Widok

Żelowe wkładki do butów sholla

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny, obiło mi się o uszy, że na weselne harce itp. doskonale sprawdzają się wkładki pod podbicie (?) sholla.
Czy chodzi o te? Czy któraś z Was już kiedyś je testowała? i jak je ocenia?
image

Pozdrawiam
Alice -mężatka :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dołączam się do pytania Alice ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja je kupiłam kilka dni temu i teraz mam je włożone do rozchodzenia bucików... samo rozchodzenie to za krótko coby mieć już opinię wyrobioną ale jakoś tak lepiej jest z nimi niż bez

[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki Krutka!
Jak już w nich pochodzisz dlużej to daj znać :-)

ps. oczywiście sCholla ;-)

Pozdrawiam
Alice -mężatka :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też mam zamiar je nabyć! wiec jestem również ciekawa jak się sprawdzają! A wiecie ile kosztują?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam te wkladki, sa rewelacyjne do butow na wysokim obcasie, mozna je dostac w Geant na hali w cenie 20zl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki tym wkladkom przezylam na wlasnym weselu na butach na 10 cm obcasie! POLECAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W internetowym sklepie scholla kosztuja 24.26
Chyba też sobie takie sprawię :-)
pozdr

Pozdrawiam
Alice -mężatka :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też sobie postanowilam takie kupić... stanełam przed odpowiednim stanowiskiem.... i zbaraniałam... są takie wkładni i na pięty i pod paluszki (i ich okolice) I zastanwiaam się które bardziej sie przydadzą

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> są takie wkładni
> i na pięty i pod paluszki (i ich okolice)

hem? pod pięty też??? też takie żelowe???
a gdzie je widziałaś? bo na stronie internetowej scholla nic takiego nie ma.
Ja widziałam w rossmannie jedno otwarte opakowanie, więc sobie na razie darowałam. Ale też muszę się w takie zaopatrzyć :DTusia napisał(a):

Pozdrawiam
Alice -mężatka :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Daichamnie (chyba tak sie to pisze - choć pewności nie mam) te pod pięte 22 zł a pod paluszki .... nie pamiętam

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Już po weselu ;) ! sprawdziły się po japońsku - czyli jako tako! ale to gł z powodu takiego, że chiba butki powinny być o ćwierć nru do nich większe. Jak je miałam to troszkę w paluszki było za ciasno. Potem jak je wyjełam to czułam spód stopy...

Polecam włożyć je do lodówki (zrobiłam tak przed oczepinami) - jak się później założy to rewelka i super ulga !

ps. miałam takie tylko pod przednią część stopy! tych pod pięte nigdzie nie widziałam...

Ogólna ocena 7 punktów w 10.stopniowej skali

[url=http://www.TickerFactory.com/]
image
[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja takie wkładki testowałam w normalnych wysokich butach w pracy. Na początku super, ale potem, było ciasno, bo one minimalnie ale zawsze podnosza stopę. Więc teraz, majęc fajnie dopasowane buty ślubne mocno sie zastanawiam czy te wkłatki włożyć...
asiasia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie też się nad tym zastanawiałam. Najlepiej chyba sprawdzają się w letnich butach, takich bardzo odkrytych, np. składających się z samych paseczków, bo wkładki są przezroczyste i dzięki nim stopa się tak nie ślizga..?
Zastanawia mnie jeszcze, czy przez to, że to jest guma, to stopy jednak nie ucierpią na tym? Ja zawsze wybieram sobie buty całe ze skóry, również w środku. Czy jest więc teraz sens pchać tam gumową wkładkę?

Pozdrawiam
Alice -mężatka :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja te wkładki kupiłam przed weselem kumpla. Buty wiązane w kostce, zwężane. I wniosek - wkładki minimalnie podwyższają stopę w podbiciu, minimalnie, a jednak już dużo. No i nózki mi popuchły trochę, choć faktem jest, że odcisków na podbiciu nie miałam :-)

Ubrałem je też do letnich sandałków - dwa paseczki, stopa mocno odkryta. I wniosek - 1. j.w. i paski mocniej dociskają się do stopy; 2. Niestety z jednego sandałka wysuwała mi się wkładeczka, że w końcu się zdenerwowałam i całkiem je wyjęłam. Mam mieszane uczucia... na szczęście do słubu jeszcze daleko, to może zrobię jeszcze jedno podejście :) dam im szansę:-)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kupiłam wczoraj te wkładki i chyba nie są takie rewelacyjne. Faktycznie podnoszą stopę i będę ich raczej używać jedynie do jakichś luźnych sandałów -o ile sobie takie sprawię ;-)

Pozdrawiam
Alice -mężatka :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli chodzi o wkładki żelowe, na rynku dostępnych jest wiele ich rodzajów i faktycznie bardzo dobrze sprawdzają się w trakcie całonocnych imprez. Pozwalają nogom odpoczywać, a jednocześnie ułatwiają chodzenie na obcasach, tym bardziej, że badania potwierdzają, że noszenie butów, których obcas jest większy niż 5 cm., może być bardzo niekorzystne dla ścięgien i mięśni łydek, stąd też wkładki żelowe są idealnym rozwiązaniem. Są ukojeniem dla stóp. Na rynku dostępne są zarówno podpiętki żelowe, jak i wkładki pod palce. A jeżeli zdecydujemy się na szpilki z paseczkami, również pod nie możemy nakleić żelowy, niewidoczny pasek, który będzie chronił stopę przed otarciami. Pamiętajmy też, że wkładki żelowe nie muszą być drogie, aby spełniały swoją funkcję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Żelowe wkładki do butów sprawdzą się znakomicie na weselu. Są praktycznie niewidoczne i można je zastosować do wszystkich rodzajów butów – nawet sandałów. Obecnie w sklepach dostępne są także specjalne paseczki dzięki którym nic nas nie obetrze a nasze nogi będą w najlepszej formie przez całą noc. Wkładki żelowe nie musza być też drogie. :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

do góry