Widok

Zna kroś Adama Szulca?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Znacie tego gin. bo nie wiem czy warto powierzyć mu prowadzenie ciąży???????????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miałam z tym lekarzem do czynienia 2 razy - nie polecam z powodu braku delikatności przy badaniu w zaawansowanej ciąży i kontynuowaniu badania pomimo tego że mówiłam że boli. Mam porównanie z innymi lekarzami i wiem, że dało się zbadać tak, żeby nie bolało. Na minus na pewno działa też robienie rzeczy "na odwal", np. nie zmierzył mi ciśnienia, tylko przepisał wartości z poprzedniego badania, wszelkie pytania zbywał. Za to dobrze zdiagnozował na USG, że dzidzia ma za mało wód, a łożysko jest dojrzałe i trzeba zrobić test oct. Poza tym jest sympatyczny i uśmiechnięty, nie "burczy" na pacjentki.
Ogólnie rzecz biorąc, na forum znajdowały się głównie złe opinie o tym lekarzu, ja osobiście bym nie poszła do niego prowadzić ciąży.
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tutaj są linki do wątków, gdzie pojawiają się wzmianki o tym lekarzu.

http://forum.trojmiasto.pl/Medicover-Gdynia-lekarze-t68414,1,16.html?hl=szulc#hl

http://forum.trojmiasto.pl/Prosze-o-opinie-o-lekarzach-t66772,1,16.html?hl=szulc#hl
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
własnie ze nie dla mnie to super lekarz delikatny miły i bardzo grzeczny POLECAM
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
dziękuje za info. Mi on wydał się strasznie chaotyczny ale byłam tylko raz i mam mieszane uczucia. A znacie może gin. z Medicover Gdańsk godnego polecenia?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja chodzę do Dr. Olszak-Sokołowskiej, bywa w Gdyni i w Gdańsku.
Bardzo sobie ją cenie jednak ma teraz sporo na głowie gdyż inna ginekolog właśnie urodziła i przejeła jej pacjentki. Dodatkowo nie będzie jej cały sierpień - ma urlop.
Miałam też do czynienia z Dr. Kijuciem z Medicover w Gdańsku jednak stwierdziam, że nie dotre się z nim ;)
Generalnie Medicover jest ok ale z ginekologami teraz to ciężko.
Powodzenial
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam. Prawi komplementy nie na miejscu pacjentkom podczas wizyt, proponuje bliższe znajomości, poza gabinetem. Nieprofesjonalny, wyrachowany. Wykorzystuje swój zawód do celów prywatnych, zapominając o etyce lekarskiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

prezent na 40-stke dla faceta?? (11 odpowiedzi)

cos eleganckiego ale do uzytku,nic z ciuchow .podpowiedzcie bo przeszukalam milion stron i malo...

Jakie krzesło obrotowe dla dziecka? (24 odpowiedzi)

Biurka już są, teraz kolej na krzesła obrotowe. Czy możecie mi doradzić jakie krzesło, z jakiego...

Dr Monika Zielińska CDIT Sopot - proszę o opinie. (36 odpowiedzi)

Bardzo proszę o wszelkie opinie dotyczące współpracy z tą panią jak również o terapii z dzieckiem...

do góry