Widok
Ja osobiście popieram Gudola,a nie jestem nikim z rodziny ani przyjaciół zespołu Viva!Po prostu świetnie się bawiłam przy och akompaniamencie-niestety nie na własnym weselu bo terminy mieli zajęte.A co do ceny to jest ona normalna-500 zł. za osobę.U nas grało 3 panów i płaciliśmy 1500 zł-to standardowa stawka zespołów.
pozdrawiam
pozdrawiam