Widok

Zespół - proszę opinie

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam, mam pytanko dotyczące par, które miały już swoje wesele z oprawą muzyczna zespołu JUREK BAND. Chodzi mi konkretnie o nową wokalistkę p. Karolinę A. Czy idzie jej tak dobrze jak pani, która była w zespole przed nią? Pytam się ponieważ słyszałam próbki jedynie właśnie z poprzedniczką. Z góry dziękuję za odpowiedź.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam,
ja już mam ten dylemat za sobą, gdyż jestem umówiona na wesele właśnie z tym zespołem. Poleciła mi go znajoma, która była na weselu za którego oprawę muzyczną był odpowiedzialny JUREK BAND i wypowiadała się o zespole w samych superlatywach. Zespół ma bardzo rozpięty wachlarz repertuarowy, bardzo dobre brzmienie, dobrą energię, a sama wokalistka jest bardzo miłą i utalentowaną dziewczyną.
Także spodziewam się najlepszego :)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 7
My byliśmy na weselu z udziałem Zespołu JUREK BAND z nową wokalistką - byliśmy Młodą Parą ;)
"Jurek Band" został nam polecony - nie żałujemy swojej decyzji - spełnili nasze wszystkie marzenia, prośby i zachcianki ... :)
Pan Jurek jest PROFESJONALISTĄ, osobą niezwykle charyzmatyczną i zdolną. Na spotkaniach przed weselem - doradzał, podawał swoje propozycje, był dla nas dostępny i fachowy, a na samym weselu dbał o to, żebyśmy czuli się swobodnie... nad wszystkim czuwał :)
Naszym zdaniem CAŁY zespół spisał się na medal - Gitarzysta idealnie dopełniał całość oprawy muzycznej tej nocy; Wokalistka (Karolina) to sympatyczna dziewczyna o ciepłej, przyjemnej barwie głosu i szerokiej skali :) Porwali nas i naszych Gości do zabawy, po której nogi nas bolały jeszcze przez tydzień :) Niezapomniane wrażenie na wszystkich zrobiło show Pana Jurka z Saksofonem :)
Dlatego z tego miejsca jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY wszystkim osobom z Zespołu za współpracę i niezapomniane chwile! :)
I wszystkim narzeczonym planującym swoje wesele POLECAMY zespół JUREK BAND - nie będziecie żałować, bo Zespół zrobi wszystko, żeby spełnić Wasze marzenia!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 6
Bez obaw! Słyszałem zespół Jurka zarówno z poprzednią, jak i nową wokalistką i mogę zapewnić Cię, że Karolina jest pod każdym względem lepsza od poprzedniczki. Jest młodsza, a co za tym idzie dużo bardziej charyzmatyczna, ma kawał głosu, który wykorzystuje w 100%. Zapomniałbym, Karolina studiuje musical więc nie jest tutaj przypadkową osobą :)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 4
JurekBand grali na naszym weselu 20 kwietnia 2013r. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, komu zależy na wysokim poziomie muzycznym wykonawców. Bez problemu grają jazzowe kawałki i to tak, że kopara opada:) Na pierwszy taniec opracowali nam standard "It had to be you" tak, że lepiej sobie wymarzyć nie mogłam, Rod Stewart się chowa. Jak dla mnie nowa wokalistka spisała się na medal, śpiewa czysto i pewnie, ma bardzo ładną barwę głosu.
Szczerze pisząc, to się obawiałam co to będzie, po przesłuchaniu kawałków ze strony, bo moim zdaniem brzmią sucho i blado. Na żywo, w wersji z prawdziwą perkusją to jednak coś zupełnie innego, rewelacja:) A "Ona tańczy dla mnie" duużo lepsze niż oryginał;)
Niektórzy goście narzekali, że nie było przaśnie i rubasznie, ale wiadomo, wszystkim się nie dogodzi, a ja bym chyba nie dała rady przeżyć typowego weselnego zespołu...
Ja nie żałuję swojego wyboru, polecam tym, którzy szukają muzyków, a nie grajków weselnych.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6
gdybyście szukali zepsołu, który zaopiekuje się waszymi gośćmi podczas wesela lub rocznicy to zespół JUREK BAND jest zdecydowanie bardzo dobrym wyborem. Świetne prowadzenie imprezy, wyczucie czasu oraz zabawianie gosci. Nie ma ze strony zespołu natarczywości w prowadzenie konkursów. Jeżeli goscie wola tańczyć niz uczestniczyć w konkursach to zespół to dyskretnie zauważa i realizuje życzenia gości. Piękny wokal wokalistki. No i wielki plus za saksofon, który jest w cenie wystepu i robi furrorę na weselu. Polecam z czystym sercem ten zespół. Dziękujemy za udane wesele. Nasze wesele odbyło się 13.04.2013 roku i było meeeega udane
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
Nasze wesele odbyło się 25 maja 2013 r. z zespołem Jurek Band. Młoda wokalistka ma taki głos, że goście pytali skąd ta dziewczyna-śpiewa nieziemsko, głos mocny, ładna barwa. My z zespołu, prowadzenia imprezy i wokalu jesteśmy mega zadowoleni!!! Nie słodzimy przesadnie, tylko mówimy szczerą prawdę. Wokalistka super!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Wesele

wieczór panieński (22 odpowiedzi)

Witam! Dobra to trochę z innej beczki. Czy ma ktoś pomysł na ciekawy wieczór panieński, bo muszę...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

do góry