Widok

Żłobek w Redzie

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Mam pytanie mam czy jest waszym zdaniem potrzebny Żłobek w Redzie lub w Rekowie? Ile mogą zapłacić mamy oddające swoje pociechy w fachowe ręce?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co wiem to jest już kilka grup żłobkowych w Redzie.W Przygodzie i w Calineczce oraz Milo oraz coś jeszcze ale nie pamiętam nazw. Chyba w Rekowie nie byłoby konkurencji jak w samej Redzie. Co do płatności to nie jestem w stanie powiedzieć ile płaci się za żłobki ale znając życie pewnie rodzice chcieliby płacić grosze..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co ja sie orientowałam, to w przygodzie i calineczce są grupy ale od 2 lat a mnie interesowałby dla dziecka takiego juz półrocznego
jeszcze niedawno był żłobek milo na moim osiedlu, no a wczoraj jak przechodziłam to w tamtym miejscu jest juz weterynarz
tak wiec takiego żłobka z prawdziwego zdarzenia chyba w redzie nie ma?
no i najważniejsze żeby był czynny min. do 18, a nie jak wszystkie okoliczne przedszkola do 17
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
lucja, nie wiem jak nazywa się ten żłobek do którego moja siostra posłała synka ale jak go oddawała to miał pół roczku, i płaci chyba 650 zł/mc
w każdym razie znajdował się na parterze w bloku niedaleko placu zabaw i chyba przedszkola, wiem że go przenieśli w inne miejsce teraz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a to może właśnie milo gdzieś indziej przenieśli? tylko że ten był czynny właśnie do 17, a ja pracując do 17 z gdyni orłowa nie dojadę;(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja uwazam, ze zdecydowanie jest potrzebny bo nie ma w tej okolicy miejsca, gdzie sprawowanoby opieke nad dzieckiem ponizej 2 lat. W tej chwili wiekszosc mam jak najszybciej musi wrocic do pracy, wiec uwazam ze bylby to swietny pomysl. Powinien byc czynny do 18 bo niestety wlasnie jak napisaly poprzedniczki, wiekszosc placowek jest czynnych do 17. Proponowalabym raczej bliżej centrum Redy, jest tu duzo nowych osiedli i rodzi sie mnóstwo dzieciaczków.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
rozumiem, że chcesz oddać półroczne dziecko do żłobka na 10h/dziennie (praca do 17 czyli pewnie od 9, po godzince na dojazdy...)? wiem, że trzeba pracować, ale może jakiś żłobek bliżej pracy? nie będziesz znała swojego dziecka...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6
mm a co mi da targanie dziecka ze sobą do żłobka bliżej pracy? to że będzie ze mną spędzało czas w samochodzie??
bardziej rozpatruje znalezienie pracy bliżej domu ale z tym pewnie będzie trudno...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Redzie jest super klub maluszka DZIDZIUSIOWO na ul olchowej - zaprowadzam tam moja córcie od sierpnia i jestem strasznie zadowolona :) brzmi jak reklama ale warto, bo wiem ze moja córcia uwielbia tam chodzic rano jak tylko wStaje mowi ze idziemy do złobka bawic sie z dziecmi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
a w jakim wieku są tam dzieci (na stronie jest napisane ze od 4mcy do 3lat). Interesuje mnie faktyczny wik dziecka. Boje sie troche ze jak bede dawac 2latka na kilka godzin dziennie do grupy z 4-czniakami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chodzi mi o"dzidziusiowo" bo w redzie nie ma chyba innego klubiku maluszka bo zalezy mi by dawać małego na kilka godzin 2-3 razy w tygodniu
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niestety w Redzie nie ma dotacji z urzędu na żłobki, stąd ceny nie mogą być zbyt niskie. W najbliższym czasie dodam coś więcej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Milo jest teraz na przeciwko Lidla, też blok mieszkalny ale maja wyjście do ogródka, piaskownice
powyżej 8 h płaci się 500 zł + jedzenie (albo własne albo 80 zl catering)
dzieci jest koło 12 w ieku od 6 mc do 2,5-3 lat (do grupy przedszkolnej). Opiekunki wg mnie sympatyczne, ja nie narzekam i mały też nie płacze więc chyba jest ok :)
czynny od 6.30 do 17.00 (niestety)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam bo nie mogę znaleźć Milo. Ktoś może mnie pokierować?:) Obeszłam wszystkie budynki w okolicy Lilda i nic:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nowy Żłobek w Redzie Ciechocino przy ul. Wiejskiej ''Krasnoludki'' będzie czynny od października w godzinach od 6.30 do 17.00 w razie potrzeb rodziców do 18tej.Cena za 10,5h opieki 500,00 (pierwszy miesiąc, kolejne 650,00)plus wyżywienie. Karnet adaptacyjny 300,00 do wykorzystania w miesiącu 60h. Zapisy już przyjmujemy. Zapraszamy dzieci w wieku od 5m-ca do 3lat.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy istnieje strona internetowa??
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
W trakcie budowy na dniach się pojawi - http://www.krasnoludkireda.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
yoki - blok mieszkalny na przeciwko wejścia do lidla, parter, na oknie ulotka ze opieka żłobkowa, ostatnia klatka blisko tego sushi bar i chemia z niemiec
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam na stronie ale jeszcze w budowie brak galeri a czy można obejrzeć lokal??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lokal jest w trakcie prac wykończeniowych, w połowie września będzie można obejrzeć, zapraszamy już dziś.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znalazłam Milo, jest na Jana Pawła. Ale lidla to ja tam nie widziałam:) Niedaleko jest millennium.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
yooki jest drugi punkt milo, na Jana Pawła jest główny punkt a na przeciwko lidla chyba filia, chodzi mi o lidl na osiedlu przy młynie innego w redzie chyba nie ma:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Właśnie mieszkam koło tego Lidla przy Młynie i dlatego tak się dziwiłam że to tu:)

Na przeciw lidla był jakiś punkt opieki ale teraz są tam niemieckie słodycze. I ten punkt ro chyba nawet nie był żłobek ani nic w rodzaju tylko sala zabaw.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Koło sklepu ze słodyczami jest blok semeko i własnie w nim na parterze jest drugi punkt milo- grupa żłobkowa, na okne jest napis
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hmm sprawdzę jeszcze raz:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znalazłam, faktycznie jest:)

Ktoś się orientuje jakie maja tam stawki? I w ogóle na jakim poziomie jest opieka?
W internecie ciężko coś znaleźć, ich strona jest wyjątkowo uboga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
500 zł za 10 godz
80 zl catering
200 zł wpisowe
60 zl rocznie ubzpieczenie i śr czystości
wg mnie warunki jak najbardziej do polecenia :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Lokal jak najbardziej można obejrzeć, zapraszamy chętne mamy
z dziećmi, zgłoszenia już przyjmujemy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czy ja jako tata również mogę przyjść.dlaczego zawsze zapraszane są mamy?? byłem tam dziś widziałem przez okno pozwoliłem sobie zerknąć choć było zamknięte ale jest ładnie na pierwszy rzut oka.od kiedy jest otwarcie? pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
We wtorek od godziny 16-tej zapraszamy chętnych rodziców
z maluszkami, a w środę od godziny 8-mej. Do zobaczenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam czy ktoś ma może dziecko w żłobku przy Norwida (przedszkole Przygoda), czy mogę prosić o opinie, podobno działają od września. Mam roczną córcię , zależy mi na szczerych opiniach, podobno mają własną kuchnię, mam do nich najbliżej, ale nie znalazłam żadnych opinii na ich temat. Z góry dziękuję za pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
własna kuchnię mają na pewno, bo mieszkam obok i widzę:) ale opinii nie znam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
....a jakie maja Państwo doświadczenie w opiece nad takimi maluchami,ile jest grup lub ma być i ile opiekunek planujecie myślę,ze to ważne pytania nie mniej jednak ja również cieszę ze będzie kolejny żłobek w Redzie gratuluje odwagi to olbrzymia odpowiedzialność
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to pyt.do Krasnoludków ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Serdecznie zapraszamy od godziny 7.00 do 17.00 do naszej już otwartej placówki w Redzie przy ul. Wiejskiej 72, na miejscu udzielimy wszystkich informacji osobom zainteresowanym, zapisy rozpoczęte, karty zgłoszeń do odbioru w żłobku. Na stronie internetowej http://www.krasnoludkireda.pl można już obejrzeć zdjęcia naszego żłobka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak dla mnie za drogo, na Norwida taniej ... i bliżej :) tylko nadal nie mam żadnych opinii o tym żłobku. Po aferze we Wrocławiu nie ukrywam że bardzo boję się oddać dziecko do żłobka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Na Norwida w Przygodzie Pani która ma grupę złobkową jest rewelacyjna, moje dzicko chodzi do tego przedszkola juz czwarty rok i jest bardzo zadowolone, co prawda do grupy złobkowej nie chodził ale znamy Panią gdyż wczesniej miala maluszki. Pozatym w przedszkolu jest własna kuchnia ato też jest istotne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za opinię, to dla mnie ważne. Jak ma na imię ta pani, w przyszłości mała pójdzie tu do przedszkola będę miała tą panią w pamięci. Co do żłobka mam duże wątpliwości, nie znam nikogo kto ma tam dziecko, mała ma dopiero rok, ja muszę wrócić do pracy, a babcia nie bardzo chce pomóc, jestem bezradna. Własna kuchnia kusi, posiłki podobno smaczne, niskie czesne, muszę spróbować tam podejść i popodglądać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To Pani Lidka :) jest jeszcze Pani Agnieszka, też jest ok mój syn obie uwielbiał, ale Pani Lidka to poprostu kocha dzieci, traktuje je prawie jak sowje, bez niej nie wiem jak byśmy przetrwali adaptacje w przedszkolu.... wiadomo jak w kazdym w przedszkolu sa rózne opinie bo zawszekomuś cos sie nie podoba itp, ale dla mnie najwazniejsze jest to ze dziecko jest bardzo zadowolone i chodzi tam z chęcia a wręcz złości sie ze za szybko je odbieram.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Byłam w Przygodzie, najbardziej podoba mi się duży plac zabaw, są duże szkalne, zamknięte drzwi i nikt obcy nie może wejść a dziecko wyjść. Duża stołówka.Szatnia. Kolorowo. Krępowałam się jednak poprosić o możliwość obejrzenia żłobka, może następnym razem. Nadal czekam na opinie mam o żłobku, proszę pomóżcie mi kochane mamy które już mają swoje dzieci w tym żłobku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Żłobek jest z drugiej strony nad stołóką, wejście od strony bramy wjazdowej...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie....duża stołówka ...:/ To nie jest plus w przypadku dzieci przedszkolnych a co dopiero w przypadku dzieci z grupy żłobkowej!!!!!! Totalne przegięcie.Dzieci z reguły potrzebują spokoju,ciszy i możliwości nauki samodzielnego jedzenia.A na dużej stołówce po porostu NIE MA TAKICH WARUNKÓW!!!!!!!!!!!!!! Mój synek nie dojadał w przedszkolu, o ile można w ogóle powiedzieć,że cokolwiek jadł, bo codziennie słyszeliśmy od pań,że dziecko płacze na stołówce? A jak ma nie płakać skoro tam jest gwarno, głośno na maksa...
Przez kilka miesięcy był w tej tzw grupie żłobkowej. Na szczęście tylko kilka miesięcy.To było najgorsze świństwo jakie kiedykolwiek zrobiłam mojemu dziecku:(
Uwaga dla mam: nie pytajcie co dziecko miało na obiad:) Same po zapachu brudnych ubranek dojdziecie do tego:) Brudnych- w przypadku dzieci,które nie do końca radzą sobie z samodzielnym spożywaniem posiłków. Przerażające dla mnie było to,że : obiad jest przed spaniem, a skoro moje dziecko w momencie odbierania go z przedszkola wyglądało jakby wylało na siebie co najmniej talerz zupy - to domyślam się,że takie mokre i brudne musiało być kładzione do spania? I po co te czyste ciuchy w szatni na półeczce??? Teraz wcale się nie dziwię,że mój synek,który w domu spał po 1,5 - 2 godziny, w przedszkolu spał po 35-40 minut. Spróbujcie się głodni , mokrzy i brudni położyć spać.Ciekawe czy Wam się uda zasnąć i pośnić jakieś miłe sny:((((
Wiem,że sporo mam zadowolonych jest z przedszkola Przygoda. Ja niestety nigdy nic dobrego nie powiem na temat samego przedszkola i jego "personelu". Do końca życia będę żałować,że naraziłam moje dziecko na kontakt z tą placówką.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ale dzieci z grupy żłobkowej nie jedzą na stołówce tylko we własnej sali tak mi przekazała pani jak dzwoniłam... ??? Dzieci z przedszkola jedzą na stołówce
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pewnie inaczej jest w praktyce...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziś byłam w Przygodzie i pozwolono mi zajrzeć do grupy żłobkowej, na dole jest grupa Kubusie Puchatk (maluszki w innej sali - nie byłam)i. Posiłki jedzą faktycznie w swojej sali, a nie na stołówce, to dla mnie plus. Wszystkie dzieci miały założone śliniaczki, panie uczyły je samodzielnie jeść. Były 3 panie, zajrzałam przez taką szybkę w drzwiach, nie wchodziłam do środka , na pierwszy rzut oka jest w porządku, ale nadal mam obawy, wolałabym opinie mam. Obawiam się tylko czy są szczere, bo przecież konkurencja bez problemu może wszystko wypisywać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny działa Wam to strono żłobka Krasnoludki ?
Ja nie mogę wejść w żadną zakładkę ;/ :(
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystko działa. A w sobotę 27października i 3 listopada w godz. 10-14 dni otwarte. Zapraszamy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie wróciłem z drzwi otwartych od KRASNOLUDKÓW.Powiem szczerze że żłobek naprawdę fajny .Panie które tam pracują mają do dyspozycji dwa pomieszczenia.tak jak się dopytałem to jedna sala jest do zabaw dosyć duża a druga do spania dla maluchów.o dziwo można naprawdę się pomylić z Paniami które tam są ponieważ strasznie są do siebie podobne- to jak siostry ksero-myśle że Panie nie mają mi to za złe że tak to odebrałem i napisałem.Mam smerfa którego dziś tam zapisałem.to tyle z mojej strony co mogę w skrócie opisać a Panie naprawdę są sympatyczne. pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Złobek w przygodzie nie wychodzi na dwór. Wczesniej corka byla w Klubie maluszka i prawie kazdego dnia dzieci byly na malym padworku ateraz mimo ze jest starsza nie wychodzi wcale. Panie sie tlumacza tym ze za duzo dzieci za malo opiekunek i gdy ubieraja ostatnie dziecko pierwssze juz cale spocone. Jak juz uda im sie wyjsc to tylko na maly plac zabaw. Zlobek jada w swoich salach. Starszy zlobek ma bezposrednie wejscie z sali do toalety.

Ja ogolnie z Przygodny nie jestem zadowolona dla mnie ma wiele minusow, ale corce sie podoba widac to po jej reakcji na widok obiektu.Bardzo ladnie sie uczy recytuje wierszyki spiewa piosenki i liczy do 13 mimo ze ma niespelna 2 latka.Drugie dziecko tez pewnie oddam do przygody bo maja duza znizke na drugie dziecko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kasiu , a jakie to minusy? Napisz proszę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale jestem wściekła sama na siebie :///
Nie zajrzałam tu prędzej i nie wiedziałam że by dzień otwarty w zeszła sobotę ;((
Może w następną się wybiorę ;))
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja posłałam moją roczną córeczkę do punktu żłobkowego na Obwodowej- Milo. Mała chodzi od połowy sierpnia i jestem naprawdę zadowolona. Obiady z cateringu są przywożone z Przygody, śniadania i podwieczorki są robione na miejscu.
Żłobek ma ogródek, gdzie latem dzieciaczki wychodzą (w ciepłe dni) na dwór, maluszki, które nie umieją chodzić siedzą na kocyku (osobiście widziałam).
Cieszę się, że mała chodzi do żłobka z uśmiechem i żegna przedszkolne ciocie każdego dnia z radością.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a jakie Milo ma minusy, bo już sam catering jest dla mnie minusem, czy dania docierają ciepłe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zaraz, zaraz ...mam pytanie , czy cyferki pod nikiem osoby piszącej post, to ID komputera?
Jaśli tak, to ten post o Milo i post oczerniający Przygodę pisała ta sama osoba, Jeśli tak jest to pozostawiam to bez komentarza...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie rozumiem, jak mam oczerniać Przygodę skoro nie sprawdziłam tego żłobka i nie posłałam tam mojego dziecka? Do Milo jest mi znacznie bliżej i było mi bardziej na ręke ze względu na okres adptacyjny dziecka ( czego w Przygodzie w żłobku nie ma a o czym nie wspomniałm na forum) . Wydaje mi się, że Ty "gościu" jesteś z konkurencji i wysuwasz daleko idące wnioski....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
46.151.136* na niebiesko , czy to ID komputera?
ja jestem mamą rocznej Julki, mieszkam obok Przygody i zamierzam wrócić do pracy... to tyle. nie napisałam żadnej opinii czy negatywnej czy pozytywnej na temat jakiegokolwiek żłobka. Opinie mam są dla mnie cenne. Po prostu to ID wydało mi się podejrzane, choć się na tym nie znam, a zależy mi na prawdziwych opiniach. Jeśli panią obraziłam jakkolwiek to przepraszam, ni miałam takiego zamiaru. Dziękuje za pomoc i pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszamy do udziału w zajęciach przedszkolnych wszystkie dzieci od 2,5 - 4 lat.
Oferta:
Starszy Marynarz - 580 zł miesięcznie
(opieka od 7.00-17.00, dwa posiłki, angielski, rytmika)
Marynarz - 380 zł miesięcznie
(opieka 5,5 h dziennie, dwa posiłki, angielski, rytmika)
Dzielny Majtek - 280 zł miesięcznie
(opieka 3,5 h dziennie,rytmika)

Gdzie jesteśmy?
Reda Ciechocino
ul. Akacjowa 9
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
niekoniecznie, bo jest to jeden operator np. plastcom, stąd sąsiedzi mają podobne ip
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie jest ogródek, tylko mikro wyjście! Catering nie jest zły, ale w samym zlobku jest bardzo ciepło( nie wietrza tam pokoi) brak papieru, kredek by dzieci mogly rysować!!!!brak bateri do,zabawek!Panie miłe, ale mało jest wspolnych zabaw, spiewow, wiersZyków, czytania książek~ szkoda!za 700 zl( 5h) nie polecam tego zlobka, jest to typowa przechowalnia dzieci, a.moglo bybyc naprawde fajnie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam wszystkich rodziców. Z czystym sumieniem mogę polecić żłobek Krasnoludki w Redzie ul. Wiejska. Od miesiaca chodzi tam moja córka, Panie są bardzo miłe, żłobek nowy , przytulny, czysty. Zostałam mile zaskoczona gdy Panie wyprawiły urodzinki mojej córce ( świadczy to o panującej tam atmosferze ).
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Znowu ten sam adres IP :///

a tak w ogóle to byłam u Krasnoludków i nie było tam żadnej dziewczynki .
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Komuś się nudzi w domu albo jakiś nie spełniony dziennikarz :) faktycznie ten sam IP raz chwali przygodę raz krytykuje raz chwali milo a raz krasnoludki .....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam tak tylko dla ciekawości zaprowadzam tam mojego synka i jak Pani pisze nie ma w Krasnoludkach żadnej dziewczynki.to dość dziwne ponieważ jak odbieram smerfa do domu to dziewczynki się tam bawią.a jeśli jeszcze nawiązując temat do numeru IP to tylko tak dla ciekawości składa się on z 11-stu cyfr gdzie końcowe są kodowane.Pozdrawiam-zadowolony ojciec.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,
Jako tata Maciusia mogę z całym sercem polecić ten żłobek.
Panie prowadzące są bardzo miłe i szczerze oddane dzieciom, a szczególnie takim małym szkrabom jak mój synek :) Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam wszystkich rodziców. Jestem rozczarowana jak latwo można szybko kogoś oczernić. To kieruje do Pani MartusS. Dlaczego Pani sądzi ze ja klamie pisząc posta. Jeżeli nie ma mnie z córka na dniu otwarcia kiedy Pani byla ze swoim dzieckiem nie oznacza to ze moja corka nie chodzi do tego żlobka. Moja córka chodzi tam od 6 listopada, prosze przyjsć w dni powszednie od 10-13 wowczas zobaczy Pani moja corke na zywo. Po drugie nie roznosze plotek na temat innych złobkow skoro nie oddaje tam dziecka, po raz pierwszy zabrałam glos w tym forum myślac ze pomogę innym rodzicom w podjeciu decyzji. Jestem zaskoczona ze tak latwo mozna kogoś posadzić o kłamstwo. Mimo wszystko życze pani MartusS miłego dnia a rodzicom ponownie polecam żlobek Krasnoludki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W takim razie przepraszam.
Ja byłam przed 6 listopada. Więc nie minął jeszcze miesiąc od kiedy Pani córka chodzi do tego żłobka i Pani mówiły że nie mają żadnej dziewczynki, stąd właśnie tak napisałam . Przepraszam jeśli Panią uraziłam.

Co do tego że "roznosi Pani plotki" chodziło o IP z jakiego niby ten post został wysłany. Ja się na tym nie znam ale u Pani pokazał się ten sam jak u dwóch innych osób powyżej.

aha, i nigdzie nie napisałam że Pani kłamie.
Pozdrawiam
image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam serdecznie wszystkich rodziców, szanowną konkurencję oraz wszystkich innych zainteresowanych. Od pierwszego października jestem wicedyrektorką żłobka Tuptuś, który znajduje się w przedszkolu Przygoda w Redzie . Pozwolę sobie wyjaśnić kilka spraw, po pierwsze jak każdy żłobek w naszym mieście (i tu nie mam żadnych wątpliwości) bardzo dbamy o nasze dzieci. Mamy 2 grupy starszą Puchatki oraz młodszą Maleństwa. Zarówno pierwsza jak i druga grupa otrzymują posiłki we własnej sali. Owszem może się zdarzyć zaplamione ubranko, ponieważ dzieci uczą się jeść samodzielnie. Do posiłków zawsze zakładamy śliniaczki. Starsza grupa Puchatki wychodzi na plac zabaw , natomiast w przypadku młodszej jest to raczej niemożliwe, część dzieci jeszcze raczkuje.Posiadamy wykwalifikowany personel, panie realizują program zapewniamy dzieciom jak najlepsze warunki dla ich wszechstronnego rozwoju, zgodnie  z ich indywidualnymi możliwościami.

Dbając o prawidłowy rozwój maluszków wykorzystujemy elementy znanych metod wspomagających rozwój dziecka m.in.
Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, Knilla, Domana, Wygotskiego, M.Montessori i Metody Dobrego Startu M. Bogdanowicz.

Jeśli chodzi o okres adaptacji to tu również sprostowanie, jest ale we wrześniu. Jeśli jednak dziecko przyjęte w środku roku szkolnego będzie potrzebowało takiego okresu, to w porozumieniu ze mną naturalnie jest to możliwe. Od listopada wprowadziliśmy zajęcia z języka angielskiego 3 razy w tygodniu po 10 min i zajęcia z rytmiki.

Każdy ma możliwość umówić się ze mną na spotkanie oraz obejrzeć żłobek.

Niestety nie ma żłobka idealnego, choć każdy z nas dąży do ideału, ze swojej strony mogę obiecać że cały czas pracujemy nad doskonaleniem nie tylko wizerunku wizualnego, ale również metod pracy z dziećmi.
Jestem otwarta na wszystkie uwagi mam , które mają już dzieci w naszym żłobku. W każdy czwartek od 16 do 17 jestem do dyspozycji państwa. z poważaniem Katarzyna Liszek
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4
Poprosze o opinie o zlobku krasnoludki w Redzie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przedszkole "Krasnoludki w Redzie" jest wspaniałym przedszkolem. Porównując przedszkole Omibusek do którego moje dziecko (nie chciało chodzić) , jest idealnym przedszkolem. Jestem bardzo zadowolona z wyżywienia , opieki . Moje dziecko w końcu chodzi szczęśliwe i zadowolone. :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prawdopodobnie pani dziecko nie było jeszcze gotowe do przebywania w przedszkolu :(
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiecie może jak długo się czeka na żłobek z redzie lub Rumi z pozytywnych inicjatyw.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Po złozeniu dokumentów weryfikacyjnych panie dzwonia ze zlobka i zabraszaja na podpisanie umowy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Reda

Szukam ekipy remontowej w Redzie stan deweloperski od sierpnia. (5 odpowiedzi)

Szukam solidnej firmy remontowej do kawalerki (35,5 m2) stan deweloperski w Redzie od sierpnia.

Kameralne Tarasy (46 odpowiedzi)

Reda jest dobrze skomunikowana z Trójmiastem, a tym bardziej samo osiedle Kameralne Tarasy, które...

do góry