Widok
faza na gastro
Dobre i smaczne i zawsze otwarte , jakość w dobrej cenie,tylko do domu zamawiałem to trochę czekałem,ale za to na miejscu szybka obsługa. Pizza rewelacja!!!
Moja ocena
* maksymalna ocena 6