Widok

artroskopia kolana

Oliwa Temat dostępny też na forum:
poszukuję namiarów na dobrego ortopedę a następnie, gdzie w Trójmieście najlepiej poddać się artroskopii kolana, jakie są terminy, jak to przeżyć??? Proszę o wypowiedzi, ktoś miał???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja już to przerabiałem z prawym kolanem. Temat powtórzony , patrz wcześniej. 5 lat temu miałem artroskopię kolana. Powrót do zdrowia to około 6 miesięcy do roku, aby odzyskać całkowicie (max 95%) sprawności w nodze. Masz problem z dolnym odcinkiem kręgosłupa. Odcinek lędźwiowy i, oraz kość krzyżowa i ogonowa. Te partie kręgosłupa są odpowiedzialne za to co jest poniżej pasa - od rwy kulszowej poprzez odciski, bóle miesiączkowe, torbiele i inne niechciane rzeczy, haluksy i impotencję seksualną. POCZYTAJ SOBIE O KRĘGOSŁUPIE (dobrze przejrzyj internet). Osobiście polecam jedno z najskuteczniejszych urządzeń do rehabilitacji kręgosłupa: http://ceragem.pl/dystrybucja.html
Zapewniam, że skuteczność tego urządzenia jest o wiele razy większa ( przy odpowiednim wykorzystaniu - szkolenia) niż nasza Narodowa Fikcja Zdrowia. O własne zdrowie musisz zadbać sama, bo reszta ma to w d**ie. Kolana, odciski i haluksy, oraz rwa kulszowa to dopiero początek Twoich problemów. Zacznij działać póki jest co ratować. http://ceragem.pl/dystrybucja.html - obejrzyj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jestem 3 miesiace po i jest zle, juz gdzies pisałam na forum o tym, ja miałam w wojewodzkim, super szpital i ortopedzi, ja czekałam tydzien
http://forum.trojmiasto.pl/artroskpoia-kolana-t279123,1,130.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poczytałam i jestem przerażona prawdę mówiąc, ból kolana nie pozwala spać w nocy ani siedzieć, o dziwo nie boli jak chodzę spaceruję więc w nocy po pokoju i płakac się chce. Zażywam Bi Profenid, owszem pomaga ale po odstawieniu za kilka dni ból powraca. Dzięki kochani za wypowiedzi, pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czekasz na coś? Tu już trzeba zacząć działać. bo któregoś pięknego dnia pójdziesz do lekarza i ten stwierdzi, że tu już nie ma co ratować - trzeba wymieniać staw kolanowy. Moja sąsiadka (starsza osoba koło 70) miała wymieniane obie, bo wyglądało to tak jakby całe życie siedziała na beczce. Artroskopia to pikuś w porównaniu z taką operacją - oczywiście na raty, najpierw jedna noga potem druga - razem jakieś trzy lata żeby normalnie chodzić. Nikomu tego nie życzę, ale jak się o swoje zdrowie odpowiednio nie zadba to może się to tak skończyć, albo gorzej , bo proteza może się nie przyjąć. Znam też taki przypadek pielęgniarki po wymianie biodra (operacja ,,po znajomości") - organizm odrzucił protezę. Regeneracja kości i rehabilitacja kręgosłupa to okres około czterech lat solidnej pracy (zależy też od innych czynników - wiek , zaawansowanie choroby i inne). Polecam w/w urządzenie ponieważ podczas jednego zabiegu jest zawarte 5 zabiegów jednocześnie (kumulacja) co się jednocześnie przekłada na skuteczność oraz czas. Aby mieć pozytywne efekty należy korzystać z urządzenia minimum 2 razy dziennie, a najlepiej 3 razy. Dlaczego? A jak często korzystasz z kręgosłupa? Tylko jak się śpi, lub leży to kręgosłup odpoczywa. Po zabiegu rozluźnione i rozgrzane mięśnie sztywnieją już po 4 godzinach. Znacie takie powiedzenie: kuj żelazo puki gorące? Tak samo jest z naszym organizmem jak z ty żelazem. Nasz organizm ma pewne zdolności samoadaptacyjne. Przyzwyczaja się do tego co mu robimy np. krzywo siedzimy, ciężko pracujemy i tp. itd. Tylko potem daje znać w postaci bólu, że robimy sobie krzywdę - po to między innymi mamy układ nerwowy. Ból to jest dzwonek ostrzegawczy. Tu przytoczę inne powiedzenie : jak boli znaczy że żyjesz. Wcale tak nie musi być. Można żyć bez bólu. Tylko w porę trzeba reagować, bo potem będzie coraz gorzej. Tu pozwolę sobie przytoczyć stopniowanie przymiotnika - chory. Chory - chorszy - trup. Na koniec do poczytania o popularnych tabletkach: http://efakta.w.interia.pl/szkodliwelekarstwa.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Reperowali mi staw skokowy po kontuzji w gabinecie na Kartuskiej i już od miesiąca trenuję – jest okej, nie czuję bólu. Jestem siatkarzem więc dla mnie akurat skokowy to jest podstawa i też staw chyba najmocniej eksploatowany więc chciałem mieć go zrobionego dobrze. Telefon do gabinetu masz na http://pomorskirehabilitant.pl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Zdrowie

Choroba skóry - Twardzina... ktoś tez się leczy? (19 odpowiedzi)

Witam, u mojego męża prawdopodobnie wykryto twardzinę. Miał zmiany skórne " skóra jak u...

Czy rozmiar członka ma znaczenie (16 odpowiedzi)

czy to jaką wielkość ma penis jest istotne ? czy byście zakończyły związek tylko dlatego, że...

Błąd lekarza okulisty - źle wypisana recepta na szkła korekcyjne, a zwrot poniesionych kosztów (15 odpowiedzi)

Może ktoś z Was miał podobny problem? Mąż kilka tygodni temu był u okulisty, lekarz wypisał...

do góry