Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wspaniała opieka wątek zamknięty Chciałabym wszystkim polecić żłobek "Nutka" wspaniałe opiekunki w grupie...
~Martyna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 15 czerwca 2018

fajny żłobek wątek zamknięty Syn chodzi do żłobka od września. Jest bardzo zadowolony, wchodzi na salę z...
~Efik
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 listopada 2016

Nie polecam wątek zamknięty Moje dziecko bez problemu chodzilo do prywatnego zlobka. Jak zwolnilo sie...
~Pani Ola
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2016

Żłobek dla Maluszka wątek zamknięty Nasz synek rozpoczął przygodę ze żłobkiem Nutka w wieku 11 miesięcy, dziś ma...
~K
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 lipca 2015

Żłobek godny POLECENIA wątek zamknięty Dlaczego ten żłobek a nie niania?, bo: - zawsze wiem, czy dziecko było...
~Mamuśka dwóch synów
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 czerwca 2013

Żłobek na 6 + !!! wątek zamknięty 20 lat temu moja wnuczka Kasia i 17 lat temu mój wnuk, Kuba uczęszczali do...
~Danusia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 czerwca 2013

Po prostu rewelacja wątek zamknięty Dzis idzie tam moj drugi syn i gdybym miał polecic to tylko Żłobek nr 4!...
~Marcin
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 września 2012

ogromne dzięki:) wątek zamknięty Moja córka uwielbia chodzić do tego żłobka. Od samego początku nie było...
~basiulat
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2012

mamasynkow wątek zamknięty Od 2007 roku korzystam z usług żłobka - najpierw jeden synek a terez drugi....
~mamasynkow
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 marca 2012

żłobek nr 4 wątek zamknięty Wszystkim rodzicom bardzo polecam ten żłobek. Kiedy oddawałam syna w ręce Pań...
~Mama
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 listopada 2011

Zadowolona wątek zamknięty Polecam wszystkim mamom i ich dzieciom. Opieka wspaniała. Córka chodziła do...
~Mika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 września 2011

rewelacyjna opieka dla najmłodszych wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z opieki nad moją córeczką. Dziecko bardzo lubi...
~mama Oli
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 stycznia 2011

BARDZO ZADOWOLONA BABCIA wątek zamknięty MÓJ WNUCZEK CHODZIŁ DO TEGO ŻŁOBKA PRZEZ 2 LATA . PANIE OPIEKUNKI TO BARDZI...
~BABCIA ANIA
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 grudnia 2010

bardzo polecam wątek zamknięty Moja córka chodzi od żłobka od września 2009 i nie zamierzam tego zmieniać....
~Smok
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 września 2010

Suuuuuuuuper!! wątek zamknięty Moj synek chodzi do tego zlobka od jesieni 2008 i jestem mega zadowolony....
~m
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 29 stycznia 2010

Opinia wątek zamknięty najlepszy żłobek ze wszystkich znanych. Doskonała kadra, wspaniała opieka,...
~babcia Wiktorii Lembicz
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 2 marca 2009

Warto posłać dzieci do Żłobka nr 18 wątek zamknięty Mam dwójkę dzieciaków (syn chodzi do pierwszej grupy, córka do trzeciej) i...
~Natalia Sadowska
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 22 lutego 2009

SUPER ŻŁOBEK wątek zamknięty Moim zdaniem jest to najlepszy żłobek.Panie opiekunki są bardzo miłe i...
~zadowolona mama
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 stycznia 2009

SUPER!!! wątek zamknięty Żłobek jest świetny, panie genialnie opiekują się dziećmi, mój synek bardzo...
~marta
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 października 2008

jestem za! wątek zamknięty Drugi syn juz tam uczęśżcza. Wspaniałe i kochane ciocie zajmują się...
~Alina
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 stycznia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
21

postów

21

wątków

do góry