Widok

Zlikwidować wolne niedziele, zlikwidować Święta i kolędy

Balcerowicz odszedł, ale choć dość dawno odszedł, to mentalność Balcerowiczowska pozostała. Zlikwidować, zlikwidować wszystko. Zlikwidować, a Ziemię wysadzić.

Zlikwidować CBA, zlikwidować IPN, cały ALFABET zlikwidować. Zlikwidowć niedziele, a zamiast nich drugi piątek zamontować w kalendarzu, najlepiej Czarny Piątek, a w nim czarne msze w galeriach handlowych. Zlikwidować TVP, bo w Święta lecą w niej same kolędy.

No to i Święta zlikwidować, tylko co wam wtedy zostanie ?
Wolny rynek ? Będzie wolny, ale pusty, jak puste są te durne łby z durnymi postulatami.
A te puste łby to wspólny dorobek demoliberalizmu do spółki z marksizmem.

Okres Świąt, prawem kontrastu, uświadamia nam jaką durnotę mamy na codzień. Gdyby nie święta, to byśmy tego nie odczuli. A tak TVP transmituje koncerty z różnych kościołów polskich i kontrast między normalną wysoką kulturą a codzienną popkulturową sieczką jest nie do zniesienia. Gdyby nie obowiązki rodzinne, nie odchodziłbym sprzed telewizora i tylko przełączał kanały z koncertu na koncert.

Można się przekonać, jak wygląda prawdziwy polski dorobek kulturowy, kultywowany przez ludzi i środowiska takie jak bracia Golcowie. Golec uOrkiestra powinien otrzymać status polskiej instytucji kulturotwórczej, zostać objęty opieką konserwatorską z wszelkimi możliwymi rodzajami dofinansowania i zaanagażowany do takich projektów jak koncerty w Wilnie czy we Lwowie.
A czy dobrze wypromowany koncert na stadionie Wembley w Londynie nie byłby dobrym pomyslem na promocję Polski ?

Złoto, drodzy Państwo, leży na ulicy, trzeba tylko się schylić. Żadne najbardziej nawet zaawansowane systemy transportu kosmicznego wyprodukowane w Polsce nie będą stanowić dla Golców konkurencji. Okres Świąteczny pokazał wyraźnie nicość drugiej strony, demoliberalnej czy lew-liberalnej, zniknęła ona kompletnie z przestrzeni publicznej. Oni nie mają niczego porównywalnego do zaproponowania, choć wydaje mi się, że znalazł się jakiś idiota w TVP, który chciałby przyjść tym ostatnim w sukurs i wpadł na pomysł promowania wykonawcę kitu z gatunku gustu gminnego “Despacito”. I to na parę dni przed Świętami.

O, właśnie, o wilku mowa – obejrzałem przed chwilą powtórkę koncertu kolęd, a tu, jak na zamówienie , znowu promują w TVP wykonawcę “Despacito”. O tempora, o mores. Bo podobno 4 mld odtworzeń w Internecie. Więc współczuję tym 4 mld, bo czym tu się zachwycać ?

Drodzy Państwo, żeby coś mieć, najpierw trzeba w coś zainwestować. A lemingi chciałaby coś za friko. Trzeba inwestować w projekty bazujące na receptach sprawdzonych, takich jak Bracia Golcowie, trzeba inwestować w TVP, a TVP niech inwestuje, żebyśmy nie musieli się ekscytować badziewiem w rodzaju Gwiezdnych Wojen, w setki albo nawet tysiące projektów wziętych prosto z bogactwa polskiej historii. Polacy nie gęsi... i o tym warto sobie przypomnieć. Bo inaczej zostaniemy pokarani kitem w rodzaju “despacito”.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Współczuję ci Ratlerku.

Wszyscy zbierają się powoli z przyjaciółmi powitać Nowy Rok, a ty odpier***lasz przed komputerem nowy felieton, którego i tak nikt nie przeczyta.
Najlepiej zlikwiduj tez Sylwestra, sfrustrowany doorniu.

Wchodzę w tryb offline i życzę wszystkim Wszystkiego Dobrego w Nowym Roku !!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zobacz jak ten człowiek się musi czuć... wszyscy normalni ludzie wychodzą do restauracji, wyjeżdżają na bale do hoteli lub po prostu świętują w gronie przyjaciół... a on? Siedzi sam przed kompem, pewnie walnął dwa piwa po 2,5 zł i wylewa swoje żale do świata na forum. Jakie to żałosne...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

I co? Poczuliście się "lepszymi"?
Żałosne jest to, jak bardzo interesuje was cudze życie prywatne, sądząc po ilości hipotez, jakie wymyślacie na jego temat.
Jak baby-plotkary, dopowiadające sobie szczegóły z życia sąsiada, o którym nic nie wiedzą.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

sadyl

Chyba błędnie interpretujesz zachowania chłopców komsomolców/radarowców.
Przecież to z ich strony objaw zupełnego zaprzeczenia ideologii komunizmu, czemu należy przyklasnąć oraz pokaz altruizmu - tak się zajmują jakimś wariatem na forum by ukazać mu zalety wyższej formy życia resortowego, jak bale na których popisują się znajomością walca wiedeńskiego czy tanga argentyńskiego i takimi tam, o których pisowska konserwa nie ma pojęcia. Nie mówiąc już o głębokich rozważaniach nad problematyką konwergencji idei liberalizmu z pradygmatem marksizmu w gronie przyjaciół z resortu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Sfrustrowany ci*lu , czy takze w Nowy Rok musisz nam przypominać o swoim istnieniu? Znowu trzeba ci przypomnieć gdzie jest twje miejsce w ewolucji?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nowy Rok,Nowe zwyczaje?
Czyzbyś już o mitomanie z lekuchna przetrzeźwiał po samotnym spędzeniu sylwestra.och a jednak nie do końca samotnym bo z na współ uśpioną suką tabletkami dla ludzi (myslałaM ŻE JEJ PRZYNAJMNIEJ nie żałujesz,ale chyba tak drzewiej bywało) Schlałeś się i miłość Tobie odzyła??? Nie chcę tych deklaracji.NIE CHCĘ,NIE CHCĘ NIE CHCĘ. Idź precz sadylu (idź tam gdzie zawsze chciałeś. Mam dosyć Twoich zalotów i pretensji do mnie po pijaku-gnido).
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jaki piękny opis pochlebcy ratlerka.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jaq, nie chodziło mnie o potępienie sadyla,,,,,,,,,,,ale żeby do niego cokolwiek dotarło to musi przelecieć przez to forum. Prywatnie on mnie i moje dobra uznaje za swoje własne. Narcyz, mitoman i manipulant, który jeżeli czegokolwiek się obawia to negatywnych opini z forum i tylko dlatego ,że są ogólnie dostępne.On się boi tylko krytyki osób anonimowych (sam mi o tym powiedział, bo nie ma szansy aby anonima przeswietlić), a więć anonimy możecie go krytykować
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

@anonim vel ZBJ:

Muszę przyznać, że jesteś wyjątkowy (a raczej: wyjątkowo pierd*lnięty).
Nikt wcześniej nie podszywał się pod kobietę, żeby mi dosr*ć, wyciągając cudze stare żale jako własne.
Myślałem, że twoja mitomania (chocby rzekoma tajemna wiedza o forumach) to już szczyt tego, co twój chory łeb wymyśli.
Myliłem się...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

kolego/kolezanko @ sfalowane "I"
wiecej smialosci
i podpisz sie soba

nie podpinaj z lekka pod kogos ,kim nie jestes
ja czuwam:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sadyl, spitalaj. Najpierw dzwonisz i prosisz albo nawet błagasz gadając jak to tobie jest źle, abym gadał o Isztar a potem mnie sprzedajesz. Dzwonisz , i co? ze mną za flaszkę spraw nie załatwisz.
Isztar Czuwaj.Lepiej późno niż wcale.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Lecz się.
Nigdy nie miałem nru tel do ciebie. A nawet jakbym kiedyś miał, to lata temu bym go wykasował.
Musisz wymyśleć bardziej wiarygodną bajeczkę, żeby się branzlować z włożenia kija w mrowisko.

A pomyśleć, że facet kiedyś cieszył się szacunkiem u częsci (niewielkiej, ale zawsze to coś) Forumów...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Przestańcie na forum publicznym załatwiać prywatne porachunki, bo to świadczy o braku ogłady. Dla rozluźnienia proponuję wam przyśpiewkę na nowy rok:

Chłopcy z resortu, chłopcy z ulicy,
i nasi bracia, hen, zza granicy,
łączcie się z nami proletariusze
nim PIS ukradnie ciała i dusze
do balu włączcie się, utracjusze
pisowców gońcie, koryta brońcie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Facet cieszył się szacunkiem........
sadyl , ciebie to nie dotyczy.
Jako ,że dowaliłem tobie - dowalił tobie również łowca do mnie próbowałeś się zwracać na fona. a że namiarów na priwa łowcy nie masz - to gnój. Taplasz się w goowienku które sam zrobiłeś.Na przyszłość nie mieszaj mnie między ciebie a Isztar. Isztar on Ciebie i mnie sprzedałby za kielicha
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie mam z ZBJ prywatnych porachunków.
Nie widziałem człowieka od lat. Wycofał się z Forum, ale ostatnio coś mu odpierdzieliło na moim (i nie tylko moim) punkcie i stara się zaistnieć.
Nie wróci pod własnym nickiem z przyczyn, o jakich już jakiś czas temu pisałem.
Pozostało mu zbieranie informacji z forum, którymi później strzela na lewo i prawo, licząc, że zainicjuje jakąś burzę albo choćby maleńkie szambeńko, które będzie mógł obserwować ze swojego zasr*niutkiego światka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Widzę, że atmosfera nadal gęsta więc by was rozweselić proponuję dalszy ciąg, pośpiewajcie sobie:

Ach, co za nędza, ach co za bieda
za dwa tysiące przeżyć się nie da
więc się połączmy dzielne chłopaki
zanim nie wsadzi nas PIS do paki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

"Nie wróci pod własnym nickiem..."

A jaki jest ten "własny nick"?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

..nie tylko za kielicha...nie tylko
tutaj jest wiele osób,ktorym sie wydaje ,ze podniosa swoje image czyims kosztem
podpinaniem sie pode mnie---robisz mnie pod górke ,nie jemu

a prawda sama sie obroni
predzej czy pozniej

przy okazji drugoplanowych aktorów tez mozna poznac...jacy sa naprawde
i okazuje sie ,ze ten z ktorym masz spiecie,nie jest taki zły
a ten ,kto wydawał sie szczery
wcale nim nie był
mimo wszystko-wszystkim
zycze abysmy WSZYSCY (sobie tez)
wiecej refleksji mieli nad soba ,zadawali sobie pytania-
czy my jestesmy fair wobec drugiego ?
czy nie mamy czegos sobie do zarzucenia
i jakie sa nasze prawdziwe intencje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

No to kontynuujmy naszą Szopkę Noworoczną:

Kogo trzeba spałujemy
komu trzeba doniesiemy
żeby nam się dobrze żyło
żeby było tak jak było
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

No cóż, wypada mi w tym momencie przedstawić sztandarową pieśń neobolszewików spod znaku "dobrej zmiany" :

Wyklęty, powstań polski ludu !
Powstańcie, których dręczy Unia!
Myśl nowa Jarosława

Dziś wiedzie nas w Trójmorza raj.
Konstytucji ślad dłoń posła zmiata;
Przed ciosem niechaj opozycja drży!
Ruszymy z posad liberalne złogi ,
Dziś niczem — jutro zerem my!
Bój to będzie ostatni,
Krwawy skończy się trud,  
Gdy Węgier nasz bratni
Odpowie Unii - nie!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jedno co komuna pamięta, to oczywiście swój hymn, ale okazuje się, że nawet hymn trudno przełożyć na coś sensownego. Zlasowany mózg komunistyczny nie sprzyja oryginalnej twórczości, więc teraz ja spróbuję coś bardziej zblizonego do rzeczywistości:

Chcemy tego czy nie chcemy, taki los
bo do czynu, bo do czynu wzywa partii głos,
taki los, taki los
jednym pluskwę założymy
drugim świnię podłozymy
Lecha, Czecha spałujemy
tylko Rusa nie ruszymy
choć go także nie lubimy
bo zabrania tego czynu partii głos,
taki głos, taki los
cios za cios,
oddamy cios za cios
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jak nisko trzeba upaść żeby sylwestra spędzić z puszką taniego piwa, kompem i forum internetowym.
Dziadku, żal mi ciebie. Żal mi tego jak zazdrościsz, jak to pokazujesz, jak to widać jak na tacy.
Tak samo mi było żal jak prosiłeś o pracę....................
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

łowca powiedział :
Jedność praw i obowiązków – to wyznacznik postawy każdego Polaka!
Młodzieży! Bądźcie godnymi kontynuatorami dzieła Waszych rodziców!
Młodzi Polacy! Wasza wiedza, energia i ambicja cennym skarbem ludowej Ojczyzny!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

łowca śpiewał :
" My, niebywałego kraju wolne dzieci
Śpiewamy dzisiaj naszą dumną pieśń
O partii, jedynej potężnej na świecie,
I o największym jej człowieku.

Sławą opromieniona, wolą złączona
Rośnij w siłę na wieki wieków,
Partio Lecha, Partio Jarosława,
Mądra partio bolszewików.

Kraj Prawa i Sprawiedliwości stworzyłaś na ziemi,
Potężną ojczyznę wolnych ludzi.
Stoi jak skała państwo rad,
Zrodzone z siły i prawdy twojej."
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ojejku, Monsieur Jourdain
białym wierszem przemówił,
chyba że to moc
Jarosława rymy pomieszała
Ja też tak potrafię,
To jednak uniemozliwia
skomponowanie muzyki,
no chyba że maestro Penderecki,
albo śp. Lutosławski autora natchną...
parę bąków, parę pisków
oraz pluski z wodotrysków
dodać jeszcze trochę zgrzytów
no i szczyptę dobrobytu
aferalnego, niebywałego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

łowca popiera :
Popieramy dążenia krajów rozwijających się o sprawiedliwy ład gospodarczy w świecie!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szszszrrrrrrrr.............. to koncept chłopcom radarowcom po dnie szoruje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Łowca, ty sie leczyles psychiatrycznie.? Nawet psychol by zauwazył ze cos nie trybi jesli ktos ueaza ze caly swiat kest zly.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ty, Gdgynianin, nieboże, od kiedy Ty jesteś gdynianinem, ty chyba z Kaliningradu na tratwie do Gdyni się dostaleś, bo to tam u was, w Sojuzie, jest zwyczaj wsadzania dysydentów do psychiatryka. Nie dekonspiruj się tak łatwo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Pisałeś że " na tankach " .....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na tankach to było ich czterech plus pies, a on jeden jest, no chyba, że ... zaraz was podliczę... jaq, prawda, skydiver, gdynianin - zgadza się, jest was czterech, tylko gdzie pies ? Może to Anka, pies na pisiowców, pasuje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Szczerze mowiac to moj pies ma lepsze i bardziej dostatne zycie niz ty psycholu i na pewno mial lepszego sylwestra :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Biedny Gdynianinie z Kaliningradu, oferujesz słaby, czerstwy i monotonny repertuar. Zresztą trudno oczekiwać od chłopców resortowców jakiejś ikry czy iskry nawet, a ty to potwierdzasz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Dziadku z opieki spolecznej jestes zwyklym sfrustrowanym zerem ktore nie moze sie pogodzic ze przez cale zycie nie wyrwalo sie z plebsu. Tyle.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Marzenia "arystokracji" z zaciągu resortowego i pezetpeerowskiego... urojenia o high-lifie , zniweczone przez tego przebrzydłego kaczora pisiora.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ja za to pamiętam jak w ubiegłym roku byłeś u mnie i błagałeś o pracę. Pamiętam też jak wyglądałeś i się zachowywałeś. Taki wylewny i odważny tylko w necie jesteś dziadulku. A za obrażanie kobiet w realu dostałbyś w tę starą źle ogoloną mordę!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiesz co napisza na twoim grobie? "Słabe zycie, słaba śmierc".
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

wszystko ładnie, pięknie....

ale despacito to ty ku*wa szanuj! xD
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Gdyby nie teledysk, to bym to despacito nawet strawił. No, ale bez tego 4,5 mld ludzi by go nie obejrzało.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dla mnie teledysk nie ma większego znaczenia tak już mówiąc całkiem serio ;) nawet tekst jest drugorzędny jeśli muzycznie uznam coś za fajne/dobre. a, że w większości gra mi w duszy kubańska muzyka i rytmy latino to despacito też mi pasuje ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

ciacho

Oj, coś słabo z kryteriami.
Kryteria są dwa: jakość muzyki i jakość liryki. Tymczasem obecnie kluczem do popularnosci okazuje się kryterium zewnętrzne, niemerytoryczne czyli obraz czyli teledysk. Jeżeli obrazowi podporządkujemy kryteria merytoryczne, to zaczyna się zjazd po równi pochyłej, bo ani Beatelsi, ani Rolling Stonesi, ani Tina Turner, czyli wzorce popkultury środkami takimi się nie posługiwali a położyli kamienie milowe w muzyce rozrywkowej. Widać jak komercja niszczy poziom. Trzeba więc powrócić do kryteriów albo się pogodzić z upadkiem standardów, a wtedy każda potwora znajdzie swego amatora.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie każda potwora znajduje swojego amatora. Ty jesteś stary i samotny. Życie pozbawione sensu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Łowca jako wytrawny oldschoolowy koneser, lubi piosenki które już zna. Lekkie łatwe i przyjemne. Powraca myślami do czasów swej młodości gdy sluchalo się Radio Luksemburg, ale jego serce pozostało w Kołobrzegu i Zielonej Górze.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciachozkremem--nie chce brudzic tamtego watku
bo zalezy mi zeby kobieta/kobiety usłyszały o wspaniałym specjaliscie,zeby nie meczyły sie
aniu psychicznie
ani fizycznie
w nadmiarze
i niepotrzebnie
zeby przeszły okres ciazy w RADOSCI
zeby ,jesli to jest potrzebne miały pomoc odpowiedniej asysty przy porodzie

mnie nie było dane miec takiej osoby przy sobie
a wiem ile przeszłam
---------------------
nie intersuje mnie zabawa w przkomarzanie sie z Toba.udowadnianie czegokolwiek
ataki na Ciebie --rzekome--sama sobie ubzdurałas
razem z Sadylem
nie obchodzicie mnie oboje..wasze zycie ,wasze sprawy,przyjaznie itd

ja was do swojego zycia i funkcjonowania nie potrzebuje
ja nie zyje,ani nie mam radosci czy satysfakcji z zabawy w dogryzanie,obmawianie,brylowanie gdziekolwiek

Twój umysł to stworzył te moja niby nagonke na Ciebie
jesli widze,ze nie masz racji--bo nie wiesz w czym rzecz i czym to jest kompletnie
a ja to znam z autopsji,az nadto dobrze i UCZYŁAM SIE ,PRAKTYKOWAŁAM
to reaguje

bierzesz na siebie odpowiedzialnosc za te kobiete i jej dziecko
bez kompletnej wiedzy
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

oj isztar. jak mówiłam, odbiorcą moich słów była główna zainteresowana. ty zaczepiłaś mnie, że "medytacja jest ciężka dla zwykłych ludzi a co dopiero dla kobiet, które mają w sobie pasożyta"... wiem, że w temacie rodzenia dzieci jesteś bardziej doświadczona, absolutnie nie powiedziałam, że źle, że komuś radzisz specjalistę, wręcz przeciwnie, cieszy mnie to, że tacy specjaliści są!

wypowiedziałam się za siebie bo medytuję od kilku lat oraz uprawiam jogę yin polecaną także dla ciężarnych. dzięki temu osiągnęłam równowagę psychiczną, wyciszyłam się, wyzbyłam się lęków i negatywnych emocji. bardziej świadomie podeszłam do swojego ciała i tego, co się dzieje w moim umyśle. jestem z natury cholerykiem i bardzo szybko się denerwuję i mocno stresuję, kiedy tak się dzieje po prostu siadam na 30 minut do medytacji i jak ręką odjął.

dlatego tłumaczę ci, że nie jest to w żaden sposób szkodliwe bo przy okazji pracujesz nad oddechem, pogłębiasz go a to przydaje się przy porodzie, zwłaszcza, że oddechem można uśmierzyć ból. medytacja jest także darmowa, to forma samopomocy więc nic nie tracisz jak spróbujesz :)

nie wmówiłam sobie, że mnie atakujesz, nie mam z tobą żadnego problemu, nie zaczepiam cię, nie zwracam się do ciebie, nie neguję twoich poglądów bo mnie one nie interesują, nie wnikam w to, jakim jesteś człowiekiem i nie wdaję się z tobą w jakieś spory.

zauważ, że to ty miałaś potrzebę przyjścia tu i napisania mi jeszcze czegoś od siebie na temat mojego komentarza z innego wątku.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

medytacje to ja ruszałam jak Ciebie jeszcze na swiecie nie było
medytacje w ruchu tez
jogi tez probowałam,tai-chi ,chi-kung,karate ,kung-fu ,falun dafa
o medytacji czytałam u mistrzów Zen

i znam takich ,co wiele nie medytuja a ich EGO jest w równowadze
a znam takich co latami w tym siedza..i efektów nei widac

mozna siedziec i nic nie wymedytowac...a myslec ,ze sie medytowało

w tych sztukach najpierw jest euforia
potem pycha
potem --zrozumeisz ,ze pracy nad soba nie ominiesz-milczac
i ze nie jestes wcale w równowadze --jak cis ie wydaje
i nie zjadłas wszystkich rozumów
potem jest praca i medytacja
i w koncu moze
prawdziwe scalenie na kazdym poziomie

ludzie dochodza do tego dziesiatki lat

czy efektem twojej medytacji jest szuaknie u innych "atakow"??
zaprzeczasz..a wroc do tego co napisałas wczesniej..juz mi sie nie chce cytowac słów

ja te3z te etapy przechodziłąm i ......nie doszłam

chcesz mnie jeszcze czegos nauczyc Senseju?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

ach ..znowu bedzie /atak/ ,bo napisałam "....na swiecie nie było.."
to sprostuje----
30 lat temu
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ty masz ze mna jakis wyrazny problem...wspolczuje i milosci zycze :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

to jest smieszne :)

wspolczucie pozostaw potrzebujacym wspolczucia
a mnie nie wciskaj czegos czego ja nie potrzebuje i nie zycze sobie
swietnie sie czuje
po kiego mi to piszesz

niby moj problem jest twoim UROJONYM
ciezko jest to pojac

nie chce mis ei z Toba gadac ..naprawde jest mnostwo ciekawych ludzi i rozmow
to jest nudne i bezowocne..taka polemika
------------
masz--ałe forum twoje
widac trzeba ci ustapic
za chwile okaze sie ,ze ..Ciebie molestuje
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ile smutku i goryczy trzeba w sobie miec zeby nawet na szczere zyczenie milosci odpowiadac jadem...a wspolczucie takze jest pieknym uczuciem,pelnym empatii :-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

napisze kolejne zdanie z" jadem"

przestan sie zajmowac moja marna osoba i daj mi spokoj
niczego od Ciebie nie chce!
cenie sobie szczere zyczenia od szczerych osób
z jadem ,czy bez mam prawo NIE CHCIEC!

idz swoja droga i daj mi isc swoja
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

E tam "idź sobie"
... a ostatnie słowo? ... miałoby należeć do Ciebie isztar? Nie może być ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

nie napisałam "idz sobie"
napisałam

idzmy --kazdy w swoja strone

jedna z najlepszych rzeczy,ktore nauczyłam sie w medytacji
i to ostatnio
jest "ODPUSC"..pusc ..nie trzymaj
a nie było prosto i nie jest w pelni

rywalizacja meczy.walka meczy...
i czesto to jest walka o pietruszke
---------------------
(jad zmijii nadal jest uzywany jako lek i słusznie;)

ostatnie słowo jak najbardziej niech nalezy do Ciastka
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie otwieraj drzwi nachodźcom zwanych też kolędnikami. Kiedy w drzwi Twe zapuka chłopiec, pomocnik księdza, uchyl je i daj grosika bo jak głosi maksyma;'' grosz do grosza a będzie kokosza'' lub udawaj że Cię nie ma. Najbardziej bawią mnie ludzie którzy przyjmują kolędę tylko dlatego że boją się opinii sąsiadów, boją się etykietek. I tak ten cyrk rozwija się a BÓG czeka na prawdziwego człowieka!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

o Moj BOZE !!!! :o
ludziom sie naprawde nudzi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To już nuda totalna żeby takie rzeczy pisać :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrze jest mieć czas żeby się ponudzić i posnuć refleksje.
Gorzej może być gdy trzeba to będzie przeżywać i poczuć na własnej skórze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Koinonia Jan Chrzciciel Bojano wspólnota destruktywna czy.........No właśnie co? (681 odpowiedzi)

Przez roku czasu wraz z żoną uczęszczałem do domu modlitwy wspólnoty Koinonia Jan Chrzciciel z...

Własna firma? (43 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was prowadzi własna firmę i pracuje jako Wirtualna asystentka? Z tego co słyszałam to...

Jak często się myjecie? (69 odpowiedzi)

Jestem fryzjerką i przeraża mnie widok brudnych, śmierdzących włosów,brud za uszami i na...

do góry