Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aż strach się bać! wątek zamknięty Nie będę miło wspomniał wizyt u Pani Urbańskiej. Powinna przyznać się, że...
~Pacjent
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 maja 2007

GORĄCE PODZIĘKOWANIA DLA WSPANIAŁEJ DR. SZCZUROWICZ wątek zamknięty Leczyłam sie w tej klinice 5 lat i duzo mogłabym tu napisać.Dla dr....
~Agnieszka Makowska
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 maja 2007

karolina - opinia wątek zamknięty dr Hebda to osoba,która oszukuje pacjentów,wmawiając im,że niezbędne jest im...
~karolina
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 maja 2007

usg 3d wątek zamknięty czy dr Wydra ma w swoim gabinecie usg 3d?
~kwiatek
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 25 maja 2007

Polecam!! wątek zamknięty Polecam Panią Doktor, ponieważ stawia trafne diagnozy i nie nadużywa...
~pacjent
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 24 maja 2007

Polecam! wątek zamknięty Przemiły lekarz, pomocny w każdej sytuacji. Ma bardzo dobre podejście do...
~M. Pieczonka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 maja 2007

Polecam! wątek zamknięty Odkąd leczę się w tym gabinecie przestałam bać się wizyt u dentysty, lekarze...
~g.kilian
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 maja 2007

Specjalista, ale niemiły... wątek zamknięty Miałam do czynienia z panem Mazurkiewiczem i prywatnie, i w szpitalu. Jest...
~Kowalska
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 maja 2007

Lekarz Wojewódzkiej Przychodnii Skórnej - kieeeepsko wątek zamknięty Czy znacie lekarzy, którzy "leczą" nie patrzą, nie badając pacjenta? Ja znam...
~Majka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 22 maja 2007

zdecydowanie nie polecam ! ! ! ! ! wątek zamknięty Ogromnie rozczarowana bylam wizyta u Prof.dr hab.med P.Niestety utytuowania...
~Izabela
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 22 maja 2007

Świetny fachowiec wątek zamknięty Bardzo kompetentny , miły i skuteczny w leczeniu .Mam do niego jako do...
~nati
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 21 maja 2007

wieloletnia pacjentka - opinia wątek zamknięty chodzę do dr butalewicz od paru ładnych lat i wczesniej, gdy nie miałam...
~wieloletnia pacjentka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 21 maja 2007

Agata Z Tczew - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona, że oddałam moją twarz w ręce Pani Dr Kamili bo mam...
~Agata Z Tczew
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 20 maja 2007

szukasz wyrozumiałego ginekologa kobiety? wątek zamknięty panią dr. znalazłam przez znajomych,miła i wyrozumiała przedewszystkim...
~zadowolona pacjentka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 18 maja 2007

ok:) wątek zamknięty Ja polecam Panią Cwalinę!!!
~Czarna
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 17 maja 2007

godny zaufania wątek zamknięty i polecenia lekarz, jestem w 34 tygodniu ciąży i nie narzekam, wszelkie...
~kkr_84
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 17 maja 2007

Super lekarz wątek zamknięty Przemiły człowiek z fantastycznym podejściem do pacjentów. Potrafi zawsze...
~Gonia
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 17 maja 2007

Wszystkim odradzam!!! wątek zamknięty Nie zgadzam sie z poprzednimi opiniami. Zdecydowanie odradzam. Wyposażenie...
~psycholozka
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 17 maja 2007

PODZIEKOWANIE wątek zamknięty Chciałem panu podziekować za wspaniałą terapie mej kuzynki która chorowała...
~Karol
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 maja 2007

CHCESZ UMRZEć, IDź SIę LECZYC DO WOJEWóDZKIEGO!!!!! wątek zamknięty Horror. Już mi słów brak na to, co się w tym szpitalu dzieje. Moja siostra...
~Dorota
-

ostatnia odp. 17 lat temu

dodano: 16 maja 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
40179

postów

30545

wątków

do góry