Widok

Życie nie jest dla mnie.

Witam. Mam 45 lat , miałem normalne Życie . Żona, dziecko, dom , pracę. Od jakiegoś roku na niczym już mi nie zależy. W domu czuję się jak niechciany sublokator a w pracy wszystko co robię nie przynosi mi satysfakcji. Sam staram się doprowadzać do konfliktów. Ostatnio nawet nie przejmuje się swoimi życiem. Już kilka razy miałem chęć skręcić koła na wiadukcie przy 140 km/h ale zbyt wiele pojazdów jechało autostradą pod wiaduktem. Piszę bo nie mam z kim o tym porozmawiać. Wiem że to i tak nic nie zmieni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Koniecznie idź do tego lekarza,on porozmawia z Tobą o wszystkich Twoich problemach i poradzi jak z nich wyjść
https://www.znanylekarz.pl/wlodzimierz-zakrzewski/internista-lekarz-rodzinny-psychiatra/sopot
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie daj się!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej wiem że nie jest łatwo ale warto próbować coś zmienić, małymi kroczkami znajdź sobie coś co cię cieszy.... Kubek dobrej kawy, spacer na plaży, pogłaskanie psa, coś przez co Twój dzień będzie lepszy... I tak jak ktoś zasugerował, naprawdę specjalista może pomóc, jak się wstydzisz to nie mów żonie tylko się umów i tyle. W Twoim życiu najważniejszy jesteś Ty. Dobrze że tu piszesz bo to może coś zmienić!! Wielu z nas życie doskwiera, nie jesteś sam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Krótki stosunek (6 odpowiedzi)

Witam, tak jak w tytule, nie jestem zadowolony z długości swojego stosunku :/ Pierwsza gumkę...

Błąd lekarza okulisty - źle wypisana recepta na szkła korekcyjne, a zwrot poniesionych kosztów (15 odpowiedzi)

Może ktoś z Was miał podobny problem? Mąż kilka tygodni temu był u okulisty, lekarz wypisał...

Dobry Dentysta w Gdańsku na NFZ prosze o pomoc! (34 odpowiedzi)

Witam, szukam dobrego dentysty w Gdańsku na NFZ

do góry