Widok

Złapałam "kapcia" gdzie naprawić kółko od wózka???

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam
Po wczorajszym spacerku w kółku "flak", napompowałam na noc, a rano znowu powietrza brak.
Mam wózek Mutsy, gdzie ja mam z tym kółkiem pojechać?
Do wulkanizacji??
A dzidzia czeka na spacerek :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odkrec kolko i jedz do wulkanizacji, albo do sklepu rowerowego - pewnie maja też i takie dętki na wymiane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do sklepu rowerowego podjedz jesli dziura na dentce to kupisz latke - czasami wymienia sie dentki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Potwierdzam: sklep rowerowy-albo łatka albo nowa dętka, na pewno doradzą:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja proponuje podjechac do wulkanizacji, ja bylam przy Alfa Centrum, pracownicy co prawda w szoku byli ale zdjeli mi kolo i nakleili latke i nic za to nie chcieli:))ale dalam im 10 zl i jeszcze mi kola dopompowali bo nie mam pompki a kumpela kupowala detke w sklepie i troche sie wykosztowala..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zawsze jeżdżę do wulkanizacji :) a kapcia złapałam już chyba z 5 razy :/ Panowie zawsze w tempie ekspresowym naprawiali i płaciłam coś koło 5 zeta
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mamy łatki na zimno w domu kupione w sklepie rowerowym i mąż za każdym razem sam naprawia kapcia ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Takie kółeczko opanujesz spokojnie kropelka u mnie się udało przez do dziś przez 2 lata nadal jest ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Dr Jerzy Łożyk - czy ktoś był ? (21 odpowiedzi)

Witam, mam pytanie, czy któraś z Was była na wizycie u dr Jerzego Łożyka? Jak tak to jaka...

proszę o radę w sprawie zakupu laptopa :) (12 odpowiedzi)

hej, może ktoś na tym forum zna się na rzeczy albo może polecić mi jakieś informatyczne forum...

Przeprowadzka - jaką firmę polecacie? (52 odpowiedzi)

Hej! Jaka firmę przeprowadzkową polecacie?? Za dwa tygodnie mnie to czeka i chciałabym...

do góry