety są przebiegłe i wyrachowane. A jeśli Tobie jeszcze odmawiała seksu to już naprawdę szkoda zachodu. Szanuj się, a ją niestety pies trącał.Pomyśl o sobie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie czytaj tych doradców z d...py wziętych. Po smsach sądząc, to NIC takiego. Kobiety, tak naprawdę, potrzebują czułości, miłości, troski, dobrego słowa i gestu. Ten facet w niczym Ci nie zagraża. To jakiś naciągacz i bawidamek. Gdybyś znalazł płomienne wyznania miłości i tęsknoty, czy deklaracje to inna bajka. Poważna sprawa i wtedy byłoby o czym mówić. Otrząśnij się i wyślij żonie smsa o podobnej treści, ale w języku jakiego używacie między sobą. Tak, żeby czuła Twój styl ukochanego męża, ale z pikanterią. I niechaj na smsach się nie zakończy. Akcja! Przetrzep babie futrzaka, aż wióry będą szły. Potem popraw i tyle :)
Po 15 latach to każdemu i każdej, robale w saganku zaczynają łomotać. Samobój to jakaś bzdura. Szkoda życia!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

> Przetrzep babie futrzaka

To niehumanitarne wobec zwierząt, bo chyba takiego futrzaka miałaś na mysli, po 15 latach małżeństwa? ;>
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Swoją drogą to skandal!
"Niehumanitarne" góruje nad niecenzuralnym.
Wolność... wolność... ha ha :)
Beczka śmiechu :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Upośledzona jesteś?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szukasz kogoś na swoim poziomie? :]
Miesiąc później?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

A jeśli futrzak to jednak łajdaczka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zośka, te swoje mądrości to zostaw dla siebie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nic takiego? Jego żona piszę do gościa " musisz mnie zerżnąć"...ten jej się odwzajemnił w podobnym stylu...I dla ciebie to nic takiego? Skoro to tylko słowa...to gdybym cię mało elegancko nazwał, też byś tylko prychnęła? Nie wydaje mi się.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Gdybym miała poważnie traktować, każą elegancką i "mało elegancką" myśl (częściej bezmyślny kaprys, wychodzący z ludzkiej jadaczki lub spod szalejących na klawiaturze paluchów), to oko by mi latało i noga odkręcała się. Zwariowałabym lub utonęła w morzu własnych łez.
Niedoczekanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ty masz jakieś robale w jakimś saganku? Poetka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

idz do psychologa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obrzydliwe
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej. Po przeczytaniu tych wiadomości masz myśli samobójcze? Czy po zrobieniu użytku z przeczytanych SMSów i numeru telefonu adresata? Dopytuje, bo w mojej ocenie SMSy i numer telefonu mogą zburzyć krew w żyłach, ewentualnie narodzić impuls to "rzuceniem żoną o ścianę", ale być powodem samobójstwa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

od miesiąca nie odpowiada, znaczy się z jakiegoś powodu już nie myśli .... zagadka rozwiązana szkoda temat drążyć ¯\_(ツ)_/¯
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nowy telefon zaufania 801-889-880 jest czynny codziennie, także w weekendy, w godzinach od 17 do 22 - masz info jak jest w Gdańsku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Matematyka dla leminga (21 odpowiedzi)

No, nie, Nie wiedziałem, że na portalu trójmiasto mamy taką błyskotliwą elitę. Że lemingi mają...

Jeśli dziś piątek, to czytamy Ziemkiewicza (43 odpowiedzi)

Dziś piątek, dzień postny, ale Ziemkiewicz nie zważa i daje czadu:...

Najlepszy broker forex w Trójmieście (15 odpowiedzi)

Jak w temacie. Czy ogólnie ma znaczenie gdzie broker ma siedzibę? Z tego co widzę, to wszystkie...

do góry