Widok

Życie po śmierci

W związku z tematem na forum. Zjedzony banana owoc bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt (Rdz 1,29-30) Oraz negatywne myśli, słowa, uczynki i intencje (Rdz 6,5) Uczyniły i czynią w systemie duchowo-informacyjnym falowe zakłócenia w oddziaływaniach informacyjnych, wszelkich rodzajów informacji ze wszechinformacją. Źródło wszelkich dramatów, cierpień i śmierci, czyli nieodwracalny proces zakończenia destrukcji, we wzajemnych oddziaływaniach informacyjnych-rodzaju informacji człowieka ze wszechinformacją-informacja dla całości i o całości rodzajów informacji. Natomiast nieśmiertelna dusza, czyli informacja o całości rodzaju informacji z nośnikami informacji negatywnych uczynków o falowych niskich wibracjach, które są kodowane tunelowo-falowo w trójwymiarowym barwnym obrazie wizji i fonii, czyli w tunelu czasoprzestrzennym (Łuk 16, 19-31) Odkryte i penetrowane przez naukę. Czyli według naszych negatywnych uczynków. Życie po śmierci będzie trwało wiecznie, w bólu, cierpieniu, strachu, przerażeniu, beznadziejności etcNatomiast według Jezusa Zbawiciela wzoru pozytywnych uczynków o wysokich wibracjach, kodowane są w wymiarze o wysokich wibracjach. Przeznaczonych do życia wiecznego w nowym systemie duchowo-informacyjnej całości (Obj 21)
"I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką." Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tego, co się zorientowałem, życie po śmierci jest zorganizowane podobnie jak nasze fizyczne życie doczesne. Duchów jest coraz więcej, walczą o wygodne mieszkania. Jest aparat władzy i wszystko. Tak są ludzie przyzwyczajeni. Małżeństwa pozostają małżeństwami, czemu zaprzeczają obecnie księża.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Twoje dywagacje, nie mają żadnej zbieżności z odkryciami nauki. Dlatego proszę skupić uwagę na mojej rzetelnej informacji. Zbieżnej z odkryciami nauki.
"I poznacie prawdę, a prawda was wyswobodzi, bo przyczyną wszelkiego zła jest brak wiedzy biblijnej, zbieżnej ze świecką." Wersety biblijne tłumaczone są z Biblii Warszawskiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Koinonia Jan Chrzciciel Bojano wspólnota destruktywna czy.........No właśnie co? (684 odpowiedzi)

Przez roku czasu wraz z żoną uczęszczałem do domu modlitwy wspólnoty Koinonia Jan Chrzciciel z...

Ludzie z Trójmiasta, kim Wy jesteście? (170 odpowiedzi)

Ja nie wiem skąd Wy się się tutaj znaleźliście, ale potrzeba Wam chyba jakiejś turbo (albo raczej...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

do góry