Widok

Zmiana lekarza!!!!!

Pruszcz Gdański Temat dostępny też na forum:
Witam, jestem już w 7 miesiącu ciąży ale jestem bardzo zdeterminowana by zmienić lekarza prowadzącego moją ciążę. Do tej pory chodziłam do dr Hryniewicza w spółdzielni lekarze specjaliści w Gdańsku głównym ale chciałabym znaleźć lekarza w przychodni LUX MED w Gdańsku Wrzeszczu. Czy możecie kogoś polecić? Będę wdzięczna za informację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Kijuć. Przyjmował na Zwycięstwa, teraz chyba jeszcze dodatkowo w placówce na Zaspie. Nie jest miły, ale jest na prawdę rzeczowy i konkretny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dr Jerzy Zabul jest doświadczonym ordynatorem ginekologi w szpitalu w Gdańskiej Zaspie . Facet w konkretnym wieku ze stażem i mega doświadczeniem , Wykrył u mojej mamy torbiele i guzy ,których wcześniej żaden ginol nie odkrył. Pozatym to już 5 kobiet w mojej rodzinie prowadził ciąże . Lepiej trafić byś nie mogła, rzeczowy ,konkretny i z doświadczeniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Afrodyzjaki (4 odpowiedzi)

Chciałabym nieco podkręcić atmosferę w sypialni oraz szukam skutecznych afrodyzjaków. Jakieś...

Prezent dla teściowej (120 odpowiedzi)

Moja teściowa obchodzi niedługo 60te urodziny. ale jak to zwykle u mnie bywa nie mam pojęcia co...

Szukam prawnika rozwodowego (25 odpowiedzi)

Witajcie dziewczyny, szukam dobrego prawnika rozwodowego z Gdańska. Rozwód z orzekaniem o winie....

do góry