Widok

adminie!!!!!!!!

czemu wszystkie watki zakladane przeze mnie sa blokowane!?!?!? zrobilem cos?!?!?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oferty sprzedaży części do komputera powinny znajdować się w serwisie ogłoszeń w kategorii "Sprzęt komputerowy". Forum to nie jest miejsce na handel tego typu rzeczami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
spoko.ale ostatnio jakis temat zalozylem nie pamietam dokladnie co to tez zablokowaliscie.
poza tym sprzedawanie wozkow dzieciecych tez ma swoj dzial w ogloszeniach prawda?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wózki dla dzieci to wyjątek, tak jak i inne akcesoria na, których handel zezwoliliśmy na forum. Jednak części komputerowe w kanon dopuszczalnych przedmiotów się nie łapią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A skomputeryzowany wózek dziecięcy? o_O
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
badziewne forum. zezwalacie na grasowanie tu dwom trollom przyrosnietym do klawiatury, pozwalacie aby 16letnie panny z brzuszkiem szukaly anonimowo uzywanych pampersow dla nowo narodzonych dzieci
ale nie pozwalacie na to aby porzadni ludzie cos zyskali dzieki korzystaniu z forum.

spadam stad.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Pawełku, coś bardzo nerwowy jesteś:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No i się oplułam ;)
Dziękuję!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehehehehehe:D
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o matko....wezcie sie za robote lepiej...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Drzyj zelówki pawełku, matka oczekuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
A ja uważam,że Paweł ma trochę racji,na forum jest bałagan.

Mimo,że jestem tu już od ponad 3 lat,wielu forumowiczów znam,wielu bardzo lubię zgadzam się z Pawłem i nie będę go minusowała,czy obrażała tylko dlatego,ze jest tu krąg wzajemnej adoracji.

Pozdrawiam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Należysz do kręgu^^
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hal, ty masz zryty czosnek jednak, czy musisz wszystkich obrazać i komentować każdego opinię w sposób gimnazjalisty z pokolenia dzieci neo ???
"Człowiek, który zgadza się ze wszystkimi, nie zasługuje na to, by ktokolwiek się z nim zgadzał." - Winston Churchill
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ty poza komentowanie moich słów nie znajdujesz innego sposobu na zaistnienie? Jeśli nie masz nic konstruktywnego do napisania, to po prostu nie pisz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Głupota wymaga konstruktywnej krytyki , dlatego ją komentuję.
A że akurat padło na Ciebie to już inna kwestia. Nie zgadzam się z Twoim podejściem do użytkowników tego forum.
I nie potrzebuje zaistnieć, bo nie uważam tego za mój jedyny cel życiowy, w przeciwieństwie do np. Ciebie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
To co prezentujesz to nie krytyka, to puste krytykanctwo. Nie zdarzyło się jeszcze, abyś merytorycznie zaatakował moje argumenty - jedyne na co cię stać, to atakować mnie.
I po raz n-ty napiszę: dostosowuję odpowiedź do poziomu adresata; jeśli jesteś napastliwy, dostajesz słowem po pysku.
Jeśli ja jestem głupi, to kim ty jesteś? o_O
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nad tobą Halek należy gorzko zapłakać i pogodzić się z twoją szczeniacką upierdliwością :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Płacz:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry