Widok

Zespół na WESELE

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Właśnie podpisałam umowę z najlepszym zespołem w 3mieście.Polowałam na nich przez rok czasu i przez to że nie mieli wolnego terminu w tym roku,to przenieśliśmy nasze wesele na przyszły rok.Są fantastyczni i warci swojej ceny.Gorąco polecam.
Jak ktoś chce info na ich temat to zapraszam na maila.Ale pewnie większośći tak wie co to za zespół... :)
Pozdrowienia dla Shelli ;))))))))Ona też wie :)



Pozdrowionka dla wszystkich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nef, wrocilas???!!!

i to jak widze nie tylko prywatnie, ale i zawodowo :-)
no, moze w koncu Ty przywrocisz to Forum do porzadku.

powodzenia!! ;)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to już i tak chyba sie wydało, a zespół to kwesti agustu, jednym moz esię podobac innym nie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj tak Nef pewnie ze wiem i wiesz co ? My tez przez nich zmienilismy termin z 27 na 6 sierpnia, bo nie mogli ! :o)))))

[img][/img]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiec wysylam e-maila
i czekam na odp - tez na e-maila

AGNIESZKA06
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety nie mogę napisać co to za zespół bo komu jak komu,ale mnie nie wolno reklamować na weselniku.
Zapraszam na maila :)
Ale zespół jest znany tutaj na forum...to tyle co mogę napisać


Buźka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Magda, a co to za zespol...?

AGNIESZKA06
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry