Widok

bez welonu

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Czy króras z was nie zaklada welonu w dzien slubu? bo ja jednak nie chce.mam krotkie włosy i chyba odpada.tak samo nie podobaja mi sie rekawiczki.mam wrazenie,ze skracaja rece.byc moze nie widziałm zadnych naprawde ładnych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja welon jak najbardziej :) i zastanawiam się nad diademikiem żeby ładnie wyglądało po zdjęciu welonika o północy :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry