Widok

aborcja

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny wyniki iść prenatalnego wyszły bardzo źle dziecko jest napewno chore, pappa jest w ogóle poniżej jakiejjakiejkolwiek skali. Chce usunąć ciążę, jednak lekarz kazał najpierw zrobić amniopuncje i dopiero wtedy będę mogła usunąć... czy któraś z Was usuwają ciążę w związku z wadami genetycznymi? (dziecko nie ma w ogóle nosa i mózg się nie podzielil a w sumie to co w ogóle nie ma...) jedno dziecko już mam. Chciałabym usunąć jak najszybciej a tu każą czekać, nie wiem po co skoro i tak chce je usunąć i mogę to zrobić legalnie po to właśnie są te badania prenatalne..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

może dlatego,że test pappa jest tylko statystyką ?????
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

no ale usg pokazuje wszystko na białym... pappa pokazało że ciąża się źle rozwija,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poszukaj prywatnego lekarza zaufanego napewno ci gdzieś usuną zrobiłabym to samo!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zrób jeszcze test nifty. Mi tez pappa wyszło złe, a później okazało się ze dziecko jest zdrowe
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Co innego testy określające statysyke, a co innego usg, na którym widac, to co napisała autorka. Do tego już statystyki nie potrzeba. Bardzo współczuję i dużo wytrwałości i siły życzę w tym trudnym czasie...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Idź do Preisa. Byłam w podobnej sytuacji i miałam usunięta ciąże bez tej całej papierologii. W moim przypadku decyzja była podjęta przez konsylium lekarskie na podstawie całej zebranej dokumentacji. Moje skierowanie od ginekologa olali, a jak za 3 dni przyszłam ze skierowaniem od Preisa, to od ręki byłam przyjęta na oddział.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
a przyjmuje prywatnie? bo on chyba kierownikiem na klinicznej jest nie? jutro będę dzwonić na kliniczna....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak, przyjmuje prywatnie na Zaspie. A przynajmniej ja tam byłam 3 lata temu.

Ja pierwszego dnia miałam robionych dużo badań, w tym amniopunkcje (wynik był po 3 tygodniach i potwierdził wadę genetyczna), drugiego dnia miałam rozmowę z lekarzem nt.wady genetycznej dziecka i ewentualnych rokowań. Później zebrało się konsylium lekarskie i oni podjęli decyzję, że na podstawie tych badań co mam, mogę usunąć ciąże. Dostałam dokumenty do podpisania i później dostałam tabletki dopochwowe i czekasz na skurcze. Na oddziale wszystko Ci wytłumacza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i jak to wyglądało? mogłabyś powiedzieć? jak normalny poród? czy jak poronienie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A nie dali ci żelu dopochwowego? Poprostu poronienie ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Złe wyniki testu pappa nie są wskazaniem do aborcji tylko wady genetyczne, które wychodzą po zrobieniu amniopunkcji.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

Jeśli nie chcesz urodzić chorego dziecka to najlepiej jest skorzystać z pomocy https://tabletki-poronne.pl/ To bezpieczne i legalne.Sama kiedyś korzystałam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

gdzie pole maków?? (9 odpowiedzi)

witam, marzy mi się sesja w makach, w zeszłym roku pamiętam że jak się jechaŁO do Sobieszewa to...

ciekawe książki dla 4 latka jakie czytacie? (57 odpowiedzi)

czy możecie polecić jakieś fajne tytuły książek dla 4 latka do poczytania na dobranoc. W...

Trampolina- jaki rozmiar wybrac? (16 odpowiedzi)

Hej, mamy w planie kupic trampoline,ale zupelnie nie wiemy jaki rozmiar kupic najlepiej,sa rozne...

do góry