Widok

Zmiana kuchenki gazowo-elektrycznej

Chcę wymienić kuchenkę gazowo-elektryczną.
Przy zakupie obecnej (8 lat temu) doradził nam Teść (elektryk) - że jednak może być piekarnik elektryczny przy naszej starej instalacji... I instalacja to udźwignie. Moc przyłączeniowa obecnej kuchenki wynosiła 2,9kW (cokolwiek to znaczy, bo dla mnie to czary i magia). Wiadomo było, że jak działa piekarnik to już pralki albo czajnika nie włączymy, bo wysadzi korki :P
Niestety teść już nie żyje :( Tym razem nie może nam doradzić. Więc Was o to proszę :) może znajdzie się jakaś dobra dusza, która nam pomoże????
Czy nowa kuchenka z mocą przyłączeniową 3,1kW będzie ok? Czy to już za dużo na starą(50-letnią) instalację?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zmieniłam kuchenkę gazową na płytę indukcyjną i nie żałuję. Nawet nie zastanawiałam się długo. Dłużej wybierałam piekarnik bo nie mogłam się zdecydować. W końcu postawiłam na Electrolux steam Bake.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę z właśnego doswiaczenia polecić płytę indukcyjną od Electroluxa SenseFry, gdzie płyta sama reguluje temperature na patelni dzięki temu nic się nie przypali. dla takiego laika w kuchni jak ja to rewelacyjny patent
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co kupić - wyposażenie

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (132 odpowiedzi)

Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim własnym, nowym mieszkaniu....

Gdzie kupić dobre drzwi wewnętrzne ??? (41 odpowiedzi)

Proszę o pomoc !!! W najbliższych dniach muszę zamówić drzwi do mojego nowego domu. Wiem, że...

jaki osprzęt elektryczny (105 odpowiedzi)

stoję przed wyborem osprzętu elektrycznego do mieszkania- o tu pytanie - jaka firma? znajojmi...

do góry