Widok

adminie!!!!!!!!

czemu wszystkie watki zakladane przeze mnie sa blokowane!?!?!? zrobilem cos?!?!?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ludzie kombinują jak mogą. Często ociera się to o granice absurdu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hehe, kto powiedział, że nie można jak można? ;)
A coś w stylu - kupię 50 banknotów stuzłotowych w zamian oddam opla w dobre ręce?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To coś na styl, sprzedam smycz pies gratis?;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No dobra. Odpuszczam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przepraszam ale FK na sprzedaż wystawił wózek...gratisy to gratisy panie
adminie137 może i być lekko śmigany podwodny atomowy nie czepiamy się dodatków ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oplami nie handlujemy na forum.. Przykro mi Funky. 8-]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Biorę!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprzedam wózek dziecięcy, OPEL gratis. Przebieg 50 tyś. km, srebrny metalik, lekko bity z boku. Pierwszy właściciel ;]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale troche przegapiłeś bo jakis czas była troche pózno zakumałes
i nie była w całości jak chcesz wstawie całą bo mi nie wyszło
Michał jest spoko pośmieje się
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie mów tak. Wydaje mi się, że takie fotki (z takimi podpisami) są nie na miejscu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zakumałem że jestem ten tępy ale za to ty tchórzliwy ;o
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Usunięta Morderco.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
aha gdzie jest moja fotka z Michałem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Życie admina137 zatruwają dwa problemy: tępi i inteligentni użytkownicy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poczęstować Cię chusteczką dootarcia łez?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Płacz:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nad tobą Halek należy gorzko zapłakać i pogodzić się z twoją szczeniacką upierdliwością :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
To co prezentujesz to nie krytyka, to puste krytykanctwo. Nie zdarzyło się jeszcze, abyś merytorycznie zaatakował moje argumenty - jedyne na co cię stać, to atakować mnie.
I po raz n-ty napiszę: dostosowuję odpowiedź do poziomu adresata; jeśli jesteś napastliwy, dostajesz słowem po pysku.
Jeśli ja jestem głupi, to kim ty jesteś? o_O
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Głupota wymaga konstruktywnej krytyki , dlatego ją komentuję.
A że akurat padło na Ciebie to już inna kwestia. Nie zgadzam się z Twoim podejściem do użytkowników tego forum.
I nie potrzebuje zaistnieć, bo nie uważam tego za mój jedyny cel życiowy, w przeciwieństwie do np. Ciebie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy ty poza komentowanie moich słów nie znajdujesz innego sposobu na zaistnienie? Jeśli nie masz nic konstruktywnego do napisania, to po prostu nie pisz.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry