Widok

autobus

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
nie wiecie moze jakie sa mniej wiecej koszta wypozyczenia autobusu?gdynia- rumia rumia- gdynia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobre pytanie......tez bym byla zainteresowana

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sopot - rumia-sopot to 500 zl autokar na 45-50 osob chyba
i drugi sopot-rumia-sopot 550 zl 50 osob lub maly na 25 osob 200 zl.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wejdz na strone www.pksw.pl
To pks w Wejherowie, tam sa cenniki i kilometry, ja biore od nich bo wychodzi najtaniej.
Sopot-Bojano, Bojano Gdynia Gl.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no wlasnie - a co sie bardziej oplaca na 40 osob - wynajac autokar czy lepiej kilka taxi busow?

już za rok...już tuż tuż...za chwilę...dwie...będziemy razem po życia kres...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
autokar:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też mam autokar z PKS Wejherowo, za 380 zł na tarsie: Rumia-Bolszewo-Gdynia Chylonia

image
[url=http://www.TickerFactory.com/]
[img]
Zapraszam: www.kartkikaroliny.blog.onet.pl - kartki, dekoracje.
Boże Narodzenie 2007 - oryginalnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanie. W jaki sposób zapewniacie powrót do domów gości. Ja szukam rozwiązanie i nie wiem czy podstawić o jakiejś poźniejszej godzinie z 2 busy czy jak. Bo wiadomo, że niektorzy będą chcięli wracać szybciej inni później. A jak wy robicie?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja myślę o jednej godzinie 4 lub 5, tylko kurcze w noc mojego wesela jest przestawienie godziny...

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
habibi a w wejherowie liczą za godzinę czy za kilometry bo to nie jest określone w ich cenniku, a poza tym czy cena za wesele jest ta sama? Bo w gdyni oferta na wesela i pogrzeby jest zupełnie odrębna

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
donatella, ja robię tak, że zamawiam autobus na koniec wesela raz około 4-5, bo nie wiem jeszcze, do której może być wesele, a jak ktoś będzie chciał wracać wcześniej, to niestety taxa, lub własny transport. Droga Pruszcz-Gdańsk, to nie aż tak daleko. NIe jestem w stanie zapewnić np dwóch kursów w nocy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja robie tajk samo :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
evak, na stronie internetowej masz w cenniku podane stawki za kilometr, jak zadzwonisz, to pani od razu Ci wyliczy ile km Ci wyjdzie.
Nie gra roli czy to wesele, czy nie, stawka ta sama.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wejdz na strone www.pksw.pl
To pks w Wejherowie, tam sa cenniki i kilometry, ja biore od nich bo wychodzi najtaniej.
Sopot-Bojano, Bojano Gdynia Gl.

Ja tez bede miala wesele w Magnacie (w czerwcu) , bylabym wdzieczna gdybys napisala kilka slow na temat imprezy, jak juz bedzie po.Teraz jak bys mogla napisz mi na maila jakie sa koszty autobusu na wspomnianej trasie.Rozumiem ze po weselu autobus zabiera gosci do gdyni tak?


z gory dziekuje za odpowiedz

pozdrawiam

ollcia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam jeszcze opytanko..tam jest napisane ze stawka za godzine i za kilometr..liczy sie te dwie stawaki czy tyklko godzine albo tylko km....

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rumia

Formeli 17 (65 odpowiedzi)

Rumia jest integralną częścią małego Trójmiasta Kaszubskiego, od lat jednym z najważniejszych...

Przedszkole Mądry Maluch Rumia - proszę o opinie. (11 odpowiedzi)

Witam, szukam aktualnych opinii o tym przedszkolu, może któraś mama posyła tam dziecko?

Rumia Centralna (5 odpowiedzi)

Rumia Centralna, zgodnie ze swoją nazwą, powstanie w centralnej części Rumi, blisko Urzędu...

do góry