Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Laryngolog w Chyloni prywatnie witam gdzie na Chyloni przyjmuje prywatnie laryngolog?jakby był dobry to...
~Pasjent
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 września 2011

Do masażysów Hej dziewczyny oraz pewnie chłopaki. Własnie ukończyłam kurs masaż Spa oraz...
~gosia
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 września 2011

Chrapanie Pomocy!!! Od jakiegoś czasu chrapię. Nigdy mi się to wcześniej nie zdarzało....
~Sandra
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 października 2009

ortodonta Witam, szukam dobrego ortodonty najchętniej z Gdyni, Czy jest ktoś kto leczył...
~kaszubka_pl
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 września 2011

POMOCY!!! POTRZEBNE TABLETKI : lymphomyosot Witam serdecznie, nie mogę nigdzie dostać leku firmy Heel :lymphomyosot. Nie...
~kobietazchełmu
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 września 2011

Agnieszka Orłowska-Pawliszyn - psychiatra Czy dr Agnieszka Orłowska-Pawliszyn przyjmuje gdzieś jeszcze oprócz Kolbud i...
~zgubiona02
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 listopada 2010

onkolog Witam! Poszukuję namiary na bardzo dobrego onkologa. Moja mama jest po...
skalia
6

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 marca 2009

~huanita
6

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 13 maja 2011

uchyłek odbytnicy - proktolog, ginekolog? po porodzie zrobił mi się uchyłek odbytnicy, teoretycznie mogę sobie z tym...
Janka2
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 września 2011

gdzie najtaniej badania medycyny pracy Witam, gdzie najtaniej w Gdyniu / Gdańsku zrobię badania wstępne z medycyny...
~futuremum
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 września 2011

ABY MIEC DZIDZIUSIA..DO KOBIET STARAJACYCH SIE O SPELNIENIE TEGO MARZENIA I JUZ POSIADAJACYCH POTOMSTWO Mam pilna sprawe do "kolezanek"......mam zrobione wyniki hormonow i planuje...
tekla28
8

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 marca 2011

onkolog szukam Witam! Szukam dobrego onkologa, który przyjmuje prywatnie
~anna
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 czerwca 2011

godna polecenia fizjoterapeutka, masażystka/ SPA Witam Serdecznie! Przeglądając to forum zauważyłam, że mnóstwo ludzi...
~klaudia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 września 2011

lekarz pediatra mam ogromna prośbe. Może znacie jakiegoś dobrego pediatre - może być...
mmalina12
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 września 2011

potrzebny dietetyk czy któraś z Was zna jakiegos dobrego dietetyka z Gdyni, i ile kosztuje taka...
flora
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 września 2011

paciorkowiec w gardle mam to , dostaję już drugi antybiotyk i nadal mam dolegliwości bólowe. Czuję...
skorupka76
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 września 2011

endokrynolog gdańsk Witam Was, poszukuję lekarza endokrynologa w celu skonsultowania mojego...
~deem
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 września 2011

kołobrzeska byłam u Błedzkiej w sierpniu, sympatycznie było chociaz rzeczywiście...
~manka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 września 2011

korekta nosa Witam, wybieram się na operację nosa. Chciałabym poznać więcej szczegółów...
~Iza
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 września 2011

gdzie tanio aparat na zeby na stale? Jak w temacie,gdzie tanio i dobrze?
mamaalanka
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 31 lipca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46346

postów

6319

wątków

do góry