Widok

animator zabaw na urodziny

Hej, czy mogłybyście polecić animatora na urodziny w domu dla sześcioletniego chłopca? Chodzi mi o osobę, która przez dwie godziny zorganizuje zabawy dla dzieci w różnym wieku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Takie wątki były już kilkakrotnie, można poszperać. Ja zawsze polecam Akcję-animację. Korzystałam z ich usług już 4 razy i szczerze polecam :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję za odpowiedź :) Poszperałam we wcześniejszych wątkach, ale są dość stare i pomyślałam, że może ktoś nowy się pojawił.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Akcja-animacja ma fajną cenę (w tym momencie nie pamiętam, ale naprawdę niewysoką), panie potrafią zająć dzieciom 2 godziny tak, że te nawet nie mają czasu, żeby pomyśleć o jedzeniu :). Urodzinki można zrobić w konkretnym stylu (dinozaury, Monster High itp.) i dla dzieci w różnym wieku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odradzam akcje animacje, nie wiem w jakim wieku masz dzieci, ale u nas Panie "prowadziły" urodziny dla 3 latków, kompletna klapa. Nie potrafiły zainteresować dzieci, nie było zadań ruchowych mimo że impreza odbywała się w ogródku gdzie mieli sporo miejsca o czym Panie też wcześniej wiedziały. Temat przewodni był Księżniczki i Rycerze, ale o tym wiedziałam tylko ja bo nic takiego nie pojawiło się na urodzinach.Odradzam, szkoda kasy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja 2 tyg miałam panią ole z akcja animacji i było super. Koszt niewielki. pani miała swój sprzęt, skręcała balony, malowała buźki, były zabawy z chusta. Wcześniej mieliśmy zakończenie przedszkola z tymi animatorami wiec wiedziałam czego się spodziewać. Pani cierpliwa i prowadziła tak zabawy ze 4 i 7 latki bawiły się razem :) jeśli dzieci jest więcej niż 15 to animatorem zaleca się 2 u nas było 13 i 1 pani super sobie poradziła ;) pełne 2 godz zabawy. Był watek o animatorach i ta firma miała raczej pozytywne opinie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To w takim razie u nas p.Ola i druga jej koleżanka która prowadziła imprezę miała chyba nie najlepszy dzień bo niestety 2h podczas których dzieci miały się bawić oceniam źle, zresztą wszyscy rodzice stwierdzili że się średnio nadają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czasem różnie się zdarza ,może panie miały zły dzień ,lub niepełne informacje na temat wieku dzieci.
Nie jestem znajomą tych pań, ani nic mnie z nimi nie łączy
jednak wiem ,że nie zawsze idzie coś tak jak się chce.
Sama się uczę ,jak prowadzić swoje imprezy na placu zabaw
i wiem,że robię błędy.

Może więc Olu, ta dyskusja niech idzie w inną stronę?

mjakmama ..... 13-ro dzieci to spore wyzwanie :-)
BAJKOWO ,przebrania, zabawa i rozrywka dla dzieci i dorosłych.
Pilotów 3 ,Gdańsk-Zaspa , www.jolka-fasolka.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ola my ur mieliśmy na 12 wiec byliśmy pierwsza grupa która zajmowała się pani wiec może była niewymeczona. :)

Jolka fasolka rok temu próbowaliśmy okiełznać sami 13 dzieci i w tym roku darowalam to sobie i poszłam na łatwiznę i zamówiłam animatorke.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie były różne panie, 3 razy dwie panie, jeden raz jedna. Za każdym razem dzieci były zajęte pełne 2 godziny, a rozbieżność wiekowa była dość duża. Ja jestem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również polecam akcje animacje. Były u nas już 5 razy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani animacjami dla dzieci w wieku od 4 do 8lat zapraszam do kontaktu: animacje_dla_dzieci@wp.pl ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie polecam firmy Ania Niania Animator. Pani nie przyjechała na uroczystość. Zostaliśmy bez żadnej atrakcji czy zabawek dla 10 dzieci. Po moim kontakcie usłyszałam że Pani zapomniała.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pani Biedronka Magdalena Kobalczyk to najlepsza animatorka dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesno szkolnym. Ma świetne podejście i wymyśla rewelacyjne zabawy. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

czy akt notarialny kupna mieszkania oddajemy do banku przy kredycie hipotecznym? (11 odpowiedzi)

szukam tego oryginalu (wypisu) po calej chalupie, bo nagle jest mi potrzebny! i nie pamietam czy...

Siłownia-Od czego zacząć,jak ćwiczyć żeby schudnąć (36 odpowiedzi)

Zapisałam się na siłownie,mam 5 kg do zżucenia po ciąży,jestem po dwóch porodach,najbardziej...

budowa domu czy mieszkanie?? przekonajcie mnie!! (131 odpowiedzi)

witam, wiem ze niektóre forumki budują własne domy za miastem, inne mieszkają w centrum miasta....

do góry