Widok

Żele intymne

Witajcie dziewczyny. Ostatnio odwiedziłam Rossman i widziałam, że na pólkach jest sporo tak zwanych zeli stymulujących. Do tej pory używaliśmy z meżem jedynie zeli nawilzajacych ale kręci mnie aby spróbować czegoś nowego ;)
Zastanawiam sie nad
durex play 2 in 1
unimilem czerwonym
i durex insense
Próbowałyscie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oj nie polecam durex 2 in1. Nie wiem co niektórzy w nim widzą, jak dla mnie jest okropny szczególnie jeśli chodzi o smak. Napisane jest aby używać razem z seksem oralnym ale sama raz spróbwałam i blee..... nie spróbuję więcej. Jęsli chodzi o czerwony unimil to miałam ale u mnie sie nie sprawdziło bo nie lubię tego uczucia. Jednak wiele osób na forach pisze, że fajne.Czyli albo się ten żel lubi albo nie. Moim zdaniem powinnaś sama spróbować, szczególnie, ze nie jest to fortuna. Jesli chodzi o durexintense o to moim zdaniem totalnie przesadzona cena w stosunku do jakości o objetosci. Małe i wiele nie robi. Jeśli chcesz sobie kupić jakiś porządny żel stymulujący to polecam Libi gel. Zwiększa odczucia i nie powoduje pieczenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hmm. Tego zelu akurat w sklepie nie widzialam Gdzie to możńa dostać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bo libi gelu nie dostaniesz stacjonarnie, no chyba, że się tutaj mylę i znajdziesz gdzieś w jakimś sex shopie. No coż, sama zamawiałam przez internet bo od dawna miałam na niego ochotę (przeczytałam kilka opinii na innym forum i ogólnie dziewczyny sobie go bardzo chwaliły). Fajny, wygodna buteleczka, nic się nie rozlewa . Wydaje sie nie taki tani ale jeśli chodzi o wydajność to jet bardzo dobrze. Nawet lepiej niż się tutaj spodziewałam. Nie ma również zapachu jak ten obrzydliwy durex 2 w 1.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli rozumiem, ze jest to trochę większa wersja durex intense?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niezupełnie bo każdy żel jest inny. Durex intense daje inne efekty, libi gel daje zupełnie inne. Durex intense daje naprzemiennie gorąco i zimno. Sama zimny efekt lubię ale gorącego nie tak więc dla mnie było to średnio przyjemne. Libi gel natomiast wzmacnia doznania. Czyli dotyk czujesz o wiele bardziej niż normalnie. I dzięki temu mozna dojść do orgazmu szybciej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Krótki stosunek (6 odpowiedzi)

Witam, tak jak w tytule, nie jestem zadowolony z długości swojego stosunku :/ Pierwsza gumkę...

poszukiwany dobry ortopeda (31 odpowiedzi)

Moja mame czeka operacja, dostała juz skierowanie i po swietach ma isc sie zapisac w kolejkę......

Ceragem - wasze opinie, rady i spostrzeżenia (130 odpowiedzi)

będąc nba konferencji we Wrocławiu postanowiłam poświęcić chwilkę i spróbować masażu leczniczego...

do góry