Widok

Żonaty pozna...

Witam Panie,
Mam 30lat, jestem normalnym facetem, wykształconym, przystojnym, ogarniętym życiowo, ustatkowanym i tego zmieniać nie zamierzam... narazie.
Przypadkowo tu trafiłem, a skoro już jestem to piszę szczerze, chętnie poznam kobietę, w wieku 25-40, ładną, miłą, NORMALNĄ, najlepiej w stałym związku, która tak jak ja ma czasem ochotę spędzić czas z kimś, kto wysłucha, szczerze porozmawia a może coś więcej... traktuję to jako odskocznię od rzeczywistości, mam nadzieję że tą drogą poznam kogoś interesującego... zapraszam, impossible69@wp.pl

Ps. Panowie z całym szacunkiem, darujcie sobie komentarze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To nie jest komentarz. Tylko prośba: jak Ci się uda, to daj znać. Ewentualnie propozycja - możemy kiedyś gdzieś wyjść "na rybki". Jak się jest samemu to niczego się nie złowi, bo facet który przychodzi sam do klubu od razu dostaje plakietkę "desperat".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej facet :)))
Odezwij się :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy nick facet100% oznacza, że uważasz się za faceta w 100% ?
Moje pytanie jest całkowicie poważne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z całym szacunkiem ale to jest forum dyskusyjne i nie możesz prosić aby tylko jedna płeć odpowiadała na Twój wątek.

Ostatnio taki PS jest dość popularny. Obecnie na tym forum i na towarzyskim, regularnie pisze tylko trzech facetów. Dostosowanie się do Twoich wymagań oznaczałoby że nie pisałby już żaden.

Ale wystarczy się chwilę zastanowić, dlaczego my nie mamy pisać a wszystko staje się jasne.
Właściwie wystarczy podać dwa powody. Im mniej facetów pisze, tym Twoje słowa wydają się bardziej atrakcyjne. I im mniej facetów pisze tym mniej osób wytknie ci że to co piszesz to stek bzdur.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli kiedykolwiek wyjdę za mąż...To mąż normalnie będzie miał po blokowane takie strony jak ta. By mu żadne głupie pomysły nie wpadły do głowy.
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co Ty niby w sobie takiego masz, żeś jest na 100% ?!

hmm...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A co Ty taka ciekawa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem Ciekawa, bo nie wydaje mi się taki osobnik piszący tu na forum w takiej dziwnej i w dodatku zdesperowanej sprawie osobnikiem na 100%. Więc się pytam, czemuż sie za takiego uważa?

I to jeszcze sam siebe uważa? !

To chyba można się zapytać, tak z czysto-psycho-somatycznej ciekawości. Dla zaspokojenia jej dla własnego zdrowia. Znaczy tej ciekawości.

ps. 1. PROSZE NIE ŁAPAĆ ZA ŻADNE SŁOWA!!!
ps. 2. To rozkaz ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bym się przyczepił do paru słówek ughhhh! ;) ale wcale nie muszę :).

Na moje oko piszący chciał wysłać prosty komunikat. W minimum słów zawrzeć maksimum treści. Jeśli chodzi o to, co mam na myśli to nie wiem czy rzeczywiście chciałabyś wiedzieć o co chodzi :P.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No dlatego te pe-esy, bo tam byłoby sie do czego przyczepić, co stwierdziłam po zakończeniu pisania oczywiście dopiero, więc i owy pe-s musiał być, coby nie robić mi jednak tej krzywdy i się nie przyczepiać do tych niewinnych słówek. Za, co z góry dziękuję Panu Przyczepialskiemu ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja nie musze chciec wiedzieć, ja to moge wiedzieć, ale, czy to oznacza, ze on na 100% jest, skoro sam o sobie tak mówi i to tutaj, to raczej chyba nie jest. Bynajmniej jak dla mnie, to taki na pewno nie jest. A skąd wiadomo, że to facet wogóle, bo to tez nie wiadoma sprawa, co i jak...

ps. różnie to bywa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ojj daj mu spokój, jest na 100%, to przecież dobrze i każda kochanka będzie się z tego cieszyć. Nie jest to jeden z tych co to kilka procent żonie, kilka dziecku, jeszcze trochę pracy, a resztę dopiero kochance. Ten jest na 100%! Nie łatwo o takiego, a do tego uczciwy i normalny.. nawet ogarnięty życiowo!

Ech, jak szkoda że ja takie niematerialny jestem, jak ja wiele tracę:(((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
On powinien mieć nicka Oksymoron, bo jest uczciwy i oszukuje żonę;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Miłosierny duszek, ależ Ty miłosierny sie zrobiłeś ;)

ps. rzeczywiscie Oksymoron do niego by pasowało na 100%, znaczy ten oksymoron.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Się rozumie! Nie jak ten wredny Antyspołeczny. Ten to by się zaraz przyczepił do tego wszystkiego innego, a na koniec by biednemu doskonałemu mężczyźnie udowodnił że wcale nie jest normalny...

ps. i by dodał że kobiety nabierające się na jego słówka są mało rozgarnięte.
ps.2 albo naiwne, i do tego puszczalskie.
ps.3 oraz że kłamie stwarzając wrażenie że jest tu nowy.
ps.4 ale nie ja, bo ja miłosierny duszek jestem i wszystkich lubię i wszystkich kocham i wszystkim życzę dobrze:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jo!

Ten Antspoleczny to dopiero gagatek jest, temu to tylko w te glowke pusta napukac, ale Ty to jestes dobry czlek i taki milosierny dla wszystkich i wyrozumialy dla kazdego i wszystkich rozumiesz a nie tak jak On !


On to wogole by nikogo nie zrozumial...
Ale Ty to nawet tego na 100% rozumiesz, bo on tu 30%, tam 30%, siam 40% i jak sie jedno do drugiego doda, to jakby nie bylo to wyjdzie 100%.

ps. skad Ci sie ta wyrozumialosc taka niecodzienna wziela...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ten robak ,to nawet Ci wyszedł...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, może w takim razie podlałbys mi namiary do swojej żony? Na pewno masz mało wolnego czasu na spedzanie go z zoną, więc ja chętnie spędził bym z nią mile czas, wysłucham jej zwierzeń i smutków, szczerze z nią porozmawiam na wszystkie tematy, mam nadzieje ze zobaczy we mnie interesujacego, NORMALNEGO mężczyne. Mam nadzieje ze zwiazek ze mna potraktuje jako odskocznie od nudnej rzeczywistości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hahahahaha
Samotny Ty normalnie ideał jakowyś jesteś i do tego NORMALNY ;P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najwyraźniej są jeszcze na tym świecie dżentelmeni:p
Rycerskość XXIw, zaspokajanie zdradzanej kobiety - niezłe:)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie czepiaj się,ten test był bardzo dobry (nick - też wymowny).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
buhahahaha... dobre!
:o)
Mężczyzna to Twój skarb, więc... zakop go w ogródku. :o)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem bardzo rycerski:) szkoda mi zdradzanych zoneczek, które siedza w domu i czekaja na swego ukochanego meza ktory wraca coraz pozniej, bo swoj czas poswieca kochance :) One tez potrzebuja rozrywki, rozmowy, wypadu na spacer, na romantyczna kolacje, czulych slowek i w koncu milosci. Powiem Wam, że daje sobie glowe uciąć, że taka kobieta, ktora w domu nie zaznaje czulosci i milosci, moze byc cudowna kobieta do romansu:) Wiec "kolego 100%", Ty szukasz rozrywki na boku? daj wiec Jej równiez doznac pozamałżenskiej rokoszy i namietnosci w moich objeciach:) Posiadane przez was ewentualne potmosto mi wogole nie przeszkadza i nie bede oczekiwal, aby mowily do mnie "tato":)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobrze gadasz. WÓDKI MU DAĆ!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie cudzołóż Po co brałeś ślub biedna ta twoja żona,współczuje jej:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w czym biedna ?
masz na mysli fakt wlozenia penisa w inny niz jej otwor ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie. Oraz całą otoczkę. Bo raczej wątpię by on to robił w godzinach pracy;)
Zatem na to włożenie penisa składa się też wiele innych zachowań na których ona traci.

Przede wszystkim czas. Facet zamiast spędzić go z nią, spędza z kochanką.
Do tego kłamstwa - bo przecież nie powie co robił.
Oraz kwestia jego uczuć do niej. On wie że robi źle, bo mamy w społeczeństwie pewne normy etyczne, bo okłamywanie jest złe, bo zdradzanie jest złe, bo przysięgał nie zdradzać, bo ją okłamuje, etc etc Wie że robi źle, pojawia się dysonans poznawczy i w ramach jego załagodzenia i powrotu do dobrego samopoczucia mózg włącza odpowiednie mechanizmy obonne i nadaje żonie negatywne cechy. Tak jak naziści nadawali negatywne cechy żydom aby ich mordować, tak maż nadaje jakieś cechy żonie. Zaczyna się od negatywnego nastawienia do niej, od osunięcia się od niej, potem prowokuje się kłótnie, chowa się urazy, a potem to wszystko się w sobie rozkręca. W efekcie przestają ze sobą sypiać, kłócą się, nie rozmawiają szczerze o problemach... I wtedy facet może śmiało zdradzać tłumacząc sobie "moja żona jest oziębła, nie sypia ze mną, cały czas ma jakieś pretensje, jest kłótliwą zołzą i wcale mnie nie rozumie". Wszystko to powstaje bo on chce ją zdradzać albo ją zdradza.

Ona zatem traci na wielu płaszczyznach bo on chce włożyć penisa w inny otwór.
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobry Jesteś,taki "troskliwy".Cenię takie "ironiczne " podejście do sprawy zdrady małżeńskiej. Prawdą jest,że zdrada ostatnio stała się "modną" i niestety nikt nie liczy się z uczuciami osoby zdradzanej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
uczucia osoby zdradzanej nie powinny opierac sie na egoizmie
bardzo sie mylisz, twierdzac, ze to kwestia czasow czy mody

dzis jedynie to bardziej medialne
a i ludzie bardziej pospolici

kiedys byla lepsza oprawa
a dzis wiekszosc sprowadza sie do krotkiej czynnosci fizjoligicznej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest to moda, bo kiedyś było to potępiane a nawet karane, a teraz się na to przyzwala a wielokrotnie nawet zachęca i nakłania do zdradzania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
anty, teraz zblizasz sie do bredni :)
okres owszem byl, ale nie badz zaba w studni
wowczas karano za cokolwiek :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czego oczekujesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej mój mail jolareko@wp.pl odezwij sie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Krótko ,zwiężle i na temat ...tak lubię .Chociaż Twoje ogłoszenie jest stare to piszę .jestem w stałym związku jak chcesz to napisz...mara.styl@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do boju ogiery;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Poznajmy się

Małe trójmiasto rumia, reda, wejherowo (8 odpowiedzi)

Cześć, Czy jest tu ktoś z okolic Rumia- Wejherowo? Chętnie poznan nowych ludzi. Mam 31 lat....

Trans osoby z Trójmiasta (83 odpowiedzi)

Jestem osobą trans i poznam chętnie inne takie osoby z Trójmiasta i okolic.

Szukam koleżanki/Starogard Gdanski (5 odpowiedzi)

Hej, mieszkam w Stg od kilku lat, ale jakoś znajomych tu brak. Szukam zwyczajnie koleżanki, kogoś...

do góry