Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Ela - ocena Polecam dobór obuwia w Zdrowym Pantofelku do wkładek ortopedycznych . Nie...
~Ela
-

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 19 stycznia 2024

Obuwie na haluksy i wkładki ortopedyczne polecam !!! wątek zamknięty Kupno butów dla mnie to nie lada wyczyn,noszę specjalne wkładki i ciężko...
~Barbara S.
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 27 października 2018

Katarzyna i Staś - opinia wątek zamknięty Byliśmy z synem po raz kolejny. SUPER obsługa, profesjonalne badanie....
~Katarzyna i Staś
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 16 listopada 2019

Zdecydowanie polecam !!! wątek zamknięty Zdecydowanie polecam!!! Duży wybór obuwia do wkładek ortopedycznych :)
~Iwona
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 grudnia 2018

Najlepsza obsluga i wygodne buty wątek zamknięty Kupiłam tam jakiś czas temu buty , jestem bardzo zadowolona, buty wygodne,...
~Bb
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 grudnia 2018

Polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam salon obuwniczy Zdrowy Pantofelek. Miła i fachowa obsługa....
~Tom
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 lipca 2018

Odmowa przyjęcia reklamacji wątek zamknięty Jestem zawiedziona. Niedawno, pod koniec kwietnia zakupiłam buty firmy rieker...
~Zawiedziona klientka
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 czerwca 2018

Świetne buty, profesjonalne porady wątek zamknięty W tym sklepie oprócz naprawdę porządnych butów, można kupić specjalistyczne...
~anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 czerwca 2018

wyjątkowy sklep na Karwinach wątek zamknięty Byłam wczoraj w nowym salonie obuwniczym na Karwinach przy wjeździe na Gryfa...
~Yanda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 lipca 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry