Żłobek Niezapominajka

Żłobki Opieka nad dziećmi

Gdynia, Wójta Jana Radtkego 23

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Złobek Niezapominajka - Filia Witomino wątek zamknięty Cudowne miejsce, dzieci dopilnowane, nakarmione, zaopiekowane :) Fajne...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 marca 2019

Spacery wątek zamknięty Jak wyjść z 30 dzieci 10 ubierzesz, to 1 jest już mokre od potu Panie maja...
~Bombom
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 23 czerwca 2018

Zadowoleni Rodzice wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z super, ponad 1,5 rocznej opieki nad naszym...
~Łukasz Piaskowski
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 stycznia 2018

Mama bliźniaków wątek zamknięty Moje bliźniaki zakończyły już swoją przygodę ze żłobkiem Niezapominajka w...
~Mama Bliźniaków
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 4 września 2017

Pytanie o możliwość dostania się do żłobka wątek zamknięty Witam:) Puki co czekamy na córcię, ale już teraz szukam żłobka, wyczytałam na...
~majówka86
4

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 marca 2011

Żłobek Niezapominajka wątek zamknięty Ja zadowolona nie byłam. Zaczęliśmy chodzić od 1 września. Córce trudno było...
Agnieszka2131
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 listopada 2014

Super wątek zamknięty Córeczka chodzi już od roku i jesteśmy bardzo zadowolenie, nie mamy żadnych...
~Alutek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 czerwca 2014

Profesjonalnie wątek zamknięty Witam. Mój synek chodzi do żłobka Niezapominajka od września 2013r. Na...
~mamuśka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 maja 2014

Sprawdzony żłobek wątek zamknięty Moje dziecko chodziło do żłobka w Gdyni przy ul. Wójta Radtkego przez 1,5...
~Mama
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 marca 2014

super! wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z opieki w żłobku i sądząc po moim brzdącu on też....
~Kamila
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 8 października 2012

jedyny taki w Gdyni :) wątek zamknięty Córka chodziła od września 2011 do sierpnia 2013 - zaliczyła dwie grupy....
~2011-2013
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 września 2013

nie jestem zadowolona wątek zamknięty ja nie jestem zadowolona. Mam zastrzeżenia głównie do sposobu adaptacji...
~IS
9

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 października 2010

Ok, ale jak się dostać? wątek zamknięty Na samym początku jak zapisywałam dziecko do żłobka, Pani kierowniczka była...
~Lawy
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 stycznia 2013

Ogólnie super, ale... wątek zamknięty Moja córcia chodzi do żłobka od niedawna i wszystko jest ok gdyby nie spanie,...
~Ania
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 września 2012

Kate_s - opinia wątek zamknięty Pierwszą córkę oddałam do żłobka w wieku 2 lat, drugą jak miała 8 miesięcy. W...
~Kate_s
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2012

Czy warto? wątek zamknięty Pod względem finansowym bezsprzecznie tak, jest taniej niż w prywatnych...
~as
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 marca 2012

Gorąco polecamy wątek zamknięty Nasza córeczka uczęszcza do filii na Demptowskiej. Jesteśmy bardzo zadowoleni...
~Mama
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 marca 2012

Szczerze mówiąc nie mam zdania wątek zamknięty Napisałam wyżej, iż nie mam zdania ... Mój syn "chodził" do żłobka przez 5...
~Magda
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 stycznia 2012

Polecam wątek zamknięty Moja corcia od prawie roku uczeszcza do fili żłobka na ulicy Demptowskiej....
~sylwia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 października 2011

do tragedii wątek zamknięty Moim zdaniem świetna placówka. a Pani lub Pan tragedia to może zastanowi sie...
~zadowolona
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
70

postów

43

wątków

do góry