Zebra

Sklepy zoologiczne

Gdańsk, Kołobrzeska 32

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Krycha - opinia wątek zamknięty Jeden z lepszych sklepów na Przymorzu. Asortyment może nie jest bardzo duży...
~Krycha
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 26 czerwca 2019

Super podejście do zwierząt wątek zamknięty Sklep jest dobrze zaopatrzony, a obsługa miła i widać, że znająca się na...
~Justyna
1

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 24 września 2019

Polecam wątek zamknięty Super obsługa, wszystko OK, udane zakupy
~Adam
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 18 lipca 2018

Obsługa pozostawia wiele do życzenia wątek zamknięty Obsługa w tym sklepie jest tragiczna, nie pomocna a przy tym bardzo opryskliwa.
~Dorota
2

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 października 2017

super wątek zamknięty super miła obsługa, wieloraki asortyment, wszystko OK, polecam
~Andrzej
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 lipca 2018

Polecam wątek zamknięty Byłem dzisiaj po zakup roślin i pokarmu do oczka wodnego,interesował mnie...
~Adam
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 lipca 2018

Super uczynna obsługa !!! wątek zamknięty Pani w sklepiku poradziła w zakupie ptaszka, posiada fachową wiedzę na ten...
~ALEKSANDRA
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 lipca 2018

Stała klientka wątek zamknięty Polecam. Zawsze kupie to czego szukam. Asortyment w sklepie robi wrażenie....
~Ola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lipca 2018

POLECAM ZA FACHOWOŚĆ I MIŁĄ OBSŁUGĘ ! wątek zamknięty Pani M potrafi fachowo doradzić w temacie karmy dla kota Persa jak również...
~MACIEK
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lipca 2018

Polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam, wszystko sprawnie i bez problemu :-)
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lipca 2018

Polecam wątek zamknięty Bardzo miła pani z obsługi pomogła mi w doborze żwirku i karmy. Faktycznie...
~Monika
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 lipca 2018

Bardzo polecam! wątek zamknięty Jestem klientką tego sklepu od dość dawna, często kupuję tutaj karmę, siano i...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 24 lipca 2017

niezadowolenie z obslugi wątek zamknięty Od dawna jestem stałą klientką tego sklepu, przychodzę i kupuję tą samą karmę...
~NIEZADOWOLONY KLIENT
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lipca 2017

Polecam sklep zebra wątek zamknięty Byłam dzisiaj na zakupach w tym sklepie, bogaty asortyment, Panie miłe z...
~Zofia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 grudnia 2016

Mile zaskoczona wątek zamknięty Czytając opinie niektórych internautów, trochę miałam obawy przed wstąpieniem...
~Koko1609
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 maja 2015

Bezczelna jedna z ekspedientek wątek zamknięty 26 LUTEGO 2015 JEDNA ZE SPRZEDAWCZYŃ W TYM SKLEPIE BYŁA BARDZO AROGANCKA I...
~KLIENT
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 lutego 2015

Polecam serdecznie !!! wątek zamknięty Witam serdecznie Nie mam pojecia skad ci wszyscy ludzie biorą te pomysły, ale...
~Lis
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 stycznia 2015

nie polecam wątek zamknięty jedyny plus to obsługa, a tak to niestety ryby drogie i chore
~dyh
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 stycznia 2015

Ręce opadają. wątek zamknięty ...właśnie, dosłownie ręce opadają, gdy czyta się takie opinie, jak ta...
~DISCUS
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 lutego 2013

karton po "szafie" bo w typowym swinka morska sie nie zmiesci :/ wątek zamknięty kupiłam swinke morska córeczce z calym wyposażeniem /250zl/ po czym wrocilam...
~niezadowolona klientka
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 października 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry