Widok

Żele pod prysznic

Cześć dziewczyny,
Jakie żele pod prysznic używacie? Ja osobiście polecam żele http://www.le-petit-marseillais.pl/zele-pod-prysznic/zele-pod-prysznic cudownie pachną i co najważniejsze nawilżają skórę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Też polecam żele do mycia z Le Petit Marseillais z dodatkiem olejków np. arganowego lub z orzechów laskowych http://www.le-petit-marseillais.pl/zele-pod-prysznic/le-petit-marseillais-pielegnujacy-olejek-pod-prysznic-olejek-z-orzechow-laskowych - wyjątkowo dobrze robią na suchą skórę bez potrzeby nakładania dodatkowych balsamów czy olejków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdź skład tych żeli, a później je reklamuj. Ja wybieram żele przede wszystkim bez SLS z dobrym składem np. Alterra w Rossmannie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten żel ma niestety SLS. Poszukałabym czegoś innego na Twoim miejscu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlatego ja nie korzystam z żeli a kupuje olejek :) Taki węglowy Carbo detox z Bielendy - ma fajny skład, olejek z avokado, makadamia no i D-panthenol który mega nawilża skórę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja robię sama żel pod prysznic. Większość tych gotowych ma okropny skład.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak można go zrobić samemu?? :) Podałabyś jakiś przepis?
"Kiedy myślisz, że gorzej już być nie może, zacznij się walić deską po nodze. Zobaczysz jaką poczujesz ulgę gdy przestaniesz"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja używam koziego mleka z Ziai, bardzo dobrze nawilża skórę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja lubię żele z Adidasa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? (101 odpowiedzi)

Fitness/joga co najlepsze na odchudzanie ? Co według was przynosi najlepsze efekty ? Mam...

Gdzie kupić dobrej jakości eko jedzenie? (4 odpowiedzi)

Gdzie kupujecie eko jedzenie? Mam na myśli sklepy online, nie lidla bądź biedronkę :)

Jaki wybrać kolor torebki, aby pasował do większości ubrań? (8 odpowiedzi)

Chce sobie kupić jakąś torebkę, ale nie wiem jaki kolor wybrać. Nie stać mnie na to, aby kupić...

do góry