Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
echo serca Witam, czy może ktoś z Państwa orientuje się gdzie mozna zrobić echo serca? i...
~kasia
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 października 2010

Dobry ginekolog na kartę LIM w Trójmieście Witam, czy ktoś mołgby mi polecić dobrego ginekologa do prowadzenia ciąży -...
~futuremum
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 września 2009

Ośrodki rehabilitacyjne w Gdyni Mam skierowanie od lekarza na rehabilitacje,ale nie wiem który ma wybrać...
~Sandra
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2011

szukam stomatologa na Chełmie czy ktoś może wie gdzie teraz przyjmuje dentystka Pawłowska. Do tej pory...
~kora
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 czerwca 2011

psycholog/psychoterapeuta Dzień dobry, może to głupia forma szukania kontaktu, ale... 2 tygodnie temu...
~M.S.
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 sierpnia 2011

PILNE POMOC - CHIRURG NACZYNIOWY Witam! Kochane szukam dobrego chirurga naczyniowego w trójmieście lub...
~NOWa
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2011

szukam dobrego i taniego stomatologa i protetyka Poszukuję obydwu ponieważ wpierw muszę wyleczyć zęba kanałowo a potem zrobić...
~kaska
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 marca 2011

~mira
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lipca 2011

Beta hcg Witam, czy jako osoba niepelnoletnia moge sie wybrac do szpitala na Zaspie na...
~Blair
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 lipca 2011

RTG + ściągnięcie gipsu, gdzie z dzieckiem? Witam, bardzo proszę o pomoc. W sierpniu muszę udać się z synkiem na...
~Sandra
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 30 lipca 2011

Ortodontka Józefa Czajkowska Witam, Poszukuje imienia i nazwiska pewnej ortodontki ktora pracowala w...
~moniii
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 lipca 2011

Ginekolog Adam Stancel szukam informacji na temat tego lekarza, wiem że przyjmuje w Gdańsku -...
marzena505
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 czerwca 2011

dobry ginekolog Gdańsk tak jak w temacie. polecacie kogos? najlepiej kobietę, wiem wiem ;) ale mam...
Melrose.com.pl
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 lipca 2011

Tabletki Hej. Tak się zastanawiam czy któraś z was kupuje tabletki naraya? są to...
~carastis
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 lipca 2011

badanie kropli krwi błagam może ktoś wie gdzie w trójmieście mogę dziecku wykonać badanie kropli...
~mała
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 lipca 2011

exmykehl d4 - dopochwowo czy doodbytniczo? czy ktos stosowal i w jaki sposob?
~Lila
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 lipca 2011

ortopeda dziecięcy Poszukuję bardzo dobrego specjalisty. Moją córkę bolą kolana. Czasami w nocy...
madzia-16
15

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 marca 2011

POMOCY LEUKOCYTY-500 ERYTROCYTY-10 ZROBILAM CORECZCE BADANIE MOCZU A TU COS TAKIEGO CORCIA MA 4 I POL MIESIACA...
axelka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 lipca 2011

REFLUKS Po rtg przełyku u koleżanki wykryto refluks. Oczywiście bardzo się zmartwiła....
~Tana
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 lipca 2011

usg piersi odpłatne Proszę o namiary jeśli ktoś wie gdzie robią porządne usg i jaka cena
~gogoa
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 lipca 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
46346

postów

6319

wątków

do góry