Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Piekne miejsce - mila obsluga - beznadziejny wlasciciel wątek zamknięty Dodalem juz swoja opinie, niestety zniknela z forum. Dom jest bardzo pieknie...
~Henryk B.
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 23 lutego 2018

ocena wątek zamknięty Polecam ten dom ze względu na świetną opiekę nad osobami starszymi i...
~Iwona
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 marca 2017

opinia o domu seniora 'Zielone Wzgórze' wątek zamknięty Super miejsce.Wszystko tak jak powinno być.Obsługa pielęgniarska codziennie...
~DOROTA PAWŁOWSKA
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 maja 2016

Jak w rodzinnym domu wątek zamknięty Po kilkumiesięcznych poszukiwaniach znalazłam miejsce gdzie bez strachu...
~Arsen
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 29 marca 2016

To trzeba zobaczyc i przekonac sie! wątek zamknięty To nie latwa decyzja powierzyc najblizsza sercu osobe w opieke, niezanym...
~Waldemar i Barbara
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 lutego 2014

Podziękowania wątek zamknięty Serdecznie dziękujemy personelowi i szefowi Domu Seniora "Zielone Wzgórze" za...
~Rodziny: Piątków i Waszkiewiczów
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 października 2014

Podziękowania wątek zamknięty Serdecznie dziękujemy personelowi i szefowi Domu Seniora "Zielone Wzgórze"za...
~Rodziny :Piątków i Waszkiewiczów
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 października 2014

super ośrodek wątek zamknięty Babcia (88 lat) przebywa w tym ośrodku już ponad pół roku z uwagi na przebytą...
~Paweł
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 października 2014

Pomoc w trudnej decyzji wątek zamknięty Babcia nasza, w krótkim odstępie czasu przeszła dwie operacje, z czego po...
~Konrad
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 października 2014

Jestesmy z Mama bardzo zadowolone wątek zamknięty Po przanalizowaniu kilkudziesieciu ofert na stronach internetowych, Dom...
~Grazyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 grudnia 2013

Moja opinia o Domu Seniora wątek zamknięty Witam, Dom Seniora, Dom Opieki , często kojarzą się nie najlepiej, ale są...
~Andrzej Biskupski
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 marca 2013

Moja opinia o domu opieki "Zielone Wzgórze". wątek zamknięty W domu opieki "Zielone Wzgórze" przebywa od jakiegoś czasu moja Matka. Według...
~Danka z Gdańska
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 grudnia 2012

"Jak w rodzinnym domu" wątek zamknięty Witam , 2 miesiące temu oddałam wraz z mężem moją chorą mamę.Długo...
~Marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 grudnia 2012

Byłam, widziałam... wątek zamknięty Byłam, widziałam. Piękne, urokliwe miejsce. Miejsce Magiczne!... Cudowni,...
~kerra
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 grudnia 2012

Jak najbardziej! wątek zamknięty Polecam wszystkim, którzy znajduję się w tej przykrej sytuacji, kiedy trzeba...
~marta
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 października 2012

Dom Seniora 'Zielone Wzgórze'. wątek zamknięty Po kilkumiesięcznych poszukiwaniach znalazłam miejsce gdzie bez srtachu...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 października 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry