Widok

Zmarszczki na czole

Mam okropne zmarszczki na czole. Doradzicie jak się ich pozbyć?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po pierwsze warto sięgnąć po dermokosmetyki o przebadanym składzie, od ich składu zależy to, czy będą skuteczne; zastanówmy się również czy wystarczy nam krem, czy potrzebujemy czegoś o skoncentrowanym działaniu, jak np. serum.

Jeśli jednak zmarszczki wynikają z mimiki to w zasadzie jedynie zabieg będzie skuteczny:
https://isanok.pl/pl/661_materialy_partnera/23775_kiedy_warto_zdecydowa_si_na_botox.html

Dobre działanie na zmarszczki mimiczne ma botoks.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

ze zmarszczkami jest jak z rozdwojonymi końcówkami włosów- jak już się pojawią to się ich nie cofnie ;) można jednak kamuflować i spłycać. na głębokie zmarszczki niestety tylko botoks lub kwas hialuronowy (wygląda bardziej naturalnie) i tu będą najlepsze rezultaty. ja osobiście nie wierzę w kremy (składnika głównego zwykle mają tyle, co w naparstku). jestem za to fanką pojedynczych składników, takich jak właśnie czysty kwas hialuronowy (można go samodzielnie dodać do kremu nawilżającego i można w ten sposób zaoszczędzić kilkaset złotych ;) ), olejki typu olej z poziomki czy np olej z migdałów czy awokado...

poza tym super działa mikrodermabrazja, polecam się wybrać na 5 zabiegów póki jeszcze lato nie przyszło ;)
to jest taki jakby dogłębny peeling, złuszcza martwy naskórek ale przez to też spłyca zmarszczki i ogólnie cera jest pięknie rozświetlona ;)
INSTAGRAM: unbake_my_heart_

Soundcloud: https://soundcloud.com/inga-koz-owska
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dobre działanie na zmarszczki mimiczne ma botoks.
Ja tam jeżdzę dó kliniki w Białymstoku- Humana Medica Omeda.Dr Dorotę Żukowską polecam, wygładzam u niej zmarszczki albo kwasem albo wstrzykuję botoks w zależności jaki rodzaj i co pani dr zaleci. Chyba najlepsze rozwiązanie by pozbyć się zmarszczek
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Pierwsze zmarszczki to nie problem. Nawet mezoterapia z dodatkiem kwasu hialuronowego (mezolift) im da radę. Ja jestem po 50+, i u mnie nawet botoks tego nie rusza. Muszę niestety już iść z grubej rury i teraz tylko wypełniacze ( dermestetic.pl/zabiegi/wypelnianie-zmarszczek-kwasem-hialuronowym ) mi pozostały. Na szczęście utrzymują się nawet do roku, więc to wydatek raczej umiarkowany licząc skalę czasu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mezoterapia z kwasem hialuronowym oraz wypełniacze to popularne metody, które mogą pomóc w redukcji zmarszczek i przywróceniu młodszego wyglądu skóry.

Jeśli botoks nie przyniósł oczekiwanych efektów i potrzebujesz bardziej zaawansowanych zabiegów, wypełniacze kwasem hialuronowym mogą być doskonałą opcją. Są one bezpieczne i efektywne, a ich trwałość na około rok sprawia, że są stosunkowo trwałym rozwiązaniem.

Warto jednak zawsze wybierać doświadczonych specjalistów i kliniki medycyny estetycznej, aby zabiegi były wykonane profesjonalnie i bezpiecznie. Istotne jest również przestrzeganie zaleceń lekarza po zabiegu, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty.

Pamiętaj również, że pielęgnacja skóry w codziennej rutynie, stosowanie kremów z filtrem przeciwsłonecznym oraz zdrowy tryb życia, takie jak odpowiednia dieta i regularna aktywność fizyczna, również mogą pomóc w utrzymaniu młodszego wyglądu skóry na dłuższą metę.
O mnie i moich pasjach na Carrd
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kupuje http://www.activeholidays.pl/najlepsze-wypelniacze-z-lidokaina/ polecam,szybko zobaczysz efekt.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

W Stargardzie wypełniałam zmarszczki kwasem hialuronowym z korzystnym rezultatem. Gabinet http://piotrromanczuk.pl oferuje usługi na najwyższym poziomie. Sterylnie i nowocześnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kuracja naturalnymi kosmetykami, mogę polecić świetny krem https://larose.care/heimish-moisture-surge-gel-cream-110ml,3,5198,5715
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Na noc coś takiego polecam https://janda.pl/22-krem-na-noc, kremy do obudowy cery właściwie w kompleksowy sposób, bo masz też składniki w pełni naturalne, których skóra w określonym wieku już sama nie produkuje w takiej skali. Coś na zasadzie szybkiego liftingu, domowego SPA w klasie praktycznie identycznej, jak w gabinecie medycyny estetycznej. Na mnie te kosmetyki zrobiły spore wrażenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

pielęgnacja!!! to podstawa, może od razu nie będzie widać efektów ale na dłuższą metę nic innego nie pomoże. Szczególnie zainwestuj w witaminę C, efekty widać dużo szybciej niż się wydaje. Ja bardzo polecam! Jeśli, chcesz trochę na tym zaoszczędzić to polecam poszukać w sieci rabatów czy cashbbacku bo zawsze zostaje coś w kieszeni a na https://my.picodi.com zawsze coś mają, czy to do hebe czy w innym miejscu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Wyprasuj zelazkiem
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja też już widzę pierwsze zmarszczki na czole i tzw kurze łapki przy oczach, a dopiero skończyłam 25 lat. Zaczęłam stosować krem przeciwzmarszczkowy 30+ (https://sklep.barwa.com.pl/pause/230-krem-do-twarzy-na-dzien-30-pause.html) Jest dobry, bo bez parabenów i z pięknym zapachem. Ładnie cerę nawilża i wygładza. Podobno kosmetyki z tej serii są najlepsze, ponieważ ich receptura łączy naturalne oleje z nowoczesną technologią. Efekty jego działania już zauważam. Próbuję też oduczyć się marszczenia czoła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Kochane, każda z nas ma zmarszczki - jedna więcej, druga mniej, tym nie powinniśmy się przejmować. Jednak prawda jest taka, że warto im zapobiegać i przeciwdziałać, jak tylko zaczną się pojawiać. Ja myślę nad wypróbowaniem naturalnego kremu liftingującego i przeciwstarzeniowego od Calluna Medica. Ma dużo pozytywów w sieci.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Wybitnie zabawne... Jak ktoś pyta to raczej oczekuje sensownej odpowiedzi. Ja mogę polecić krem przeciwzmarszczkowy Bielendy z olejem z czarnuszki i czystkiem z serii Botanic Formula. To bezpieczny produkt o bardzo dobrym działaniu. Czystek posiada ogromy potencjał antyoksydacyjny większy nawet niż zielona herbata także warto spróbować ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

By skóra była odpowiednio napięta i nie traciła zbyt szybko potrzebnej elastyczności, poleca się wykonywanie specjalnego masażu twarzy (wykonuje go kosmetyczka, ale można go też powtarzać wielokrotnie samemu należy robić to delikatnie, by nie naciągać skóry). Masaż daje o wiele lepsze efekty niż kosmetyki.
Jeśli jednak zmarszczki mimiczne są duże to pozostaje jedynie botoks
https://bonadea-krakow.net.pl/aktualnosci/kiedy-pierwszy-botox/
Bo botoks jest w stanie je usunąć a nie kremy.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Nietstey ale natury nie oszukamy ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Prawda...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

zmarszczki na czole najgorzej :/ mój kuzyn ma zaledwie 24 lata a ma już tak głębokie od ciągłego podnoszenia czoła że szok. Ja proponuje spróbować jakimiś kremami ale wątpię, że to coś da. Nie wiem może lifting? Najlepiej jakimiś ultra-falami, żeby to bezinwazyjne było
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dajcie sobie spokój z jakimiś kremami, którymi składu dobrze nie znacie, albo nie każda skóra je przyjmuje, albo zabiegi z igłami... Ja zaczęłam używać maski ledowej i efekt jest super!!! Zmarszczki prawie nie widoczne, skóra gładka i ożywiona. Terapia światłem bardzo dobrze wpływa też na samopoczucie. Jest to sprawdzony zabieg, więc nie ma się co martwić. Nie dajcie się tylko oszukać na jakiś stronach internetowych, gdzie maska kosztuje 2-3 tysiące :/ Widziałam na Allegro, podam Wam linka.
https://allegro.pl/oferta/maska-led-7-kolorow-terapia-swiatlem-kolnierz-24h-7922564572
Na prawdę polecam kupić!!! Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na zmarszczki na czole- botoks! Polecam spojrzeć na https://www.facebook.com/kepaandr/i zapisać się do dobrego specjalisty, który pracuje na dobrym jakościowo preparacie i umiejętnie go aplikuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kochana! Żaden botoks. Spróbuj sobie serum ze śluzem ślimaka Kuracja Młodości Bielendy. Ten składnik działa cuda jeśli chodzi o wypełnianie zmarszczek. Mówię Ci, wstrzymaj się z operacją, a stosuj regularnie ten kosmetyk. U mnie cera zmieniła się nie do poznania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja bym jeszcze do tego dodała masaż twarzy. Świetnie sprawdza się do rozluźniania mięśni. Jak by kogoś zainteresował to polecam przeczytać https://artelis.pl/artykuly/60524/Masaz-na-zmarszczki Moim zdaniem warto działać wielokierunkowo. Z całą pewnością nie zaszkodzi, a do tego jest bardzo przyjemny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wolę naturalne kosmetyki i metody ludowe, aby pozbyć się zmarszczek. Znam dobrą maskę składającą się z zaledwie kilku elementów - skóra wygląda świetnie! Ta maska składa się ze śmietany i banana. Najlepiej jest kupić naturalny produkt. Dostaję kwaśną śmietanę od rolników, w wersji sklepowej są konserwanty, których nasza skóra wcale nie potrzebuje. Banan powinien być dokładnie ugnieciony, najlepiej zmiel go w blenderze do stanu miąższu, a następnie dodaj kilka łyżek kwaśnej śmietany, powinieneś uzyskać wystarczająco gęstą konsystencję, aby nie ściekała z twarzy, a następnie nałóż i pozostaw na 20 minut (najlepiej w tym czasie położyć się, aby maska nigdzie się nie ślizgała), napełnij ją ciepłą bieżącą wodą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak chcesz domowe metody to kup sobie dobry kosmetyk i rob masaże czoła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bym poszła po najmniejszej linii oporu, czyli zwyczajnie botoks powinien pomóc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Botoks to najlepszy sposób, można spróbować jeszcze to wypełnić kwasem hialuronowym, ale botoksik da lepsze efekty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja osobiście polecam masaże Gua Sha. Jej stosowanie poprawia krążenie krwi, leczyć ból oraz napięcia mięśni. Ta metoda odmładza skórę i poprawia jej kondycję oraz co ważniejsze, poprawia jakość życia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Średnio pomagają jakiekolwiek kremy. Kremy są dobre w zapobieganiu zmarszczkom, ale gdy już je masz to najlepiej wygładzić je po prostu botoksem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zawsze możesz wygładzić zmarszczki kwasem hialuronowych lub botoksem, polecam ci klinike w Białymstoku Humana Medica Omeda, ja tam jeźdzę do dr Doroty Żukowskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korzystałam z podobnej metody wypełnienia zmarszczek kwasem hialuronowym z tym że w Stargardzie w gabinecie http://piotrromanczuk.pl/ gdzie efekty po zabiegach są naprawdę skuteczne, a opuchlizna szybko zeszła :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlatego ja używam kosmetyków wygładzających, żeby takich zmarszczek uniknąć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pasują mi kremy Klapp cosmetics , są bardzo skuteczne. Mi bardzo odpowiada seria kremów z wit. A , są dla cery dojrzałej, suchej. Widzę efekty już po miesiącu stosowania, moja skóra jest nawilżona i bardziej bardziej napięta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wydaje mi się, że należy iść do lekarza na konsultacje i zapytać go o poradę. Bo jednak znaczenie ma twój wiek, stan skory i oczekiwania :) nie wiem,skąd jesteś,ale na dolnośląskim polecam doktora Kępę z Medbeauty. Chodzę do niego regularnie na mezoterapię i skóra wygląda jak nowa, niesamowicie miękka i dotleniona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zapraszam do kontaktu też inne osoby aby na dany problem zaradzić indywidualnie oraz dobrać odpowiednie produkty oraz pokazać efekty działań realne !! z wlasnego doswiadczenia .
gregoryzzer@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można spróbować też maseczek wygładzających, a jak to nie podziała, to wtedy iść na jakiś zabieg.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie no wiadomo, że jeśli zmarszczki już są dość głębokie i mamy do czynienia z wiekiem to już maseczki niestety niewiele dadzą. Warto jednak sprawdzić możliwości medycyny estetycznej. Może udaj się do kliniki na konsultacje - skyclinic
oni na pewno coś wymyślą i doradzą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej skontaktować się z dobrym dermatologiem, z polecenia, który obejrzy Twoje zmarszczki i dobierze odpowiedni zabieg/zabiegi, bo wiadomo, że bez zabiegu się nie obejdzie. Radzę też nauczyć się panować na marszczeniem się. ;) Ja się tego uczę, co prawda różnie mi wychodzi, ale jeśli chodzi o czoło, to jest ewidentny postęp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

eveline ma taką nową serię Glycol Therapy i tam jest taka kuracja kwasowa na zmarszczki + krem korygujący na zmarszczki. Ja bym ci doradziła wypróbować. Nie są drogie, mają dobre składy, a kwasy naprawdę potrafią zdziałac cuda :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie kojarzę zupełnie. Ja używam kremu Bielendy z serii Japan lift. To nawilżający krem przeciwzmarszczkowy z biomimetycznymi peptydami i ekstraktem z sake. Bardzo dobra i ciekawa formuła. Uważam, że jest to jeden z najlepszych kremów przeciwmzmarszczkowych jaki do tej pory stosowałam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W te wszystkie kremy, balsamy zbawienne już nie wierze, lepiej się rzeczywisćie wybrać na zabieg na zmarszczki i załatwić sprawe konkretnie. Osobiście byłam już dwa razy w klinice Humana Medica Omeda w Białymstoku u dr Doroty Żukowskiej i tam miałam wygładzane zmarszczki kwasem hialuronowym czy botoksem. Dr decyduje co będzie skuteczne na jaką zmarszczke. Wspaniały efekt, z czystym sumieniem mówię , że warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie sprawdza się Vege Skin Diet Anti-age + Detoks Bielendy. Dobry jest zarówno na pierwsze zmarszczki (moja córka) jak i do dojrzałej cery. Powoduje uczucie wypełnienia zmarszczek, ponieważ cera staje się bardziej sprężysta. Dla lepszego efektu używam także serum z tej linii. JEstem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja zastosowałam Restylasne Skinbooster - super wypełniacz na zmarszczki i bardzo ładnie buzia rozświetlona i nawilżona. super efekt!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Przygotowałam artykuł opisujący moją opinie o produkcie VitalDermax. Sprawdź co daje stosowanie VitalDermax. Jakie występują efekty kremu przeciwzmarszczkowemu VitalDermax. Więcej pod linkiem: http://polskiepantofle.pl/najlepszy-krem-na-zmarszczki2/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spróbuj Serum 7 Olejów zamiennik kremu , działa cuda z cerą, zmarszczki fajnie wygładza, bardzo silne serum przeciwstarzeniowe i przeciwzmarszczkowe, ja bz niego ani rusz. Bardzo cenne skłądniki, a wszystko naturalne w pełni, pewnie dlatego taki dobry, bo to nie chemia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja zrobiłam zabieg Restylane Skinbooster i jestem bardzo zadowolona z rezultatu. Zmarszczki mniejsze, gładka skóra i przede wszystkim skóra jest o wiele bardziej nawilżona!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poza zabiegami w gabinecie kosmetycznym czy lekarskim, ważna jest pielęgnacja domowa. Ja używam kosmetyków yonelle, które dają spektakularne efekty w krótkim czasie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślę,że serum może pomóc. Mi pomogło serum od iUNIK :) Skład naturalny, bardzo dobre produkty, polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zdecydowanie polecam kuracje kolagenowe, piję jedną butelkę dziennie od dwóch miesięcy i skóra jest bardziej sprężysta, zmarszczki mi się wygładziły, włosy też w dużo lepszej kondycji.. nie jest to tanie ale chociaż efekt się długo utrzymuje i nie jest inwazyjne

polecam https://myactivelife.pl/pl/25-collibre-collagen
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Osobiście wolę naturalną pielęgnację, a na małe zmarszczki na czole bardzo pomógł mi krem od Heimish (taki różowy) plus ładnie ujędrnił skórę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja jestem zakochana w Astragalus Beauty już od dawna. Skóra dzięki niemu stała się dużo lepiej napięta, wydaje się bardziej jędrna i gładka. Poza tym cena za 60 tabletek, bardzo przystępna:)
Zgadza się. Sama też stosuję i polecam:) Spróbuj też jogi twarzy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


nawilżenie, nawilżenie i jeszcze raz nawilżenie :) I wcale nie musisz wydawać majatku na kremy. Wypróbuj sobie krem Korean Exxclusive Snake z Eveline. Jest tani, a daje naprawdę bardzo fajne efekty :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz spłycić ujędrniajac i odzywiajac skórę i pobudzając ją do produkcji kolagenu. Spróbuj Olejek Busajna
działa antystarzeniowo- tak na przyszlość bo lepsza profilaktyka, poza tym spłycisz zmarszczki i poprawisz wyglad skóry
jego sie zamaist kremu stosuje, nawet pod oczy mozna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie bardzo pomogla dobra pielęgnacja dobrymi kosmetykami koreańskimi. Polecam gorąco ten krem https://larose.care/heimish-marine-care-rich-e-cream-60ml,3,3339,5403
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Krem z spf codziennie bez wyjątku, mocne nawilżanie, codzienne masaże twarzy, stosowanie kwasów, picie dużej ilości wody. To pomoże, bo ujędrni skórę, ale nie zlikwiduje całkowicie problemu. Ale efekty mogą być naprawdę świetne. Ja mam 23 lata i przez nie najlepszy wzrok ciągle marszczę brwi. Pomiędzy nimi pojawiła mi się zmarszczka, która po zastosowaniu powyższych kroków pożądnie się zmniejszyła i jest prawie niewidoczna (ale wciąż tam jest ). Stosuję to dopiero od sierpnia.

Zerknij sobie również tutaj:
https://instytut.bielenda.pl/blog/czy-botoks-jest-bezpieczny/

Na stronie jest opis zabiegu botoksem Moim zdaniem bardzo bezpieczna oraz skuteczna metoda na zmarszczki mimiczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałam ten problem i to już przed 30 rokiem życia. Mam suchą skórę i do tego często się opalałam. Stosowałam różne kremy i sera, które mniej lub bardziej pomagały. Zmarszczek pozbyłam się dopiero po zabiegach kosmetycznych w klinice Unident Union we Wrocławiu. Tak na prawdę już po pierwszym zabiegu high-tech było już widać znaczną poprawę. Pozbyłam się również cellulitu dzięki takim zabiegom. Mam ogromne zaufanie do specjalistów pracujących w tej klinice. Są bardzo dobrze wykwalifikowani i wiedzą jaki zabieg będzie odpowiedni dla danej osoby. Polecam to miejsce każdemu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewno dobrze jest używać kosmetyki ,które te zmarszczki nieco spłycą. Jak nie wiemy co mamy kupić, albo nie mamy pojęcia jaki mamy rodzaj cery to warto najzwyczajniej poczytać. Ja zawsze wchodzę na strony https://zyciekobiety.pl/ Tam jest mnóstwo ciekawych artykułów z dziedziny urody, zdrowia, można znaleźć odpowiedzi na różne nurtujące nas pytania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten krem jest doskonały:) https://larose.care/heimish-bulgarian-rose-satin-cream,3,3339,3963
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akurat na tyle na ile ja mogę podzielić się swoimi spostrzeżeniami to z kosmetyków od Pani Jandy (http://www.janda.pl byłam zadowolona, czułam wygładzenie zmarszczek i sama formuła jednolita więc produkt się dobrze rozprowadzało po skórze. Jeśli chodzi o ceny to też wypadały te produkty sensownie więc tutaj dla nich duży plus.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobre efekty i przynajmniej na jakiś czas daje wygładzanie zmarszczek. Byłam u dr Doroty Żukowskiej w Łodzkiej klinice Dermed. Polecam, efekt znakomity , kremami bym tego nie osiągnęła
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Może wizyta w klinice Esderm? Mają super zabiegi i pracują tam sami specjaliści
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dobry jest ten Regenerujący krem przeciwzmarszczkowy pod oczy z Bielendy-Bakuchiol BioRetiol Effect.Tylko w Rossmannie można kupić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepsze efekt to na pewno w salonie, jak nie botoks to kwas hialuronowy czy coś. No ale to jest drogie i trzeba powtarzać. Z domowych sposobów to stosować odpowiednie kosmetyki, to serum jest dobre dosyć: https://www.notino.pl/filorga/medi-cosmetique-time-zero-serum-redukujace-zmarszczki-o-dzialaniu-odmladzajacym/
Tylko trzeba regularnie no i niby też nieco drogie - choć ciągle tańsze niż zabiegi w salonie ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ooo, widzę, że ten kosmetyk zawiera peptydy... Właśnie najpierw nie byłam do nich przekonana (wierność Retinolowi zwyciężała), ale coraz bardziej mnie kusi, żeby jednak wypróbować. Bo w sumie, co mi szkodzi? :-) Gorzej raczej już nie będzie, a może jednak faktycznie działają?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem zwolenniczką ingerowania w swoją urodę, szczególnie jeśli zabiegi dotyczą procesów starzeniowych. Nikt nie chce być brzydki na starość, dlatego tak jak może stara się walczyć ze starzeniem. Wiem coś o tym, chociaż na ten czas moim największym problemem jest zaokrąglona sylwetka i okropny cellulit. Nie potrafię już na siebie patrzeć, dlatego zastanawiam się nad ofertą: https://www.qclinique.pl/zabiegi/endermologia-lpg-lipo-m6 . Z jej efektów na pewno będę zadowolona. Może i Ty w tej ofercie znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy kremy przeciw zmarszczkowe to za mało?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Regularne stosowanie odpowiednich kremów dobranych do skóry na pewno pomoże. Polecam też co jakiś czas wybrać się na zabiegi do kosmetyczki, żeby poprawić kondycję cery. Ostatnio czytałam o mezoterapii na dermoprofil.pl. Niedługo się wybieram :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zauważyłam znaczną poprawę w widoczności zmarszczek po kolagenie - pije od pewnego czasu w związku z problmami ze stawami i okazało się ze poprawila mi się jakość i wygląd skóry a zmarszczki jakby stały się mniej widoczne . Kolagen pije morski peptide zarapharm, polecony przez fizjoterapeutę, okazuje się że rewelacja "kosmetyczna" też :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej przetestować różne kosmetyki i wybrać ten odpowiedni dla siebie, każdy typ cery jest inny, na każdego może dobrze działać zupełnie inny produkt. Brałam udział w testowaniu kosmetyków w firmie Hamilton w Gdańsku i udało mi się dobrać odpowiednie serum do twarzy i krem na dzień, także polecam taką metodę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

albo zabieg z kwasem hialuronowym albo domowe masaże z dobrym kremem na zmarszczki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jeśli chcesz się zabrać jeszcze za zabiegi to możesz rozważyć botoks (on sprawi, że mięsień nie będzie tak ruchomy, dzięki czemu skóra się wygładzi). Możesz też pomyśleć o laserze. Skóra się po nim pogrubi i ujęrdni, a zmarszczka wypłyci. Koniecznie wybierz sprawdzonego specjalistę, który Ci doradzi i przeprowadzi zabieg w psoób bezpieczny.
https://lekmedklinika.pl/przyczyny-powstawania-zmarszczek/

Dobrze jest na pewno wczytac się w przyczyny powstania zmarszczek bo od tego zależy to na jaka metode ich usuwania się zdecydujemy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobra jest naturalna l;inia z Bielendy z produktami pochodzacymi od pszczół Royal Bee Elixir, mój faworyt w kwestii walki ze zmarszczkami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Botoks daje trochę dziwne efekty jednak. Jak to pierwsze to warto faktycznie te dermo zabiegi robić, może jakieś pijawki, igiełki http://akupunkturapokrywka.pl/gabinet-akupunktury/ , żeby trochę oczyścić się. Ale zmarszczek się nie cofnie. kWas hialuronowy do kremu to akurat jest dobra droga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak na zmarszczki to polecam linie Royal Bee elixir z Beielendy, nowa linia do cery dojrzałej z produktami pochodzącymi od pszczół
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej użyć botoksu. Ja robiłam taki botoks w klinice Sekrety Piękna w Krakowie, nie widać, że jset botoks a efekt super, nie ma zmarszczek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na moje zmarszczki prawie nic nie działało, nie dawało efektu aż trafiłam na Belldermę i szybki i skuteczny zabieg teraz na lato - toxyna botulinowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zmarszczki ogólnie sa masakryczne :/ Zwlaszcza na czole. Jeszcze w dodatku jak np masz lwią zmarszczkę ktora wygląda jak bruzda, albo na czole masz takie kreski i wygląda to jak jakaś tablica. Polecam też w tym temacie poczytać troche tutaj https://jetsetspabeauty.pl/jak-sie-pozbyc-lwiej-zmarszczki/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mówisz o tym gabinecie w Warszawie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super jest ta linie kosmetyków z Bielendy Royal Bee Elixir, w rossmannie do kupienia. To linia z produktami od pszczół w skladzie, znakomita jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Kolagen pić trzeba zeby nie przybywało zmarszczek albo żeby miec je niej widoczne , bo pomaga uelastycznić skórę i zmarszczki spłycają się
Najlepszy morski jak wszyscy twierdzą. Ja mam z polecenia kosmetolożki Kolagen Morski Peptide ZaraPharm
Na pewno zauwazyłam po nim większą ruchomość w stawach kolan i kostek, więc działa, skora też lepsza - tak mi mowia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a kolagen wystarczy w tabletkach? czy to cos trzeba wstrzykiwac?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

super tez jest ta linia z Bielendy bakuchiol bioRetionol Effect , polecam mega kosmetyki przeciwzmarszczkowe. W Rossmann kupuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poradziłam sobie ze zmarszczkami https://brukselki.pl/w-jaki-sposob-radzic-sobie-ze-zmarszczkami-mimicznymi/ skuteczność zdecydowanie potwierdzam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

warto skorzystac z uslug medycyny estetycznej, ja chodze na zabiegi usunięcia zmarszczek do dr Żukowskiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

oooj... u mnie sie pojawily pierwsze mimiczne i ja juz panikuje :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No jak pierwsze, to warto zastosowac jakis krem przeciwzmarszczkowy, zeby chociaz przystopowac :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobry i na zmarszczki i ogólnie na ujednienie ciała, na cellulit, rozstepy jest Olejek Busajna. pochodzacy z Arabii Saudyjskiej. Znakomity, naturalny, bez chemii, nawet dla alergików
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a jaki polecasz tak na poczatek?? cos konkretnego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taaak, u mnie fajnie sie sprawdzil ten https://www.notino.pl/la-roche-posay/redermicc-przeciwzmarszczkowy-krem-na-dzie-i-na-noc-do-cery-normalnej-i-mieszanej/ przy regularnym stosowaniu naprawde mega
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie tam bardzo pomaga Serum 7 olejow zamiennik kremu. pomaga na starzenie skory, poprawia jej koloryt, wygładza, ujędrnia, znakomicie działa na zmarszczki. a jakie wydajne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przy bardzo głębokich pomoże tylko botox
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam na botoxie kilka miesięcy wstecz z klinice Humana Medica Omeda w Biąłymstoku, polecam dr Dorotę Żukowska, jest świetna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

moja mama robiła sobie jakiś zabieg i efekt ekstra
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może jakies serum dobrej jakosci warto wyprobowac? Ja od jakiegos czasu stosuje z Senelle, maja taka nowosc, serum naprawcze przeciwzmarszczkowe. Przy regularnym stosowaniu naprawde widac duzą poprawe :) Skora w o niebo lepszej kondycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na zmarszczki na czole najlepsze jest botoks. Wiem, że w Magicznej Klinice pracują na Allerganie, podobno jest to bardzo dobry preparat. Mają zresztą jakąś promocję teraz ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

masaże z jaimś dobrym kremem na zmarszczki albo ostrzykanie kwasem hialuronowym, zaleznie od tego jak głębokie są
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Całkowicie się pobyć zmarszczek nie można. Ale zabiegi jak najbardziej pomogą oraz dobra pielęgnacja. Mi się sprawdza krem Tremella firmy Efektima. Ma innowacyjną formułę nie widziałam żeby inne kremy miały taki skład
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

przestalam wierzyc w te wszystkie super kremy na zmarszczki. zaczelam korzystac z medycyny estetycznej. na zabiegi wybieram sie do dr Żukowskiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam pójść do profesjonalnej kliniki lub salonu kosmetycznego i tam dobiorą odpowiedni zabieg do typu skóry i głębokości zmarszczek. Ja miałam robiony wampirzy lifting w klinice Unident Union (Wrocław) i bardzo ładnie wygładziły się zmarszczki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale serum nie pomoże jeśli problem jest w zmarszczkach mimicznych na twarzy a sama miałam problem właśnie z takimi zmarszczkami Tak wiec z tego powodu postanowilam wybrać się na botoks, zabieg moze nie jest taki przyjemny ale daje dobre efekty na zmarszczki Pozbyłam sie brzydkich zmarszczek na twarzy na czole bo właśnie z tą okolicą miałam problem.

Nie wiem czy na forum jest ktos z Krakowa, ale jeśli chcielibyście wybrać się na botoks, mogę polecić te klinikę:
https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/azzalure-botox-toksyna-botulinowa-typu-a-2/

Byłam tam na botoksie kilka razy i jestem bardzo zadowolona z warunków.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

botoks jest dobry na zmarszczki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć. W jakich miejscach robicie botoks? Możecie coś polecić? Korzystam z ClinicaNova, ale chętnie dowiem się, gdzie Wy wykonujecie botoks.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja też mam:( zwłaszcza rano to widzę. Nie wiem, czy da się z tym coś zrobić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wiesz co, opcji jest wiele. Teraz dostępnych jest wiele zabiegów, które pomogą pozbyć się zmarszczek. Najlepiej moim zdaniem udać się bezpośrednio do gabinetu, gdzie takie zabiegi są wykonywane i podpytać o możliwości. A w Gdańsku masz spory wybór w tym temacie. Ja mogę zostawić CI namiar na gabinet Mała Klinika Urody - tutaj ich znajdziesz https://malaklinikaurody.pl/ . Kwas hialuronowy, Noon anti aging, Dermapen i wiele innych zabiegów. Jestem pewna, że zaproponuję najbardziej optymalne rozwiązania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

MOcno skonsentrowany kolagen i koenzym Q10, czyste najlepiej , które sama sobie zaaplikujesz bezpośredni ona twarz albo dodasz w większej ilości do kremu - t najszybsza i najskuteczniejsza pomoc. i zadział też profilaktycznie. Ja kupuje takie preparaty w sklepie Pachnaca Kraina, mają, i to naturalne, kolagen i rybi i vege z roślin, wieć co kto lubi, a taki skonsentrowany silnie i szybko działa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ogólnie jeśli chcesz sprawdzić naturalne sposoby przed udaniem się na zabiegi typu lipoliza lub wolumetria to serdecznie polecam masaż kamieniem Gua Sha
wiem, ze to może brzmieć dla niektórych jak pic na wodę, ale zaczęłam stosować ok 4 msc temu i z ręka na sercu widzę różnice przy regularnym stosowaniu (teraz przez miesiąc nie miałam możliwości stosować i mój jawline nie jest już tak wyraźny)
nie tylko daje efekt snatched jawline ale tez wygładza zmarszczki i rozluźnia mięśnie twarzy co jest super przyjemne .

Świetne efekty opóźniające starzenie się daje również suplementacja L karnozyny:
https://karnozyna.com/
Na tej stronie znajdziecie więcej informacji o karnozynie. Z wiekiem jej ubywa i przez to tracimy jędrność w skórze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jedyne, co mogą robić, to nawilżać, dzięki czemu zmarszczki delikatie się wypłycają. Jedynym obecnie znanym składnikiem faktycznie wypłycającym/ niwelującym zmarszczki i intensywnie regenerujące połączenia w skórze są retinoidy, a w zapobieganiu - kremy z wysokim filtrem używane codziennie.

Polecam bardziej przyłożyć się do pielęgnacji wewnętrznej.
https://karnozyna.com/

Warto jest poczytać sobie o karnozynie oraz terapii mitochiondrialnej dr Kucery. Niedbór karnozyny w pewnym wieku może prowadzić do przedwczesnego starzenia się skóry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

cała seria diamentowe lipidy z bielendy :) najlepsza seria przeciw zmarszczkom
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

kiedys probowalam botoksu ale efekt byl na krotko wiec nigdy wiecej :P wole jednak kosmetyki i stosowane regularnie daja fajny efekt
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a jakich uzywasz ktore daja efekty a nie tylko naciagaja na kase?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

diamentowe lipidy z bielendy https://www.notino.pl/bielenda/diamond-lipids-krem-przeciw-zmarszczkom-40/ są rewelacyjne i to najlepsze produkty do walki z nimi :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

złote ceramidy, cala seria kosmetykow przeciwzmarszczkowych z bielendy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja szczerze polecam zajrzeć do Neonia i zapytać o biostymulację skóry. Myślę że powinni fachowo doradzić, na co się zdecydować, gdy chce się pozbyć zmarszczek :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam masaż twarzy jaki wykonuje Klaudia Multan. Takie zabieg bardzo poprawie ukrwienie skóry przez co jest jędrniejsza i lepiej wygląda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nasza słowiańska uroda wymaga odpowiedniej pielęgnacji: https://shilla.pl/blog/slowianska-uroda-czym-sie-wyroznia-slowianski-typ-urody
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zmarszczki to naturalny proces starzenia się skóry, masaże i retinol mogą delikatnie pomóc, ale stała i w miarę pewna opcja to ingerencja kosmetyki plastycznej.
Od siebie polecam poczytanie sobie o stymulatorach tkankowych:
https://spectrum-krakow.pl/najlepsze-stymulatory-dostepne-na-rynku/

Regularne stosowanie tego typu zabiegów jest w stanie odmłodzić skórę wizualnie nawet o kilka lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

CO Z TYMI OFERTAMI PRACY? (10 odpowiedzi)

Przeglądając ogłoszenia z ofertami pracy, nie trudno zauważyć, że wszystkie oferty są skierowane...

jaki krem na noc +30 ?? (203 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...

nie chce mi sie pracować.... (42 odpowiedzi)

Mam dobrą pracę. Dobrze płatną jak na polskie warunki, atmosfera jest całkiem przyjazna,...

do góry