Widok

Zwiotczała skóra po porodzie:(

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny, urodziłam prawie 5 lat temu, jestem szczuplejsza niż przed zajściem w ciążę (jakoś samo spadło bez odchudzania, swoją wagę osiągnęłam już 4 m-ce po porodzie), ale moją zmorą jest mój brzuch! W związku z tym, że 'wyhodowałam' sobie w brzuchu wielkiego synusia mój brzuch był olbrzymi i mimo stosowania kremów musteli niestety porobiły się rozstępy (głównie w okolicy bioder). Obecnie mój brzuch to jedna wielka skóra - flak:( i rozsiane rozstępy. Staram się , w miarę możliwości, robić brzuszki i masować skórę szortką gąbką pod prysznicem, systematycznie robię masaże/mikrodermabrazję domowej roboty Loreala. Kiedyś 2 razy dziennie wcierałam w skórę żel ujędrniający loreala, teraz od roku krem antycellulitowy Clarinsa. Ale efektów jakoś nie widać:( skóra najgorzej wygląda w okolicy nad pępkiem. Czy zostaje mi tylko medycyna estetyczna/plastyczna. Czy może jednak znacie jakieś skuteczne sposoby na zniwelowanie tej 'pamiątki'
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam jogę i aerobik, próbowałaś nosić po ciąży pas poporodowy?? nie wiem czy teraz jeszcze by pomógł, ale moze....?
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
wiele kobiet ma ten problem , kiedys się w jakims programie wypowiadał lekarz że tylko chirurgiczna plastyka brzucha tak naprawdę jest w stanie skorygować tą obwisłą skórę :-(( - mi sie udało pomimo ze przytyłam 16 kg - wszystko wróciło do normy ok 4 m-ce po porodzie i waga i stan brzucha , skóry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zazdroszczę... Ale przytyłam niestety 23 kg:) - takie miałam ssanie:) i teraz mam. Generalnie jak stoję wyprostowana to fałd aż tak nie rzuca się w oczy - jedynie trochę nad pępkiem. Ale jak się pochylę to tragedia... Już tak myślałam, żeby zgłosić się do chir. plastyka, ale żeby naciągnął skórę tylko nad pępkiem (i troszkę wokół). Ciekawe jaki byłby koszt? A żeby spłycić rozstępy to chyba czeka mnie wizyta w gabinecie med. estetycznej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja to chyba szybki powrot do formy zawdzięczam synowi bo przez 3,5 m-ca miał kolki i się niezle przy nim nagimnastykowałam :-))) i nanosiłam na rękach i na długie spcery chodziłam bo tylko w wozku na dworzu dobrze spal jak wozek jechał .................
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy w końcu poradziłaś sobie z tą obwisłą skórą, bo ja mam ten problem, że mój brzuch wygląda jak u staruszki jest tak pomarszczony i jakoś nie znalazł am rozwiązania. Dlatego proszę o wszelkie porady
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tutaj niekoniecznie antycellulit.. kup sobie krem z nowej serii ziaja (czarna seria) one są celowane... wiem że świetny jest na rozstępy, kuracja trwa chyba 2 miesiące, ale ja efekty widzę już po 3 tygodniach, moja siostra ma na cellulit i kremuje uda i tez widoczna jest poprawa :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
witam ja sie tez borykam juz zabiegi Rf karboksyterapia magnefico i znikome rezultaty jeszcze nad hifu sie zastanawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nieprawda, że chirurgia plastyczna tylko!!! jest laser ablacyjny i midas na skwerze kościuszki, trzeba niestety kilka zabiegów, miałam 3 lasery i jest dużo lepiej już po pierwszym było super, efekt nie jest od razu tylko narasta codziennie ale nie wstydzę się w tym roku pomyśleć o plaży - polecam !!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Listopadowa a mi sie wydaje ze troche przesadzasz.Piszesz ze jak stoisz wyprostopwana to fald nie rzuca sie w oczy,tylko jak sie schylisz.Przepraszama le przy schyleniu to chyba normalne?Moj maz ktory jest zawodowym sportowcem tez jak sie schyli to ma fald!Niektorzy to szukaja i szukaja,tylko zeby sie do czegos przyczepic.Ciekawe co maja powiedziec osoby ktore stoja wyprostowane i wisi im skora.Bez przesady.Ja tez mam brzuch i zyje:)pojdziesz latem na plaze to odrazu poprawisz sobie humor,tak to dopiero sa grubasy.Glowa do gory.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
To nie przedada- u mnie skora po porodzie jest jakby od miesni, jak stoje to widac, ale nie bardzo, ale jak usiade lub sie pochyle to jakbym fatruch miala- nie mowimy tu o wymyslaniu kompleksow, to rzeczywiscie problem. Skora zupelnie nie przylega, jest wiotka i pomarszczona. Nie jestem gruba dodam. Wybieram sie na zabieg Zaffiro, drogi, ale moze pomoze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
JA CHYBA MOGA WAM COŚ OPOWIEDZEĆ O TYM PROBLEMIE!!!!
PRZED CIĄŻĄ MIAŁAM FIGURE LALKI BARBI W CI ązy PRZYTAM 20KG
CZYLI WAŻYŁAM 70 KG WSZYSTKO POSZŁO W BRZUCH!!!
TAKŻE MYŚLELI ŻE MAM BLIŹNIAKI WSZYSTCY! :) !!
po około 5 misiącach dozszłam do siebie!!!
ALE ZOSTAŁ ZFLACZAŁY BRZUCH I MEGA ROZSTĘPY NA Nim!!
doddam że w ciąży stoowałam MUSTELLE I ELANCYL I NIC NIE DAŁO!!!!

może mustella by pomogła ale przeszłam na ELANCYL po namowie kosmetyczki TEKŻE DO DZISIAJ ZAŁUJE ZE NINE MAMÓWIŁa

MOJE ZABIEGI kometyczne:
a więc ta:
1. byłam w gabinecie i robiłam laser IPR na wzmocnienie piersi i tyłeczek - nie polecam nic nie daje szkoda pieniędzy- TO NIE BYŁ FAXEL -typowy na rozstępy- TYLKO INNY LASER....DO TEGO MIAŁAM ZABIEG RF NIC TEŻ NIE DAŁ!!! (poszłam tylko raz, moze więcej by coś dało wiecej razy, ale lekarz sam niewiedział ile mniie za to skasować ...hahah słuchajcie porażka....bo jak poszłam na wywiad to z nim cene ustaliłam potem mu sie wykasowało to w komputerze ile mam zapłacić, i się mnie ptyta czy ja pamiętam- ja na to że oczywiście ze pamiętam - po zabiegu mu mówie ile 400pln albo 600pln to było już nie pamiętam dokładnie, a on do mnie ,że za te dwa zabiegi tyle ale x 2 a ja na to że za wszystko tyle- on na to aha-zdziwiony-----także widzicie dziewczyny rynek sam narzuca wysokie ceny a my w ciemno idziemy za tym- jest to przykre, dlatego juz 2 raz tam nie poszłam)

2. Nasępnie poszłam do kosmetyczki i wziełam sobie 15 ENDERMOLOGI na nogi i na brzuch-tutaj miałam robiony masaż na ściąganie skóry)- żadnych efektów ściagających tez nie dało!!!

3,. Mezoterapia - kilka zabiegów-bezigłowa na brzuch- szkoda pieniędzy - (chyba lepszy feekt dała by igłowa) troche lepiej skóra wygląda ale tez szłu nie ma!!!! PO ZA TYM SPOORO KOSZTUJE

4. NO I SUKCES- GUAM robiłam u kosmetyczki potym skóra się napipna wygładza wygląda supper!!! polecam

TE ZABIEGI SĄ KOSZTOWNE WIĘC CHCIAŁAM O NICH NAPISAĆ ŻEBYŚCIE SIĘ NIE NACIEŁY I NIE WYDAWAŁY TEJ KASY !!!!

CO POLECAM
polecam wam na allegro kupić zestaw GUAMU pancia e gerovita jak macie celulit to na celulit guam i w domu samemu zrobić koszt bedzie o 70% tańczy niż u kosmetyczki do tego owinąc sie folią!!! JEKIEGOŚ SZŁU ZE ŚCIĄGNIĘCIEM SKÓRY NA BRZUCHU POCZĄTKU NIE BĘDZIE !!!ALE DAJE RADE!!! feekn widoczny juz po zabiegu

Warto też kupić pas neopnerowy!!!

JA KUPIŁAM JESZCZE COŚ TAKIEGO JAK DERMAROLLER i go pare razy użyłam z( serum )!!! TO TAKI SUBSTYTUT MEZOTERAPI IGŁOWEJ

Stosuje też brzuch kwas mlekowy 30% -bo przyzwyczajam brzuch do kwasów (oczywiście odpowiedni rozcieńczony), można też 70% ale sie bałam!! (TO TAKI MÓJ EKSPERTMENT....ANAPEWNO NIE ZASZKODZI :) bo kwas ma dobre czynniki)

JA BYŁAM U KOSMETYCZKI TO WIDZIAŁAM JAK ROBIŁA MI MEZOTERAPIE :) WIĘC KUPIŁAM SOBIE SPRZĘT DO DOMU KOSZT NA ALLEGO OKOŁO300-400PLN (to jest urządzenie do ultradźwięków)

A mezoterapie wygląda tak:
peling, potem serum (używała serum clarena - dostępne na allego koszt 10 ampułek -100pln) na to serum jeździała po brzuchu tym Ultra dźwiękiem, a potem plastyczn amaska z algo ściagająca!!!

także sAMEMU można sobie to wykonać- koszt zakupów na allego 550 pln za 10 ampułek + sprzęt + algi - AJ EDEN ZABIEG U KOSMETYCZKI -200-250pln

fajne jeszcze analazłam info tutaj na temat brzucha :
http://www.sfd.pl/Zwisająca_skóra...-t409674-s1.html
TAM PAN PISZE O PEWNEJ MASECZCE!!!

pełna podziwu jestem!!!chyba daje rade!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
to idź na skwer Kościuszki na Midasa albo laser 100 razy lepsze niz te rolllrey bo laser łączy w sobie mezoterapię igłową i można podać osocze bogatopłytkowe - najskuteczniejszy i Twój władny eliksir młodości, mniej wydasz i masz efekt - zaręczam, bo mogę się po 15 latach wreszcie rozebrać na plaży :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Możecie podać jakiś link do tego salonu z laserem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
sorki, że tak późno odpisuje, byłam na wakacjach :) link do salonu z laserem: http://www.medycyna-estetyczna.net obie lekarki mają certyfikaty, sprawdź na http://www.certyfikowani.org a teraz mają promocję do 15 września
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To chyba nie ma takiego znaczenia która ile przytyła, a raczej kondycja skóry, i skłonność do rozstępów i wiotczenia niestety. W rodzinie mam kobietę, która przytyła 30kg wychodząc z wagi 56kg i nie ma ani jednego rozstępu i do tego wygląda jakby nigdy nie rodziła.
Ja też mam to szczęście nie mieć rozstępów po dwóch ciążach, brzuch praktycznie się wchłonął a nawet nie ćwiczyłam tylko dbałam o to co jem, całkowity zakaz jedzenia po 18 i zero słodyczy :)
Także niestety to co u jednej przynosi efekty u innej może zupełnie nie działać i nie ma na to żadnej rady. Można próbować różnych środków kosmetycznych czy zabiegów ale koszta dość wysokie a i gwarancji nam nikt nie da :( Chyba zapisane mamy wszystko w genach :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
pewnie, że geny, ale z tego co wiem idea lasera frakcyjnego ablacyjnego wzięła się stąd, że w Afryce było plemię,któr nakłuwało sobieciągleskórę rytualnie i miało lepszą niż inne plemiona i ani geny, alni inne czynniki środowiskowe nie miały wpływu!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A słyszałyście coś o treningach z elektrostymulacją mięśni - trening ems? Mam rozstęp kresy białej i koleżanka poleciła mi Pana Jarka Machowskiego ze Studia BodyLab w Olsztynie, który prowadzi takie treningi więcej tutaj: http://www.bodylab.olsztyn.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ciekawe, nie słyszałam o czymś takim. Ale jeśli chodzi o poporodową plastykę brzucha i inne zabiegi ginekologii estetycznej to mogę polecić klinikę Alfa - świetnie wykonują swoją pracę ! Warto poczytać tutaj : http://alfamedycyna.pl/popularne-zabiegi-ginekologii-plastycznej/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja ujędrniłam sobie skórę dzięki olejkowi bio oil, myślałam, że nie jest to za bardzo możliwe, ale jednak z czasem olejek doprowadził ją do jędrności, a przy okazji jeszcze pomógł mi się pozbyć istniejących rozstępów, które uzyskałam po porodzie. Nie jest łatwo i mój proces też trwał około 3 miesięcy, ale cieszę się, że spróbowałam tego olejku, bo w końcu nabrałam pewności siebie jak zobaczyłam, że cos się poprawia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

U mnie na luźną skórę bardzo pomogły zabiegi Icoone Laser. Zawsze zabierałam ze sobą jakiś krem ujędrniający i wsmarowywałam w brzuch od razu po zabiegu, kiedy skóra była "pobudzona". Musiałam oczywiście zrobić kilka takich zabiegów (dokładnie 12) żeby efekt był taki jak chciałam, ale nie żałuję ani złotówki :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ktos może robił Icoona w Body Shape Garden w Sopocie? Maja promocje, zastanawiam się czy tam nie wykupić razem z sauną? WWW.bsgsopot.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Też widziałam ich reklamę, postanowiłam skorzystać i się nie zawiodłam. W BSG w Sopocie bardzo miła atmosfera, fajny klimat i cena wcale nie taka wysoka. Samo urządzenie rewelacyjne i cellulit faktycznie się zmniejsza. Oczywiście przy zdrowej diecie i piciu dużej ilości wody.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, jest ok. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cwiczenia cwiczenia jeszcze raz cwiczenia, nie areoby pilatesy tylko silowe na rozbudowe miesni. Dobra dieta bogata w bialka
Fasola, soya, ryby mleko
Minimum 2 l czystej wody dziennie.
Mialam 54 kg po 1 ciazy w ktorej przytylam 20 kg i mega obwisla skore ktora sie 3 lata nie wchlaniala. 2 ciaza 41 kg. I po 1.5 roku cwiczen na roozbodowe miesni i nawadniania skoea napieta na maxa.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Koleżanka moje była w Białymstoku w klinice Humana Medica Omeda na operacji powłok brzusznych. Pozbyła się obwisłej skóry na brzuchu. To dopiero trwały efekt taka operacja. Była u dr Doroty Żukowskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4


Skóra raczej się nie wchłonie.Może zmniejszyć się w pewnym stopniu ale na pewno nie do stopnia takiego, że nic nie bedzie widasć Skora rozciaga się ale do pewnego poziomu. Niekiedy kobiety po ciązy nie są w stanie odzyskać wyglądu poprzedniego brzucha nawet jeśli sporo ćwiczą.Pewna opcję daje zabieg plastyki brzucha. Jednak operacja jest dość droga i również niesie ze soba powikłania. Radzilabym poczytac sobie raczej o zabiegu karboksyterapii. Daje dobre efekty i nie jest tak inwazyjny https://cliniqmed.pl/oferta/karboksyterapia/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Może to rozejście mięśni? Warto odwiedzić fizjoterapeutę uroginekologicznego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Olejek Busajna pomaga i na zwiotczała obwisłą skóre po ciązy i na rozstępy, sprawdzone na mamie bliżniaków, lepszego testeta niz ja nie znajdziecie :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Olejek Busajna także polecam. Rewelacyjny, naturalny kosmetyk i naprawdę działa i na obwisłą, rozciągniętą skórę, na cellulit. Ma też własciwości antybakteryjne, przeciwzapalne. Udało mi się tez pozbyć zmian skórnych na ramionach. No świetny jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej, miałam ten sam problem. Zrobiłam zabiegi endomasażu i widzę ogromną poprawę, jestem po serii 6 zabiegów. Wykonywałam je w Perfect Look Clinic. Polecam! :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Najlepszy będzie Olejek Busajna nawilża, ujedrnia skóre, pozbędziesz się rozstępów czy cellulitu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skuteczny będzie laser albo mezoterapia, u dr Marcina Nowaka https://drmarcinnowak.pl/ na pewno dobrze Ci doradzą i dobiorą odpowiedni zabieg. Ja byłam zachwycona efektami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeżeli są tutaj osoby, które posiadają własny gabinet kosmetyczny lub gabinet medycyny estetycznej, to zdecydowanie polecam Wam stronę https://medikapoland.pl/pl/content/194-wynajem-urzadzen , na której znajdziecie ofertę Producenta Urządzeń Kosmetycznych i Medycznych. Według mnie oferta ich produktów jest bardzo rozbudowana i dostosowana do najrózniejszych potrzeb klientów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mnie Olejek Busajna pomógł , stosowałam w ciy na rozstępy. Uzywam do teraz i do twarzy i do ciała. Polecam tez do opalania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Doskonale nawilża skóre, a jaka po nim jest ujedrniona, wygladzona, jak wyprasowana. Dla mnie Olejek Busajna to mój kosmetyk numer 1
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jaki fotelik samochodowy polecacie? (93 odpowiedzi)

Witam. Chodzi mi o taki fotelik dla rocznego dziecka. Chcialabym aby posluzyl nam jak najdlużej....

Fajny hotel nad polskim morzem - gdzie? (13 odpowiedzi)

Polecicie coś?

Czesne 2024 (3 odpowiedzi)

Wysokość czesnego nie jest adekwatna do jakosci nauczania. Szkoła w opłakanym stanie. Dzieci boją...

do góry