Widok

Zespół na WESELE

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Właśnie podpisałam umowę z najlepszym zespołem w 3mieście.Polowałam na nich przez rok czasu i przez to że nie mieli wolnego terminu w tym roku,to przenieśliśmy nasze wesele na przyszły rok.Są fantastyczni i warci swojej ceny.Gorąco polecam.
Jak ktoś chce info na ich temat to zapraszam na maila.Ale pewnie większośći tak wie co to za zespół... :)
Pozdrowienia dla Shelli ;))))))))Ona też wie :)



Pozdrowionka dla wszystkich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
15 lipca 2006
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czekam na maila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czekam na maila to dam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie jest rekalma!!!!!!!!Ani razu nie napisałam na forum,że rozchodzi się o ten zespół.Niezadowolony.....współczuję Ci :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rety Nef naprawdę odwołałas ślub ze względu na zespół??? a narzeczonego masz tego samego ;) ????


Pozdr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cały czas ten sam i już zawsze będzie ten sam.M.in ze względu na zespół tak mniej więcej w 90% :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nefretete, a moze Ty masz jakies info odnosnie Zascianku i Magnata ???? ( czyt. ,, MAGNAT CZY ZAŚCIANEK ? ")

AGNIESZKA06
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nefretete nie kłam wcale nie odwołałaś ślubu ze wzgledu na zespół. Mówiłas nam, że pokłóciłas się ze swoim przyszłym i poprostu tak wyszło.
Przykro mi, ze zmieniasz fakty ale cóż...... Najważniejsze, ze się pogodziliście i tyle. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nefra a kiedy ty masz ten ślub ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
15 lipca 2006- to jest data slubu Nefretete
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nefre, napisz mi prosze co to za zespol, bo juz zglupialam i cos wiecej na ten temat, bo jau mi sie koszmary na temat kapel zaczynaja snic..;/

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
YACOTACO
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm..czyli nic jak tylko zaczac negocjacje..;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czesc wszystkim ... A ja uważam inny zespół za najlepszy w 3-city. Są super odlotowi i grają i dla starych i dla młodych ... Na moim weselichu grali i musze napisać, że nigdy nie byłam na lepszej imprezie ... Pozdrawiam ich wokaliste, ktory tak potrafił głosem przyłożyć w piosenkach, że naprawdę niektóre zespoły powinny schować się pod stół ... Karol - tak trzymaj !!! Podam ich nazwę, pomimo, że nie wolno - "1 plus 2". Jak ktoś chce więcej niech napisze. Szczerze, naprawde ich polecam. Myśle, że też w necie znajdziecie, ja zresztą tak zrobiłam i naprawdę nie żałuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też uważam, że jest wiele innych zespów fajnch w 3 city.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A my wynajęliśmy jeszcze inny zespół niż padające tu nazwy i to właśnie ten uważamy za najlepszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja desperacjo poszukuje
zespołu, wiec błagam pomożcie..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jacotaco jest drogim zespołem!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmmmm ciekawe a według ciebie ile powinien kosztować 4 osobowy zespół????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
1500 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry