Widok

Żłobek Puchatek w Sopocie

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam
Czy ktoś może napisać jakąś opinię na temat tego żłobka. Syn ma chodzić od września i chciałabym się dowiedzieć co myślą rodzice. Chodzi oczywiście o opiekę, podejście Pań itd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Całkiem ok, jak za państwowy, jak coś to mogę napisać na priv
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Byłabym bardzo wdzięczna. Mój mail: gorka21@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też bym chętnie uzyskała opinie. Córka od września bedzis tam chodzic - deanasia@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja córka też od września ;) póki co znam raczej pozytywne opinie. Dziwne dla mnie tylko jest to że trzeba zaopatrzyć żłobek w dwie piżamki i nie będą one należały do dziecka tylko do całej grupy. Niby mają być codziennie prane ale chyba wolałbym żeby córka mogła mieć po prostu swoją piżamkę...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A mnie dziwi mnie przebieranie w piżamę dziecka do południowej drzemki, serio robicie tak w domu? Czy dziecko nie może zdjąć spodenek czy koszulki i bieliźnie spać? Jak dorośli mają popołudniowa drzemkę nie przebierają się w piżamę.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie też to zastanawia. Ja w domu nigdy nie przebieram dziecka do drzemki. Może chodzi o jakieś względy higieniczne w żłobkach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmmm no możliwe że o to chodzi... młody zaczyna przedszkole na jesieni to raczej będę negocjować pidżamę...dziecku kojarzyć się będzie z wieczornym pójściem spać, jeszcze gotowe pomyśleć że zostaje tam na noc...że względów higienicznych to ja mogę przynosić częściej zmianę pościeli...czy czysty kocyk na wymianę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja poproszę Panie zeby małej nie przebierały. Zobaczymy co powiedza l. W domu mała ma drzemki w tym, w czym jest cały dzień.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja trochę rozbieram bo w czasie snu syn trochę się poci, a przy tych upałach to nawet do majtek bez koszulki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jest pewna informacja? Wspólne piżamy... Bardzo dziwne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To trochę kojarzy się z więzieniem o zaostrzonym rygorze, przydzielony drelich...kto wymyśla takie rzeczy???
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może jeśli większość rodziców zaprotestuje przeciwko wspólnym piżamom to coś się uda zmienić
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Te piżamy to jakiś dziwny temat ale mniejsza o to. Czy ktoś może coś powiedzieć o opiece, o opiekunkach?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Swietny zlobek, opieka bardzo dobra na wysokim poziomoe. Synek od wrzesnia 2 rok bedzie chodzil. Duza sie nauczyl nowych rzeczy i ladnie sie bawic. Polecam
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pizamka jest niezbedna do poscieli na czas snu, to higena tego wymaga
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Hej mamy! Jak tam Wasze dzieci, które od września poszły do Puchatka? Możecie powiedzieć coś więcej? Właśnie dostałam informację, że córka się dostała i chciałabym poznać jakieś opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem bardzo zadowolona. Panie są kompetentne , zawsze uśmiechnięte. Nasza mała się szybko zaklimatyzowała :)
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem zadowolona ze żłobka i moje dziecko też. Na początku września mała miała problemy z adaptacją ale to minęło. Panie są bardzo miłe i widać, że się znają na opiece nad małym dzieckiem. Polecam wszystkim ten żłobek :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aha, nowa pani dyrektor zrezygnowała z piżam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To swietnie, dziecko w przepoconych ciuszkach bawi sie do konca pobytu w zlobku, bardzo to higieniczne i zdrowotne. Gratuluje sukcesu i pomyslu nowej pani dyrektor.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 11
Dziwie sie mamom, niech spia glebokim snem w ubraniach przez 2 godziny, jak te dzieci (to nie jest drzemka), a nastepnie niech w nich chodza do konca dnia.
Nie ma watpliwosci, ze panie opiekunki maja mniej pracy. Mozna tez polozyc na kocyku, na podlodze, po co lezaki i wygodna posciel, jak widzialam w przedszkolu. Pozalowania godne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12
Dzieci z tej drzemki beda przegrzane, nastepnie przeziebione i na zwolnieniu lekarskim
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
a ile razypan/pani dziennie zmienia dziecku ciuchy?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
To zle, to niehigeniczne. Spanie w poscieli i dziennej odziezy ?!
Swietny pomysl, polozcie sie mamy spac w ubraniu!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10
Drogi anonimie. Dzieci rozbierane są do bodziaka i tak śpią ;) ja jak ucinam sobie popołudniowa drzemkę to nie ubieram pizmay ;)
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szanowny MB, anonimie... To my rodzice na zebraniu wnioskowaliśmy, żeby pozbyć się tych piżam... Jako rodzic nie wyobrażam sobie, żeby ubierać dziecko w ciągu dnia w piżame na drzemke :))) to jakaś paranoja... Poinformowano nas, że dzieci będą spać w body, a jak się spocą to zostaną przebranie w nową bieliznę :) Czy to jest jakiś problem???
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak wyglada temat chorob ? Czy Wasze dzieci uczeszczajac do Puchatka czesto choruja ?
Czy opiekunki rygorystycznie podchodza do nieprzyjmowania chorych dzieci ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Głupie pytanie mk... jest jesień, wszyscy chorują mnie chyba też coś bierze... Moje dziecko znając życie zaraz też coś złapie, normalka o tej porze roku, nie panikujcie mamuśki musimy porostu przez te chórubska przejść
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje dziecko nie dostało się do żłobka państwowego w Sopocie. Wiem, że jest strasznie oblegany i cieszy się bardzo dobrą opinią wśród rodziców.Poszukuję dobrego żłobka dla mojego rocznego dziecka lub zaufane osoby która by zaopiekowała się moim dzieckiem ponieważ wracam do pracy od września.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

waga 5-6 miesięcznego dziecka??? (12 odpowiedzi)

tak sie teraz zastanawiam, czy przypadkiem nie przekarmiam mojego dziecięcia. Adas ma 5,5 m-ca i...

Siłownia-Od czego zacząć,jak ćwiczyć żeby schudnąć (36 odpowiedzi)

Zapisałam się na siłownie,mam 5 kg do zżucenia po ciąży,jestem po dwóch porodach,najbardziej...

Dr Bogdan Koprowski . (30 odpowiedzi)

Czy któraś z was leczyła się u tego lekarza lub prowadziła ciąże jakie macie opinie ?

do góry