Widok

akryl

gdzie tanio i solidnie w Gda, ewentualnie w Sopocie? sprawa jest taka ze ostatnio robilam az za 100 zlotych... a teraz mam troszke mniej pieniazkow a chcialabym se zrobic akryl. czy moze znacie kogos dobrego kto przyjezdza do domu? prosze poleccie zaklad albo taka osobe..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
TANIO, SOLIDNIE I DO DOMU ? bedzie ciezko ,poniewaz ten kto robi dobrze to sie ceni a pracy ma tyle ze po domach nie ma czasu jezdzic :)) wiem bo sama sie tym zajmuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mogę ci polecić panią z Ujeściska, która wykonuje paznokcie w granicach 40-50zł (np zwykłe żele bez zdobienia robi za 40zł). Nr GG do niej to 2579356. Tutaj jest galeria z paznokciami, które wykonała: http://nasza-klasa.pl/profile/9161527/gallery/38
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
JEZELI MIALABYM ROBIC SOBIE PAZNOKCIE U PANI Z UJESCISKA TO BEZ URAZY ALE WOLALABYM ICH NIE MIEC WOGOLE BYLAM I OGLADALAM TE FOTKI :((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fotek jest bardzo dużo, pani robi paznokcie w każdym stylu, kolorze i długości. Wydaje mi się, że każdy może wybrać coś dla siebie, a robi naprawdę bezkonkurencyjnie tanio!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapraszam do siebie :) link do zdjęć poniżej:)
www.gabinettwojachwila.pl
GALERIA: www.kosmetomania.pl/index.php?strona=albumy&gal=2&album=55&nrstr=6

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
przykład lekkiego przedłużenia naturalnej płytki :) tu akurat akryl

image
image[/
www.gabinettwojachwila.pl
GALERIA: www.kosmetomania.pl/index.php?strona=albumy&gal=2&album=55&nrstr=6

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i coś mocniejszego:) to żel


image
image
www.gabinettwojachwila.pl
GALERIA: www.kosmetomania.pl/index.php?strona=albumy&gal=2&album=55&nrstr=6

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pracuję u siebie w domu :) ceny mam raczej fajne, robię i akryl i żel:)
z góry zaznaczam że nie dojeżdżam:(
gg 1590453

galeria zdjęć:

www.kosmetomania.pl/index.php?strona=albumy&gal=2&album=55&nrstr=6
www.gabinettwojachwila.pl
GALERIA: www.kosmetomania.pl/index.php?strona=albumy&gal=2&album=55&nrstr=6

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A DZIALALNOSC MASZ ZALOZONA? WIESZ LATWO MOZNA SPRAWDZIC CZY JESTES UCZCIWA CZY NIE?
JEZELI NIE MASZ DZIALALNOSCI TO MOZESZ (NIE MOZESZ) ROBIC TE PAZURY PO 40-50 ZŁ BO NIE MASZ KOSZTOW !!BO KIEDY KOSZTY DOCHODZA TO TWOJE CENY ZUPEŁNIE SIE ZMIENIAJA!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
TAKZE KUPUJCIE TEN AKRYL NAJTANSZY NA ALLEGO I ROBCIE TE PAZURY NIEDOLEZNIE, ALE POTEM NIE PRZYCHODZCIE DO SALONU Z PŁACZEM I NIE PROSCIE ABY TE GNIOTY WAM POPRAWIAC, ABY RATOWAC BO COS SIE DZIEJE NA PAZNOKCIACH,A POTEM OPOWIADAC GŁUPOTY ZE JUZ WIECEJ PAZNOKCI NIE ZROBICIE BO PO ZDJECIU SA JAK PAPIER, BO JAK CHODZICIE DO BYLE KOGO KTO NIE MA POJECIA TO POTEM TAK WYGLADAJ WASZE PAZNOKCIE ZE AZ ZAL PATRZEC HEHEHE
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
świeta racja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Rozwod dobry adwokat (398 odpowiedzi)

Witam czy ktos moze polecic dobrego adwokata z Gdyni badz Sopotu? Mam zamiar zlozyc pozew wiem ze...

za dużo ubrań nie mieści sie w szafie (4 odpowiedzi)

co zrobić z nadmiarem ubrań za łdne do wyrzucenia i oddania

Odchudzanie (88 odpowiedzi)

Też się odchudzałam z nh ale po roku wysiadł mi żołądek od suplementów teraz chodzę na dobry...

do góry