Widok

Zespół LP z Elbląga ( gesek.pl ) - opinie

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Ktoś miał ? słyszał ? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7
Hmm zespół LP z liderem Ł. Gesek miał zagrać na naszym weselu. Niestety na 3 tygodnie przed weselem załatwił nam tylko kłębek nerwów. Mimo podpisanej umowy, wplacomej zaliczki lider zespołu wybrał sobie koncert na drugim końcu Polski. Tlumaczenia pana Ł. były wręcz wyssane z palca. Zdecydowanie odradzam i nie polecam.
Poszukaj bardziej odpowiedniego zespołu na tę wyjątkową noc.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pan Łukasz Gesek już nie gra z tym zespołem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My mieliśmy DJ z agencji artystycznej GESEK i to było rewelacyjne wesele. DJ Patryk spisał się bardzo dobrze, a sam Gesek , czyli szef firmy, dopilnował wszystkiego. Bardzo dziękujemy i polecamy. Naszym zdaniem muzyka była idealnie dopasowana, a konkursy były takie jakie chcieliśmy. Wszystko dopięte. Wesele odbyło się 24.08.2019 w Elblągu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie też grali, ale osobiście Gesek i było wszystko super. Widać, że koleś zna się na fachu, ma dobry głos, trzeba mu to przyznać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zespół LP i Gesek to dwie różne firmy. Kiedyś ,dawno coś tam pogrywali razem, ale dawne czasy...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

do góry