Widok

Zespol BRASS-BAND Z Gdyni - proszę o opinie.

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
witam, czy ktos byl moze na weselu gdzie grał ten zespoł ? prosze o opinie, dostalismy namiary na nich I zastanawiamy sie teraz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podnosze :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zespół doskonały. Każda impreza bardzo udana, każde towarzystwo rozbawione, grają niesamowicie. Świetna zabawa przy muzyce Panów z Brass-Band Gdynia.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
dziekuje, rozumiem byłaś na weselu gdzie oni grail? nie moge nic wyszukac na necie na ich temat
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
zespół nie ogłasza się w internecie ani nic z tych rzeczy, ponieważ maja dość grań z poleceń. ciężko trafić na wolny termin u nich więc można sobie wyobrazić jak grają, podczas gdy inne zespoły nie maja roboty. Uwielbiam się bawić przy tym zespole, i gorąco polecam. Sam też obracam sie w śród różnych zespołów i sądzę że mozna w ciemno ich brać.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Zgadzam się w 200-stu procentach
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
hym... a zespół składa się z ilu osób? macie może jakieś namiary na nich żeby spotkać i przejrzeć płytki?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie ma lepszego zespołu grali u mnie na weselu u mojej siostry i moze tez beda grali u mojej kuzynki. Polecam ocena orkiestry od 1 do 10 daje 20 :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Czy ma ktoś kontakt do tego zespolu? Bardzo prosze o wiadomośc na meila agnieszka.prokopowicz84@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Panowie są rewelacyjni. Najlepszy zespół weselny jaki słyszałem w życiu. Świetnie prowadzą imprezę, a przy tym naprawdę uczciwie pracują. Bardzo dużo grają, mało przerw, wszelkie konkursy uzgadniane z młodą parą. W wielu wypadkach ich wykonanie utworów jest nawet lepsze jak w oryginale. Zespół składa się z trzech Panów. Gorąco polecam, jedne z najlepiej wydanych pieniędzy :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
Potwierdzam ;-) znam zespół od wielu lat, byłam na kilkunastu imprezach, weselach gdzie grali panowie i zawsze było super. Bardzo profesjonalni, sympatyczni, godni polecenia!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2
Chłopaki są rewelacyjni czysto śpiewają, robią krótkie przerwy, biorą mało! Byłem na dwóch weselach prowadzonych przez nich i sam biorę ich na lipiec do siebie. Każdemu polecam w ciemno! Nie pożałujecie! Są bardzo konkurencyjni!!! Dj bierze więcej od nich, a na wesele orkiestra to mus, DJ ssą przy nich :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proszę o kontakt do nich na e-maila
karolcia_dawid@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

do góry