Widok

Żłobek "Dzwoneczek" - proszę o opinie

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Czy są tu mamy, których pociechy uczęszczają do tego żłobka? Jesteście zadowolone?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też z chęcią poznam opinię, moja córeczka ma tam chodzić od września.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
żłobek jest otwarty jakieś 2 miesiące,wiec o opinie będzie trudno, ja też czekam na przyjęcie syna do dzwoneczka, mam nadzieje,ze jak w innych filiach dzieci i ich rodzice są zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A skąd ma Pani informacje że będzie tam córka od września chodzić, wczoraj dzwoniłam do żłobka i Pani mi powiedziała, ze listy przyjętych jeszcze nie są znane
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Radko kiedy listy przyjętych są zamknięte, co chwila rodzice zmieniaja zdanie,że jednak nie dadza dziecka do żłobka i przyjmuje sie kolejne dziecko z listy, ale fakt nigdy nie wiadomo kiedy dostaniesz miejsce.Najwieksza szansa jest oczywiście we wrzesniu kiedy to 3 latki ida do przedszkoli i zwalniaja miejsca :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może jednak którejś dziecko tam chodzi...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzwoneczek to nowy żłobek, ale kadra jest z innych żłobków, nawet jakiś czas kierownikiem była pani Ewa G. Kierownik ze żłobka na Chełmie i Przymorzu. Moje dziecko chodzi juz 2 lata do żłobka ... I na początku byliśmy zadowoleni ale od pewnego czasu, gdy jakiś specjalista zmienił jadłospis i dzieci mają prawie codziennie kasze do jedzenia i jakieś pasty mięsne, jajeczne itp. I wszyscy wiedzą i widzą ze dzieci nic nie jedzą przez cały dzień to juz jest mniej pocieszające. Dzieci wychodzą na płac zabaw jak jest zimno, wieje wiatr, a jak słonecznie to siedzą w budynku..... Przedstawienia, jakieś występy dla dziadków/ rodziców są przygotowywane na odczepnego ze aż wstyd zapraszać babcie do wnuka, jeszcze kiedyś jak pracowały panie z doświadczeniem i nie były wypalone jak teraz te młode to aż sie chciało patrzeć jak występują z dziećmi i sie angażują. Jednym słowem żłobek zmienia sie i to nie na lepsze.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Przepraszam, ale o jakich przedstawieniach piszesz skoro dzieci żłobkowe mają 2-3 latka? Panie, chociaż najbardziej zaangażowane, nie nauczą dzieci wierszyków, ponieważ wiele z nich nawet dobrze mówić nie potrafi.
Ja jestem akurat bardzo zadowolona ze żłobka publicznego i mam porównanie z prywatnym, które raczej było przechowalnią. W publicznym moje dziecko bardzo się rozwinęło, a to m.in. dzięki zajęciom z logopedą, rytmice, gimnastyce.
p.s. skoro twierdzisz,że Twoje dziecko głoduje, to czemu nie reagujesz? Moje dziecko zjada wszystko chętnie i sam mówi, że w żłobku był smaczny obiadek.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
To dzieci w zlobku jedank mowia? To co z tymi przedstawieniami?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje dziecko akurat mówi, i to dużo, ale jest wyjątkiem w swojej grupie. Powtarza tez fragmenty wierszyków, ale nie wyrecytuje na żądanie tekstu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Była na 10 miejscu, wiec prawie pewne było, że się dostanie. Zapisywałam się na listę w czerwcu 2013. I mała się dostała, idziemy podpisać umowę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Syn chodził ponad 2 lata do żłobka na szerokiej i była bardzo zadowolona. Opinia wyżej jest po pierwsze nie na temat. Pytanie jest o zlobek dzwoneczek a jest on otwarty dopiero od lutego j ciężko, żeby dziecko chodziło tam dwa lata. A co do jadłospisu to nie jest on tajny, można wejść na stronę zespołu zlobkow i w aktualnościach można sprawdzić, co dzieci jedzenie przez kolejne dwa tygodnie. Ja byłam w żłobku dzwoneczek i co mnie jedynie zdziwiło, to białe, surowe ściany, aż przerażające. ... ogromnie wysoki strop, echo jak w szpitalu, nie przyjemnie jak na pierwsze wrażenie . Ale cóż, zlobek dopiero się rozkręca, wiec zaraz pewnie przybędzie rysunków i ozdób na ścianach. Co do kadry, jak się dowiadywałam, to całkiem nowe osoby, ale nie jestem tego pewna
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Drodzy rodzice czy macie może jakieś nowe doświadczenia i opinie na temat tego żłobka??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja córka chodzi do "dzwoneczka" od początku jego istnienia. Niestety nie mam porównania, ponieważ to był jej pierwszy żłobek i to moje pierwsze dziecko. Pomijając ten fakt, jestem bardzo zadowolona z opieki. Dzieciak chodzi chętnie, ciocie są fajne, miłe, informują o wszystkim. Jak jest ładna pogoda dzieciaczki chodzą na plac zabaw, na którym co trochę pojawiają się nowe sprzęty - dzięki działalności Rady Rodziców. Przedstawienia, jasełka, festyny, dogoterapie, teatrzyki... - wszystko jest. zajęcia ruchowe, plastyczne, muzyczne itp. No i dodam że obecna Pani kierownik jest przesympatyczna i bardzo zaangażowana w swoją pracę. Nie mogę złego słowa powiedzieć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Masa dzieci przychodzi chorych, ostatnie dni to jeden wielki rotavirus dzieci w stanie ciężkim w szpitalu zakaznym . MASAKRA!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieci są przyprowadzane chore , ostatnie dni to jeden wielki Rotavirus ,pani dyrektor nie informuje rodziców o zagrożeniu . Wnuczka. w ciężkim stanie w szpit. zakażnym
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
To,że dzieci są chore to akurat nie wina kierownictwa tylko nieodpowiedzialnych rodziców i zdarza sie niestety wszędzie, nawet w tych najdroższych żłobkach i przedszkolach :(, Według zasady: Ja muszą iść do pracy, nie mogę wziąć wolnego, a moje dziecko i tak jest chore to czemu jeszcze z 2-3 dni nie ma chodzić i zarażać innych, bo przecież może samo przejdzie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Hm, to bardzo ciekawe, co pani babcia pisze, bo z tego mi wiadomo, to do złobka chodz dzieci do 3 lat mniej wi9ęcej, aw Szpitalu Zakaźnym się takich małych z rotavirusem raczej nie hospitalizuje. Infekcyjne biegunki w tym wieku zazwyczaj są kierowane na Polanki :P
Coś się pani babci pomieszało :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Żłobek POLECAM! Bardzo dobra opieka, Pani Kierownik bardzo zaangażowana, dziecko chodzi do żłobka z uśmiechem i bardzo chętnie, a to dla mnie najważniejsze! Dziecko rozwija się dużo szybciej niż rówieśnicy z opiekunkami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również polecam! Opiekunki wkładają dużo serca w pracę, są zaamgazowane, zawsze uśmiechnięte, widać że praca z dziećmi sprawia im przyjemność. Moje dziecko uwielbia chodzić do zlobka, opiekunki prowadzą dużo zajęć i zabaw, prac plastycznych, śpiewają dużo piosenek. Zlobekcma również duży plac zabaw, ja jestem bardzo zadowolona że moje dziecko chodzi do dzwoneczka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś podzieli się jakimiś nowszymi opiniami?
Moja córka ma pójść do tego żłobka od września.
Jakie są zajęcia dodatkowe? Są one wliczone w cenę, czy płatne dodatkowo? Interesuje mnie grupa dzieci, które skończyły 2 lata, więc chyba ta najstarsza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój syn w tym roku kończy przygodę w tym żłobku i jestem bardzo zadowolona z opieki jak i współpracy z opiekunami i kierownictwem. Nigdy nie zdazyło się aby mnie zbyli, zawsze poświęcali czas na rozmowę, a wszystkie wątpliwości od razu wyjasniali. Jeśli chodzi o zajęcia dodatkowe to nie ma żadnych, bo to są za małe dzieci. Dzieci dużo śpiewają,tańczą, naśladują dźwięki,malują czy wyklejaja. Poza tym mają dogoterapie i występy teatru. Opłat dodatkowych nie ma , czesne 404 zl rada rodziców 25 zl i wyżywienie 6 zl za dzień.
W porównaniu z prywatnym zlobkiem, do którego chodził mój syn to warunki opieki i troski są o niebo lepsze i nie zamienilabym żłobka dzwoneczek na żaden inny. Mój syn uwielbia tam chodzić.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani dziecko chodzi do żłobka i nie wie Pani, że są zajęcia dodatkowe 3 razy w tygodniu? Rytmika, gimnastyka oraz logopedia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Chodziło mi o fakt; że nie ma płatnych dodatkowo zajęć typu angielski, judo czy np taniec
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Są jakieś nowe opinie ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też chętnie bym się dowiedziała czy są może rodzice dzieci, które w tym roku poszły do żłobka? Może ktoś mógłby się wypowiedzieć jak tam sytuacja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja nie zapisałabym swojego dziecka do publicznego żłobka. Znam kilka osób, które w nich pracowały i historie, które opowiadały mnie skutecznie zniechęciły.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

A możesz zdradzić jakie to historie? Zaczęłam się teraz obawiać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój syn chodzil do żłobka Dzwoneczek od września 2018 do czerwca i byl zadowolony. Panie bardzo mile, dużo zajęć. Nie zmuszały do jedzenia. Fakt częściej byliśmy w domu niż w żłobku, bo niestety dużo chorował, ale to już nie wina żłobka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój synek chódzi do Dzwoneczka od września zeszłego roku. W zeszłym roku bardzo dużo chorował ale to nie jest wina żłobka, jak już pisała inna forumka. Synek bardzo lubi panie opiekunki (jedną wręcz uwielbia). Chodzi tam z chęcią. Ładnie śpi, je. Ja polecam ten żłobek. Moi znajomi, których dzieci uczęszczał do tego żłobka, również polecają.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ile czekaliście na przyjęcie do żłobka? My już ponad 2 lata i około 100 miejsce na liście, pewnie wogole się nie dostanie bo chyba do 3 lat przyjmuja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy może któraś z Pań wie czy to jest żłobek państwowy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak państwowy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Podbijam temat, powoli przymierzam się do wyboru żłobka ( kwestia miejsca to inna sprawa). Są może jakieś nowe opinie na temat tego żłobka?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Biorezonans opinie (6 odpowiedzi)

Witam mam pytanie czy któraś z was korzystała kiedykolwiek z biorezonansu ?? Chciała bym go...

Złamany palec.Ile można dostać odszkodowania? (62 odpowiedzi)

Mój tata złamał sobie środkowy palec a dwa ma pozszywane(12 szwów)Miał mały wypadek w domu.Tata...

Gdzie mozna poogladać filmy online?? (36 odpowiedzi)

Znacie jakąś darmową stronke z fajnymi filmami online?

do góry